У нинішньому світі акумулятор для GoPro вважається необхідною складовою. Сьогодні ми вам розповімо докладніше на цю тему. Залишайтеся з нами!

Якщо камеру знято з виробництва, то в основному оригінальні складові знайти важко, а якщо і знайдеться, то про його свіжість важко судити і тут вибору немає, тільки аналог. Підбираючи між аналогами — ціна не вважається показником якості.Оригінальний акумулятор відповідає опису та працює на сімнадцять хвилин довше ніж заявлені. На ньому завжди повинні бути вказані країна-виробник і випускаючий завод, краще якщо з адресою. До нього повинен йти техпаспорт, а ось наявність інструкції необов’язково.

Ретельний та уважний підхід до питань вибору нового елемента живлення дасть можливість не лише уникнути поганих моментів під час фотографування, а й суттєво заощадити кошти. Склад важливий і під час вибору. Доступна сольова модель поганий варіант, тому що має малу ємність і чутлива до малих температур, а в міру розряду видає набагато меншу напругу.

Допоміжна батарея для техніки входить до списку «маст хев» будь-якого професіонала: фотографа з дорогою дзеркалкою, блогера з популярною екшнкамерою. Щоправда, з екшнкамерами виявляються власні невеликі хитрощі. Наприклад, блоки для 5ой не підійдуть для 8ой, гаджет видає помилку після запуску. У зворотний бік стрілочка повертається, і батарейку від 8ки сміливо ставлять на 5ку. Потрібне оновлення софту.

Якщо ви маєте кілька гаджетів від популярного американського бренду або ж просто хочете завести собі запасну батарею, то цей огляд для вас. Адже на сьогоднішній день ми розповімо про літійний акумулятор GoPro HERO6/7/8 Rechargeable Battery AJBAT001.

Акумулятор для GoPro

На скільки вистачить акумулятора екшнкамери?

Фактично будь-яка батарея для екшнкамери дає можливість працювати їй протягом 12 годин у режимі зйомки у великій якості. Для певних моделей час автономної роботи пристрою в економрежимі (невисока роздільна здатність, відключений WiFi) може досягати трьох годин. Розглянемо, що можуть запропонувати флагманські моделі провідних виробників маленьких камер, почавши, звісно, ​​з каліфорнійських пристроїв.

Акумулятор для GoPro

GoPro

Літійійний аккумулятор для gopro 8 для екшнкамери HERO4, що знімається, ємністю 1160 мАч забезпечить камкордер енергетикою протягом декількох годин. При записі в ультрависокій роздільній здатності батарея триматиметься близько 70 хвилин із вимкненими бездротовими з’єднаннями. WiFi та Bluetooth заберуть ще 510 хвилин. При традиційних 25 кадрах в секунду в режимі 4K джерело живлення здатне утриматися до 50 хвилин, а при керуванні камерою через WiFi цей час зменшується практично вдвічі до 27 хвилин.

Акумулятор для GoPro

5е покоління GoPro HERO відрізняється злегка збільшеною акумуляторною ємністю 1220 мАг, якої вистачає на весь час зйомки в 4K.

Xiaomi

Найпопулярнішим виявився ряд моделей Xiaomi Yi, який призначений для знімання пам’ятних факторів у складних ситуаціях, відпочинку та спорті. Перше покоління Yi оснащувалося батареєю ємністю 1100 мАг, яка розряджалася за годину при працюючому WiFi та запису ролика з частотою 60 кадрів у роздільній здатності 1080p. При неактивному радіо модулі ресурсу вистачало на додаткові 15 хвилин. Після зниження FPS до 50 заряд тримається півтори години.

Вбудована батарея в Yi 2 здатна викликати інтерес покупця тим, що дає можливість знімати близько двох годин в режимі 4K з активованим модулем WiFi. І це при її ємності в 1400 мАг. При набагато нижчій роздільній здатності (1080p) і вимкненому радіо модулі цей час несуттєво стає більшим.

  Что такое лазерная гравировка?

Як збільшити робочий термін акумулятора GoPro 8

І на кінець, ми зібрали для вас кілька максимально порад, які будуть корисні як зробити більше автономність і службовий термін батареї:

  • якщо існує можливість прибрати запис у великій роздільній здатності 4K або 2.7К, перехід на 1080p сам по собі вже радикально змінить час, проведений без пристрою зарядки
  • вимкнути голосові команди
  • в установках з’єднання вимкнути WiFi
  • увімкнути «швидке захоплення», це дасть можливість GoPro 8 без непотрібних затримок переходити до запису, мінімізувавши час, проведений у меню, не записуючи відео
  • автовідключення при бездіяльності виставити на невелике значення 5 хвилин
  • енергозбереження екрану має відповідати 1 хвилині, а яскравість 10%, що дозволить основному екрану використовувати набагато менші енергії
  • також основним пунктом вважається вимкнення GPS

Пару загальних рекомендацій, як продовжити життя акумулятора GoPro 8

  • Не зберігати елемент живлення у розрядженому або повністю зарядженому вигляді. Найменший акумуляторний заряд, який не застосовується, повинен бути не нижче 30%, а максимальний не більше 70%.
  • Не тримати акумулятор GoPro 8 в холодному місці, при зменшенні температури збільшується швидкість розряджання. Застосовуючи екшнкамеру під час зими, запасні деталі харчування краще розташовувати у внутрішніх кишенях.
  • При не застосуванні екшнкамери більше 30 днів, потрібно 1 раз повністю розрядити і зарядити акумулятор GoPro 8, тоді він не втрачатиме власну ємність.
  • Не давати камері сильно грітися. Часто при записі відео в режимах відмінної якості в просторі закритого типу і без руху, гаджет сильно нагріватися, перевищуючи поріг 60C, що є найбільшою рекомендованою температурою застосування акумулятора GoPro 8.

Літійійний акумулятор GoPro HERO6/7/8 Rechargeable Battery

Маленький і легкий, він підвищить час роботи на годину півтори. У ньому 1200 мАг, заміна відбувається у кілька найпростіших рухів. Гаджет сумісний з камерами 6-го, 7-го і 8-го покоління.

Виробник наполегливо не рекомендує застосовувати блок живлення, якщо він з якихось причин був пошкоджений.

Для зарядки застосовують:

  • мережевий пристрій від GoPro. У ньому розраховано 2 роз’єми USBC і USBA, можна живити камеру та телефон. У комплекті йдуть перехідники різні розетки;
  • зарядку для двох акумуляторів, за один проміжок наситити відразу все. У комплекті другий акум.

Опис GoPro Hero8 Rechargable Battery Black

Радимо придбати допоміжний літій-акумулятор Hero8 GoPro AJBAT minus;001 (Rechargeable Battery), щоб завжди мати під рукою додаткову заряджену батарею. Тим більше це важливо для професійних відеографів, а ще туристів, які багато знімають на різних локаціях і не мають можливості заряджати акумулятори.

За власною формою та розміром аналогічний комплектній батареї. Ємність аксесуара 1220 мА/год, чого вистачить на годину півтора зйомки в залежності від виставлених налаштувань.

Корпус виготовлений з термостійкого пластику, який в процесі зарядки не нагрівається, а це означає, що небезпечний для оточуючих. Батарея має незвичайну конструкцію та два пазаконтакти для фіксування в екшнкамеру. Поставляється в індивідуальній упаковці з назвою фірми виробника. Дуже потрібна річ для професійного оператора, а також людини, яка багато подорожує та знімає власний маршрут.