Яндекс.Метрика Хто такий Денис Пудрик | Клуб ремонта

Пудрик Денис — проректор Ірпінського державного університету фіскальної служби України. Він займається облаштуванням і розвитком сфери послуг освітнього закладу.
Початок життєвого шляху

Хто такий Денис Пудрик

13 липня 1977 р. у селі Макіївці Донецької області з'явився на світ Денис Валерійович. Його тато був нардепом другого скликання українського парламенту. Зрозуміло, хлопчик ріс в забезпеченій родині, і плани на майбутнє і Нього самого і у його батька і матері були амбітні. Але до честі Пудрика слід зазначити, що він не гребував і легкої роботи.

Хто такий Денис Пудрик

Пудрик Денис слюсарем 6-го розряду був працевлаштований всього в 15 років. Конкретно так зазначено в першому записі в книжці з даними про трудову діяльність проректора. У підлітковому періоді він почав трудову діяльність в шахтобудівному управлінні № 6. Зрозуміло, Пудрик Денис і слюсар — речі практично несумісні, але факт залишається фактом. А далі, зрозумівши необхідність рости далі і вчитися, він вступає до Донецького національного університету.

Хто такий Денис Пудрик

Митна кар'єра

Але вже тоді його амбіції змушували рухатися вперед. І Пудрик вибирає для себе професію митника. Він почав роботу в митних органах у другій половині 90-их років двадцятого століття на посаді інспектора митного поста «Донецьк-аеропорт» Донбаської регіональної митниці.

Там він пропрацював до 2005 року в самих різних посадах, потроху рухаючись службовими сходами, почавши власне сходження зі старшого, а потім основного Інспектора. Після чого він спочатку став заступником начвідділу, а після і начвідділом. Пізніше був головою Бердянської, Кримської, Чернігівської, Львівської та Луганської митниць.

А його останнє призначення В Одеську митницю викликало справжній фурор і наробило багато шуму. Пудрика звинувачували у хабарництві, писали гидоти. Потрібно сказати, що будучи чесним інспектором, він, зрозуміло, навряд чи б нажив подібний стан, який сам декларує. Однак в завзятості, освіченості і прагненні до просування в кар'єрі йому не відмовиш.

  Инструменты Metabo

Рівень освіти

У другій половині 90-их років XX століття закінчив Донецький ГТУ, ставши дипломованим економістом, хоча з самого початку Пудрик Денис хотів вступати на юридичний факультет.

Пудрик Денис розумів, що найкраща перспектива для кар'єрного росту — це крісло державного службовця. І тому в 2010 році він закінчив ВУЗ держуправління. з подібним дипломом можна і в президенти балотуватися, але Денис виявився скромнішим, він випробував прорватися в Раду. Але спроба не вдалася.

У 2012 році закінчив Державний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», професія — Правознавство (магістр юридичних наук).

Хто такий Денис Пудрик

от admin

Добавить комментарий