Кухня — серце будинку. Домочадці, а тим більше домогосподарка, проводить тут багато часу. Кухня повинна бути зручною, затишною, красивою, а меблі — довговічною та надійною.

Купуючи готовий гарнітур, не можна бути впевненим, що він підійде у розміри вашої житлової площі. Тому кухня на замовлення має безперечні хороші якості перед готовими рішеннями:

 • робляться за вашими розмірами та відповідають показникам приміщення;
 • ви підбираєте матеріал та фактуру;
 • підбираєте колір фасадів чи їх комбінування;
 • визначаєте дизайн, кількість шаф та ящиків, розмір, підбираєте фурнітуру;
 • впливаєте на ціна гарнітура, т. до. кухні на замовлення можна зробити і дешево;
 • не треба думати, чим заповнити 15 см отвору між столом та холодильником, так як персональний дизайн передбачає тонкощі приміщення;
 • через кілька місяців можете «допрацювати» гарнітур, наприклад, додати полиці або шафи;
 • у ціну входить меблеве складання.

Скільки коштує меблі на кухні під замовлення?

На вартість індивідуального меблевого комплекту впливає чимало факторів. Необхідно розглянути детально кожен із них.

Наприклад, значення мають особливості конструкції кожного модуля кухні. Чим легше буде конструкція — тим, виходячи з цього, нижча ціна. Однак і функціональність звичайних конструкцій буде сумнівною.

На ціні безпосередньо відображаються розміри кожного модуля. Якщо говорити конкретніше — чим ширший модуль, тим дешевше він коштує. Шафа шириною 1 метр буде коштувати менше двох шаф по 0,5 метра. Зі свого боку на вартість впливають фасади — їх матеріал, а ще оздоблення. Необхідно не забувати, що в базовій комплектації не враховані вітражі, дзеркальні вставки, алюмінієві компоненти декору — все це потрібно буде обговорювати окремо.

Матеріал модулів також має дуже важливе та серйозне значення. Найдешевший варіант — ДСП для «коробок» та МДФ для фасадів. Дуже дорогий та елітний — дерево. Але в той же час дерев’яні вироби меблів служать дуже довго, а виглядають просто чудово.

Не хвилюйтеся, замовляючи кухню, що у вас немає знань професійного мебляра. Будь-яке замовлення починається з обговорення варіантів дизайнером, який у прямому розумінні спочатку намалює проект майбутнього гарнітуру. І лише після схвалення замовника виріб буде запущено у виробництво.

Готова кухня або на замовлення: функціональність

Необхідно сказати, що готові кухні розроблені за всіма нормами та правилами і спрямовані на звичайну людину. Комусь вони чудово підійдуть, а комусь не підійдуть зовсім. Купівля подібної кухні звільнить вас від не потрібного планування та меблевої розстановки, ви можете не побоюватися помилитися з положенням поверхні для роботи щодо панелі для варіння або ящиків з посудом. Дизайнери, що розробили готові кухні, врахували всі вирішальні моменти, передбачили все від ручки до механізму, що висувається, продумали навіть дрібниці на кшталт розділювачів для обідніх приладів. Однак ви зустрінетеся зі звичайною шириною та глибиною шаф і полиць, обмеженістю вибору моделей та кольорів. Якщо йдеться про модульні меблі для кухні, то ви зможете поміняти певні деталі місцями, зібрати власну кухню за принципом конструктора, проте кількість «деталей» буде невеликою.

Кухні на замовлення дають повний простір для власної фантазії. Якщо ви захочете розташувати ящики власне «тут», то вони обов’язково там і опиняться. Однак слід знати, що самостійний кухонний дизайн — висока відповідальність, ваші очікування можуть абсолютно не збігтися з тим, що вдасться. Тим не менш, у кожної компанії, яка займається виготовленням кухонь на замовлення є власний штатний дизайнер, який створить ідеальний проект, що підходить саме вам, але не порушує ключових принципів і відповідає всім необхідним потребам пожежної безпеки.

  Що таке кредити МФО

Причини вибору виготовлення на замовлення

Коли з’являється необхідність створювати кухню власної мрії, вірним рішенням стане партнерство з компанією, яка виробляє меблі на замовлення. Наша фірма зробить меблі, виходячи з власних бажань та побажань клієнта. Прекрасним рішенням замовлення меблевого виготовлення буде у разі:

 • якщо кімната меншого розміру;
 • на поверхні стін є недоліки;
 • готові варіанти кухонь не влаштовують за формою або зовнішнім виглядом, а також якістю;
 • якщо з’явилося бажання створити оригінальний та цікавий дизайн.
Чому кухня на замовлення це найкраще рішення?

Вартість меблів для кухні завжди залежить від деяких факторів: конфігурація моделі: чим легше, тим нижча ціна; розміри: виходячи з цього, що менше кухня, то нижча ціна; додаткові аксесуари, що застосовуються у дизайні, роблять більшу вартість; застосування природних матеріалів також збільшує кінцеву вартість.

Чому кухня на замовлення це найкраще рішення?

Партнерство з професійною компанією дає чудову можливість створювати неповторні дизайни, які чудово вписуються власне у певне приміщення. Дизайнери обов’язково підберуть або розроблять персональний дизайн-проект, маючи на увазі чітко встановлені розміри кімнати. За рахунок цього отримані модульні меблі легко піднімуться на власне сплановане місце.

Планування гарнітуру кухні

Проектуючи кухонний дизайн, ви можете створити абсолютно будь-який проект, який вам до вподоби. Але необхідно завжди пам’ятати насамперед про ергономічність, оскільки кухня — не місце, де можна відпочити, і важливо зберегти гармонію функціональності та краси. Який гарнітур підібрати для вбудованої кухні? Якщо ви проектуєте дизайн, ви можете базуватись на існуючих пропозиціях, а можете вигадати абсолютно неординарні деталі. Які існують можливості проектування дизайну кухні на замовлення?

Оригінальні розміри. Класичний гарнітур кухні має конкретні параметри для будь-якого стилю та функціоналу. Допустимо, для модульних сьогоднішніх кухонних кімнат властиві великі і місткі ящики, що знаходяться знизу. У власному проекті високоякісної кухні ви можете поєднувати ящики і шафи, дверцята розстібного типу і системи, що розсуваються в нижніх ящиках. Основне, щоб креатив не заважав зручному застосуванню. Отже, якщови бажаете замовити кухню переходьте на сайт nesto.com.ua.

Чому кухня на замовлення це найкраще рішення?

Стильний та абсолютно новий дизайн

Будь-які меблі повинні задовольняти побажання всіх членів сім’ї та підходити до дизайну приміщення. Однак однотипні меблі з магазину не часто подобаються всій родині. У цьому випадку обладнання кухні за індивідуальним проектом буде чудовим варіантом. Щоб здійснити власні побажання, достатньо повідомити про них декоратору. Він вибере найкращий матеріал кухні на замовлення, порадить колір і варіант фасаду. Крім того не забувайте сказати про практичний бік обладнання кухні. Тобто для влаштування простору за відомим напевно багатьом, правилу трикутника, де холодильник, умивальник і плита повинні розташовуватися на його вершинах.

Чому кухня на замовлення це найкраще рішення?

Оформлення відповідно до параметрів приміщення

Грамотна організація простору для роботи та зон зберігання — запорука зручної та зручної експлуатації кухні на замовлення. Якщо в планах зробити під кухню приміщення оригінального розміру або форми, то вам потрібно буде консультація нашого фахівця. Він допоможе розставити фурнітуру так, щоб максимально застосовувати Все місце та підкаже, як обладнати шафи. Через що ви легко помістите на полицях, тумбах, шафах, всі власні речі і у вас завжди буде порядок.

Чому кухня на замовлення це найкраще рішення?