При виборі вхідних дверей слід звертати увагу на всі фактори, від яких залежить як її функціональність, безпеку і зовнішній вигляд, так і довговічність.

Крок перший-розміри

Пам’ятайте, що, перш за все, Вхідні двері повинні відповідати отворів в стіні, спроектованим архітектором і виконаним мулярами. Варто знати, що двері стандартних розмірів коштують дешевше, ніж двері нестандартних розмірів. Двері зі стандартною шириною 90 см ідеально підходять для одноквартирних будинків — в них можна розмістити практично всі предмети і меблі, які ми збираємося внести в будинок або квартиру. Більш широкі двері набагато важче-тому, крім більш високої ціни, слід враховувати, що їх фурнітура, ручки або петлі швидше зношуються, а також вимагають більш частого регулювання.

При виборі і замовленні зовнішніх дверей завжди рекомендується користуватися послугами дилерів і монтажних груп, які включають в себе замір отворів в стіні, консультації по вибору, а також професійний монтаж і відповідальність за всі роботи в цій області.

Крок другий-безпека

Вхідні двері стоять на сторожі притулку будинку-тому, вибравши їх розмір, зверніть увагу на характеристики, які визначають рівень безпеки. Вхідні двері повинні мати міцну конструкцію і захист від злому. До них відносяться протизламні ригелі або протизламний (французький) фальц, які надійно фіксують двері з боку петель. Однак найважливішим моментом в цьому відношенні є замки і пластини, встановлені в рамі — вони повинні утворювати досить міцну конструкцію, щоб запобігти злом двері. До них слід додати відповідні циліндри із захистом від злому і ескотчети, щоб запобігти поломку циліндрів. Всі вони зазвичай затверджені і мають свої класи взломостойкості — їх слід вибирати на аналогічному рівні.

Третій етап-будівництво та оздоблення

Основним конструкційним матеріалом в дерев’яних дверях є рами. В ідеалі вони повинні бути склеєні між собою, щоб запобігти викривлення і підвищити міцність цілого. Їх доповнюють зовнішні елементи, тобто панелі — в зовнішніх дверях вони повинні бути водостійкими, виготовленими, наприклад, з фанери відповідної якості і заповненими матеріалом з хорошими теплоізоляційними параметрами.

Бронедвері в Києві зазвичай обробляються виробниками фарбами на водній основі в професійних фарбувальних камерах. Нанесений зовнішній шар призначений для захисту дверей від вологи і в той же час дозволяє випаровуватися природній воді, що зберігається в деревині. При зниженні вологості деревина всихає, тому нанесені покриття повинні бути високої якості і володіти еластичністю — щоб уникнути відшаровування.

Експерт радить: як вибрати зовнішні двері?

Четвертий етап-тепло-і звукоізоляція

Залежно від конструкції і комплектації зовнішні двері мають різні ізоляційні якості. Пам’ятайте, що чим нижче загальне теплове пропускання двері, тим краще. Варто також знати, що соснові двері тепліше дубових, і двері з більш товстою конструкцією також тепліше. Чим більше скління, тим легше двері пропускає тепло-це правило особливо стосується дверей з додатковим бічним освітленням. На теплоізоляцію також впливають замки, встановлені в двері. Багатоточкові замки забезпечують значно краще прилягання дверного полотна до коробки і меншу інфільтрацію повітря, що зводить до мінімуму втрати тепла.

Ми також очікуємо, що зовнішні двері матимуть хорошу звукоізоляцію-особливо якщо це двері в квартирах в багатоквартирних будинках. На відміну від теплоізоляції, параметр акустичної ізоляції повинен бути якомога вище. Більш важкі і товсті двері відрізняються кращою звукоізоляцією, також важливими факторами є ущільнення між полотном і рамою і спосіб установки.