Покупка квартири — серйозний крок, до якого потрібно підійти серйозно. Одне з основних питань, що постають перед майбутнім господарем житлової площі, що вибрати: новобудову або Вторинне житло? Правильної відповіді немає. Приймаючи рішення, потрібно брати до уваги плюси і мінуси двох варіантів. Пропонуємо їх розглянути.

Вибір квартири в новому будинку — перші кроки:

 1. У найпершу чергу слід визначитися з розташуванням майбутньої квартири. Виходячи з цілей покупки, нове житло може купуватися з метою поліпшення умов проживання сім’ї (досить популярний варіант), для забезпечення житлом окремих домочадців (студенти, які переїжджають в інше місто, молодята І т. д.д.), з метою грошові вкладення та отримання доходу від здачі в найм, або ж сім’я вирішила замінити район, місто, або навіть регіон проживання.
 2. Чітко спланувати бюджет! Вирахувати, скільки буде потрібно позичкових коштів, і чи впораються сімейні доходи з іпотечним навантаженням. Потрібно враховувати потенційні витрати на обробку, меблі та оформлення документів.
 3. Виходячи з бюджету, визначити тонкощі по квартирі — Кількість кімнат, наявність обробки та інше. Чи є час і можливості для самостійного пошуку об’єктів, або ж додавати до статті витрат послуги агентів з нерухомості.
 4. Вибрати правильного забудовника. Ключовий момент. З нього і починаємо.

Вибір забудовника

Один з дуже важливих факторів у пошуках житла на первинному ринку-вибір хорошої компанії-забудовника. На превеликий жаль, сьогодні ще зустрічаються ситуації, коли пайовики залишаються без квартир і вкладених грошей, проте щорічно подібних випадків все менше. Допомагають цьому впроваджувані державою механізми захисту споживачів житла і розвиток великих забудовників. А якщо вас цікавить продаж квартир в новобудові, переходьте на сайт build.kovalska.com.

Під час вибору будівельної компанії варто звернути власну увагу на:

 • установчу документацію фірми;
 • дозвіл на багатоповерхове будівництво;
 • інформація та будівельної компанії від її партнерів, інших клієнтів, власників кредитних зобов’язань;
 • відомості про те, звідки беруться грошові кошти на будівництво.

Всі великі компанії зараз повинні мати персональний сайт, на якому вказані контакти, юрадрес і місця знаходження офісів, а ще установчі документи.

Знаючи основні інформацію про компанію легко можна перевірити інформацію про те, чи дійсно зареєстрована дана компанія в переліку юросіб. Також можна отримати відомості про директора і головного бухгалтера.

Як читати проектну декларацію

Звичайними словами, проектна Декларація — це креслення об’єкта, Кількість поверхів, комунікації та інші складові майбутнього будинку. Зазвичай це десятки сторінок, в яких неважко помилитися. Ось на що важливо звертати власну увагу:

Характеристики житлового комплексу:

 • які будинки, з яких матеріалів, в якому числі будуть будуватися,
 • чи буде біля будинку парковка і на яку кількість місць,
 • що увійде в облаштування території (дитячі, майданчики для занять спортом, прогулянкові зони, стадіон, парк, набережна),
 • об’єкти соціальної сфери послуг (чи будуть поруч дитячий садок та школа — приватні або міські, доросла і дитяча поліклініки),
 • що можна віднести до місць єдиного користування (колясочна зона, ресепшен),
 • Ділянка під будівництво — у власності, в заставі у банківської установи або орендований.

Розташування

Для більшості людей розташування нерухомості вважається другим за важливістю аргументом вибору майбутньої квартири після Ціни. Якщо ви збираєтеся в ній жити, оцініть відстань від будинку до роботи, доступність громадського автотранспорту: чи є неподалік ст. метро. Якщо в крокової доступності (В радіусі 1-1,5 км) їх немає, дізнайтеся, чи не передбачається в найближчій перспективі їх відкриття. Якщо є наявність автомобіля необхідно оцінити транспортну сферу послуг: якість доріг, їх завантаженість в годину-пік, наявність парковок.

Виберіть планування і поверх.

Не зайвим буде оцінити квартирне планування і якість самого нерухомого об’єкта. Подивіться уважно на подібні моменти,

 • як стельова висота (чим вище стеля, тим затишніше, легше дихається);
 • товщина стін (тонкі стіни можуть замерзати);
 • розташування ліфтів (якщо вони знаходяться по сусідству з житловою кімнатою або шахтою ліфта, то будуть проникати сторонні звуки);
 • віконне розміщення (видові характеристики);
 • товщина перекриттів (впливає на поглинання звуку); розташування на поверсі (перший і останній поверх зазвичай складніше продати;
 • чим вище, тим краще вид, чистіше повітря і тихіше, але проблема з’явиться, якщо поламається ліфт або потрібно підняти в квартиру великогабаритну річ) і т.д.
Як купити квартиру в Києві - на що звертати увагу

Подивіться на плані, скільки квартир буде на вашому поверсі. Чим менше, тим, найімовірніше, тихіше буде у вас вдома. Не потрібно забувати, Ви підбираєте квартиру в новому будинку, а це означає, Навіть в тому випадку, якщо житло реалізується з обробкою, в перший час вам уникнути не вийде шуму, пов’язаного з ремонтом, який почали сусіди. Подумайте також про поверх. Якщо в сім’ї є люди похилого віку або ви підбираєте житло для немолодих батьків, краще знайти квартиру на першому або другому поверсі.

Як купити квартиру в Києві - на що звертати увагу

Основні види планувань

Квартирні планування дуже дуже різні, але легко діляться на основні типи і види.

 1. Перший тип-завершена або закрита планування, де всі приміщення не тільки ізольовані, проте нерідко і оточені стінами несучого типу і вузлами, які роблять зміну конфігурації обсягів квартири мало здійсненним.
 2. Другий тип-змішані планування, де поряд із завершеними закритими об’ємом, присутні і сусідні обсяги, з легко міняють конфігурацію кімнат легкими перегородками, які можна вільно переставити.
 3. Третій тип-відкриті або відкриті планування, де володар об’єкта має право цілком дати волю власної будівельної і фантазії дизайнера.
  Как выбрать тостер Bosch – разновидности и преимущества

Вкажемо основні види перепланувань. Планування за європейськими та американськими нормами, що утворює або наявність слабо розмежованих житлових зон, або поєднують кухню, їдальню і кімнату для гостей в один універсальний простір для житла, з компонентами всіх трьох зазначених призначень.

 • Фріплен-вільне планування з можливістю споруджувати будь-які перегородки, стіни і т. е. Це задоволення дороге, тому що попросить будівництва ще додаткових конструкцій, і дуже довгий, але дає повну свободу творчості. Унікальні планування-об’єкти такого типу набувають оригінали і люди, які люблять все оригінальне.
 • Пентхаузи, квартири 2-ух і більше рівнів, з терасами і оглядовими майданчиками, кімнатами-«акваріум» з панорамним склінням або виступаючими еркерами і французькими балконами.
 • Деякі виділяють ще й говорячи інакше хайфлети-квартири з високими, від 4 до 6-ти метрів стелями, склепіннями напівкуполами. Об’єкти такого типу годяться для абсолютно вільних творінь мистецтва дизайнерів, створення житлових напіврівнів, художньої організації простору, житлових і допоміжних обсягів квартири.

Який будинок краще монолітний або панельний

Сьогодні частіше будують будинки з панелей, монолітні і цегляні. У панельках квартири завдяки досить дешевої будівельні технології коштують набагато бюджетніше. Їх будують за 7—10 місяців. Однак у такого житла багато мінусів.

Як купити квартиру в Києві - на що звертати увагу

По-перше, в панельках низька Шумоізоляція і через цур жарко влітку. Друге, в будинку з панелей може бути і прохолодно під час зими. Також в будинку з панелей не реально виконати проектування в квартирі, так як навіть внутрішні перегородки можуть виконувати роль стін несучого типу. Але коштує панельний новобуд дешевше, а будується досить швидко, і це приваблює багато споживачів.

Будинки з моноліту можуть похвалитися квартирами з відмінними плануваннями і великими стелями, чудовою шумоізоляцією і прекрасним зручністю проживання. Але монолітний будинок будується довше панельного: 1,5—2 роки., а квартири в ньому коштують дуже дорого.