В даний час штучні ялинки Від хороших виробників оманливо схожі на живі ялинки. Не дивно, що все більше людей без вагань замінюють живе проблемне дерево його постійним аналогом. Чому варто вибрати штучну ялинку?

Реальні заощадження

Може здатися, що якісна штучна ялинка, ідеально імітує справжню ялину або ялицю, коштує відносно дорого. Але пам’ятайте, що штучна ялинка прослужить багато-багато років. Якщо порахувати, у скільки нам обходиться щорічна покупка живої ялинки (а ціни на них ростуть щороку!), то виявиться, що навіть велика штучна ялинка — це невеликі витрати. Замовити ялинку можна на сайті https://nashayalunka.com.

Чому штучна ялинка краща

Різдвяна лінь

Живе дерево накладає на нас певні зобов’язання в той час, коли ми намагаємося якомога більше байдикувати. Живу ялинку потрібно поливати, і її голки все одно починають опадати через кілька днів. Чим довше дерево знаходиться в будинку, тим частіше ми підмітаємо і пилососимо навколо нього. Штучну ялинку потрібно тільки протирати від пилу, якщо вона не була належним чином захищена на час зберігання в підвалі або гаражі.

Ми не купуємо горезвісного кота в мішку.

Купівля живого дерева-це завжди ризик. Дерева загорнуті в сітки, і ви бачите куплене тільки тоді, коли розпаковуєте його будинку. Іноді виявляється, що зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Коли ми купуємо штучну ялинку, ми точно знаємо, як вона буде виглядати в нашій вітальні. Ми точно не піднесемо собі і своїй родині неприємний сюрприз.

Чому штучна ялинка краща

Немає проблем з транспортом

Вам доведеться принести штучну ялинку додому тільки один раз. Ви навіть можете купити його онлайн! Потім, кожен сезон, ви можете діставати його з льоху або комори і через кілька днів знову класти туди. Щоб купити живу ялинку, потрібно прийти і побачити її своїми очима. Важку ялинку потрібно не тільки принести додому, а й винести в Новий рік. Зазвичай хвоя обсипається з ялинки, тому незайвим буде після цього прибрати сходи або ліфт.

  Кровля - обзор материалов, которые вы можете выбрать для покрытия вашей крыши

Штучну ялинку можна поставити в будь-якому місці

Коли ви ставите штучну ялинку вдома, не потрібно піклуватися про те, щоб вона перебувала занадто близько до радіатора опалення або холодного балконного вікна. Штучну ялинку можна поставити навіть на терасі — вона не боїться екстремальних температур. Справжнє дерево, що зберігається в невідповідних умовах, дуже швидко гине і виглядає непривабливо.