Яндекс.Метрика Готові проекти будинків | Клуб ремонта

Перед замовленням проекту майбутнього будинку у багатьох виникають наступні питання:

  • замовити індивідуальний проект або вибрати типовий з каталогу?
  • які складнощі можуть бути, якщо замовити типовий проект будинку?
  • в чому перевага індивідуального проекту?

У цій статті ми відповімо на всі ці ваші запитання за індивідуальними і типовими проектами, їх перевагами, недоліків і особливостям, а також, в яких випадках краще замовляти індивідуальний проект, а в яких можна обійтися і типовим. А якщо вас цікавлять готові проекти будинків, звертайтеся на сайт https://rs-bud.com/proekty-budynkiv/.

Типові проекти будинків

Типові проекти будинків являють собою вже розроблені і побудовані кілька разів проекти котеджів. Вони повністю підходять для будівництва самого будинку і для отримання дозволу, для узгодження зі страховими компаніями. Іншими словами, якістю та складом документації вони не відрізняються від індивідуальних проектів.

Для яких випадків підійдуть типові проекти будинків?

У вас обмежений бюджет і ви хочете отримати якісний проект по максимально низькій ціні. Ви зможете вибрати потрібний проект з каталогу і замовити його за значно меншою вартістю, ніж розробляти такий проект з нуля.
Ви обмежені в часі і проект будинку потрібен вам вже завтра. У цьому випадку, ви зможете вибрати готовий проект з каталогу і отримати його в максимально швидкі терміни. Якщо ви не вносите ніякі зміни в проект, то термін його підготовки — 1 день.
Ви будуєте гостьовий будиночок або будинок для тимчасового проживання. В цьому випадку для вас не так критична планування і зовнішній вигляд цього будинку. Ви зможете вибрати потрібний вам варіант і не переплачувати за розробку нового проекту з нуля.
Ви поки що не розумієте який будинок хочете. Якщо у вас немає чіткої картинки майбутнього будинку в голові, то каталог готових проектів допоможе вам. Ви зможете подивитися різні варіанти, зрозуміти що вам подобається, а що ні, і в кінцевому підсумку зупинитися на якомусь варіанті. Далі ви зможете або замовити проект в тому вигляді, в якому він представлений, або внести в нього зміни.

  Самшитовые сады: вечная классика и мечтательность в одном образе

Індивідуальні проекти будинків

Індивідуальний проект будинку має на увазі, що до архітектори розроблять проект саме під вас з урахуванням всіх ваших побажань. З вами буде узгоджений кожен етап і в кінцевому підсумку ви отримаєте проект будинку вашої мрії, який буде відповідати всім вашим потребам.

У якому випадку слід замовляти індивідуальний проект будинку?

Ви не можете вибрати відповідний вам будинок з каталогу готових проектів або ж вам подобається планування в одному будинку, фасади в іншому, наявність гаража в третьому. В такому випадку архітектор зможе зібрати все це воєдино і розробити для вас той будинок, який буде відповідати всім вашим вимогам.
Ви чітко знаєте який будинок вам необхідний. Якщо ви вже заздалегідь продумали планування, матеріали, габарити, площа та інші елементи будинку і вам лише потрібно це спроектувати, то в цьому випадку вам підійде індивідуальний проект. Архітектор врахує всі ваші вимоги і розробить проект будинку вашої мрії.
Ваш ділянку має особливості, під які неможливо підібрати типовий проект. До таких особливостей можуть належати: малі або нестандартні розміри ділянки, близькість сусідніх будівель, складний рельєф. В цьому випадку архітектор розробить проект, який врахує всі особливості вашої ділянки, підкреслить його переваги і приховає недоліки.
У вас є особливі вимоги або ви хочете побудувати незвичайний будинок. Наприклад, ви хочете щоб у вас в будинку була власна музична студія зі звукоізоляцією, або красивий фонтан в холі, або тераса незвичайної форми. Будь-яке нестандартне рішення можна реалізувати тільки за допомогою індивідуального проектування.
Ви хочете щоб ваш будинок був повністю унікальним. Як вже було сказано вище, типові проекти побудовані безліч разів. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був єдиним, то вам підійде індивідуальний проект. В такому випадку, архітектор розробить для вас будинок, який буде тільки у вас.

 

от admin

Добавить комментарий