Здача квартир в оренду-суцільні вигоди

Багато людей мріють про таку роботу, коли можна жити в своє задоволення і кожен місяць на банківський рахунок надходить кругленька сума грошей. Ті люди, які можуть здавати квартири в оренду за ціною від 5000 євро на місяць, цілком претендують на звання «щасливчиків».

Я знаю сім’ю, в якій квартирний фонд становить 15 квартир, розподілених в управлінні між членами всієї родини — від батьків до дорослих дітей. Всі без винятку живуть за кордоном і приїжджають на батьківщину тільки при пошуку нового квартиронаймача. Скаржитися на труднощі життя при цьому вони не перестають.

Не тільки власники дорогих квартир все частіше приймають рішення виїхати на невизначену кількість років за кордон в країни з м’яким кліматом, а й самі звичайні жителі. Грошей, виручених зі здачі квартири в оренду, цілком вистачає для нормального життя і розваг. Дуже поширена така практика серед жителів Києва. Найпривабливіші країни для туризму за принципом ” поїхав відпочивати. Коли повернуся, не знаю ” – Таїланд, В’єтнам, Індія і Китай. Школи, Медичне страхування і можливості для роботи при цьому в цих країнах в порівнянні з бюрократичною батьківщиною набагато краще. Діти ростуть на фруктах як на дріжджах, говорять англійською як на другому рідному, купаються в морі-повна ідилія. Багато заробляють на російських туристах, деякі відкривають власний бізнес. А якщо хочете купити квартиру в Києві переходьте на сайт city-hub.com.ua

В Україні цей бізнес також популярний, основний дохід маю власники у яких квартири розташовані в центрі.

Офіційної статистики, яка б показувала, скільки саме наших співгромадян виїхало таким чином, ніде не публікується. Договори, що укладаються між сторонами при оренді квартир, дуже рідко пред’являються в податковій інспекції.

Якщо ви втомилися від тутешнього клімату, море і пляж ваша стихія, і є квартира у власності без всяких боргів, тоді ви можете відпочити як мінімум рік за кордоном за прикладом наших співвітчизників.

Сдача квартир в аренду - сплошные выгоды

 

Оставьте комментарий