Яндекс.Метрика Як вибрати гаражні ворота | Клуб ремонта

Встановлюючи гаражні двері ми розраховуємо, що вони будуть надійно оберігати авто та інше майно від холоду, вогкості, вітру. Прослужать довго, не потребуватимуть додаткового ремонту. Вибираємо ворота для гаража, визначаємо критерії вибору.

Проводиться сім різновидів таких конструкцій: орні, відкоти, що складаються, рулонні, підйомно-перекочується, підйомно-поворотні і секційні. Найбільшим попитом поки користуються підйомно-поворотні і секційні. Орні і відкоти нам були добре знайомі і раніше, вони до сих пір виробляються, в основному, вітчизняними компаніями. Практичний західний споживач ці моделі чомусь не сприйняв. До речі, якщо вас цікавлять ворота львів ціни вказані на сайті sklo-kraft.com.ua.

Розпашнi

Вимагають жорсткої рами і здвоєного приводу, а також великого вільного простору, ретельно очищеного від снігу та сміття. Обладнані двома стулками, які розчиняються вперед або всередину. Закріплюються на петлі до стовпів або до вбудованого каркасу. Обшиваються будь-яким відповідним матеріалом. Допускається вбудовування додатковій невеликій двері. Їй зручно користуватися, коли немає необхідності виводити автомобіль.

Відкатні

Закриває в’їзд металева пластина відкочується в бік. Тому вони потребують додаткової ширині приміщення для розміщення полотна поза отвору. Тоді як вільне місце перед ними для відкриття дверей не потрібно. Можуть оснащуватися автоматикою, застосовуватися як в’їзні в огорожі. Володіють великим запасом міцності, стійкі до злому.

Складаються

Складаються з декількох секцій, можуть відкриватися в сторону або вгору. Кут нахилу в залежності від числа елементів змінюється в межах від 90 до 180 °. Приміщення для них має бути трохи більше за обсягом. Потрібен запас довжини і ширини, щоб вертикальні стулки могли вільно складатися «гармошкою». Крім того, для розміщення механізму приводу пластин теж потрібно запас ширини або висоти.

  Расчет и возведение фундамента под гараж из шлакоблоков

Рулонні

Порівняно нова розробка. Складається з вузьких (до 150 мм) профільованих горизонтальних смуг (ламелей), шарнірно з’єднаних один з одним в гнучку смугу. Вона намотується на вал, закріплений над в’їздом. Полотнище піднімається вертикально, тому снігові замети не страшні. Автомобіль може під’їжджати до гаражу майже впритул.

Товщина двустінних ламелей з теплоізоляційним наповнювачем у внутрішній порожнині не може перевищувати 25 мм. Інакше рулон, в який складаються ламелі, стає занадто великим по діаметру. Він згинається і застряє в бічних вертикальних напрямних. У котеджах рулонні пристрої застосовують для невисоких прорізів, часто оснащують ручним приводом.

от admin

Добавить комментарий