Яндекс.Метрика Як правильно вибрати обідній стіл на кухню? | Клуб ремонта

Стіл на кухні є тим незамінним предметом меблів, за яким не тільки приймають їжу, але і готують її, а також збираються всією сім'єю, приймають гостей і роблять ще багато необхідних повсякденних справ. Виходячи із способів використання столу, вимоги до його покриття у всіх різні. Як вибрати кухонний стіл, щоб він повністю відповідав очікуванням і потребам, ми розповімо в нашій статті.

Особливості кухонного столу від інших

Якщо письмовий або туалетний столик, як правило, використовуються за прямим призначенням, а до їх міцності і стійкості не пред'являється особливих вимог, то у кухонного столу більш важка доля. З його допомогою вирішується відразу кілька завдань:

Як правильно вибрати обідній стіл на кухню?
  • майданчик для повсякденних сімейних трапез, включаючи годування малюків;
  • місце для святкових застіль з численними гостями;
  • стильна прикраса для приміщення кухні, що захоплює своїм чудовим або незвичайним зовнішнім виглядом;
  • дизайнерський акцент, що доповнює і підсилює сприйняття обраного інтер'єрного стилю;
  • робоча поверхня для підготовки і оброблення продуктів в процесі приготування страв;
  • письмовий, робочий стіл для школяра або одного з батьків, місце для захопленої творчості малюка.

Відповідно, стіл обідній розкладний повинен бути не тільки відповідним по дизайну, привабливим зовні і достатнім за розміром. Стіл повинен бути міцним, зносостійким, довговічним. Він не повинен створювати зайвих проблем з прибиранням для господині, на ньому не повинно залишатися слідів від пролитих рідин. Крім того, сама атмосфера кухні, з її підвищеною вологістю і перепадами температур, вимагає особливого підходу до вибору меблів. А обмежена площа (на жаль, просторі кухні в сучасних реаліях зустрічаються нечасто) встановлює свої рамки по вибору відповідних моделей.

Як правильно вибрати обідній стіл на кухню?

На що впливає розмір?

Розмір обіднього столу визначає комфорт всього приміщення. Він повинен бути співмірним решті меблів, габаритам кухні або їдальні.
Занадто великий стіл візуально звужує простір і виглядає чужорідно, а занадто маленький вибивається з інтер'єру.
Щоб зрозуміти, якого розміру вибрати стіл на кухню, скористайтеся дизайнерської пропорцією 1:6 – це оптимальне співвідношення розмірів меблів щодо кімнати.

Як правильно вибрати обідній стіл на кухню?

Також посередині повинна залишатися площа для розстановки страв. Не купуйте стіл ширше 105 сантиметрів-за ним некомфортно і незатишно спілкуватися, важко дотягнутися до потрібного столового приладу.

  Как проводится покраска автомобиля

Ергономічне розташування не перешкоджає вільному переміщенню по кімнаті, є відступи від інших предметів меблів і побутової техніки.

Стол Лофт своими руками, из ламината и трубы

Якщо ви купуєте столову групу, може виникнути питання, Як вибрати стіл і стільці на кухню. В цьому випадку розрахуйте кількість посадочних місць. Один стілець займає 40 сантиметрів глибини і 60 сантиметрів ширини стільниці. Стільці повинні повністю висуватися і не заважати один одному.

Форми столів і їх функціональність

Для кожного випадку підходить своя форма столу:

Як правильно вибрати обідній стіл на кухню?
  • Прямокутна — найбільш класична форма, є вкрай зручною, такий стіл легкий в перестановці. Крім того, існує велика кількість трансформуються столів, які, при розкладанні перетворюються з мініатюрного в об'ємний стіл для банкету та/або свята, за який можна посадити десяток людей, а то і більше.
  • Квадратна вважається найбільш місткою. Крім економії простору, ці столи органічно вписуються в малогабаритні кухні. Для молодої сім'ї з 2 людей такий стіл зручно поставити в кут. Для сім'ї, що складається з чотирьох чоловік, столик зі стороною в 90 сантиметрів відмінно впишеться в центрі кухні. Більш широкі столи підійдуть для сімей від восьми осіб.
  • Кругла форма столу додасть інтер'єру родзинку, а простору – безпеки, що особливо актуально для сімей з маленькими дітьми.  Крім того, округла форма дозволить розмістити за столом більшу кількість осіб. У продажу можна зустріти трансформуються столи круглої форми, але не завжди такі моделі комфортні, тому що при знаходженні за ним від 8 осіб і більше спілкування утруднюється.
  • Овальна форма столу поєднує в собі всі плюси круглого і прямокутного варіантів, комфортна для великої родини і володіє відмінним зовнішнім виглядом, вписуючись практично в будь-який кухонний дизайн. Для кухні невеликого розміру відмінним рішенням може стати напівкруглий стіл, який можна приставити до стіни однією стороною.
Як правильно вибрати обідній стіл на кухню?

Крім звичних перерахованих вище форм, існують дизайнерські столи незвичайної форми і будови. Зручність у використанні не підтверджено. На перший план у даних предметів інтер'єру виходить ступінь сумісності з дизайном приміщення.

Как выбрать стол и стулья.Дизайн интерьера кухни #10

от admin

Добавить комментарий