Дуже часто мандрівники вибирають погане житло для відпустки через свою недбалість. У певних не вистачає часу прочитати відгуки на різних сайтах і умови, прописані маленьким шрифтом, іншим не хочеться дізнаватися подробиці у адміністратора готелю або власника житлових приміщень.

Туристичний (активний) або пляжний (пасивний) відпочинок

Якщо ви запланували відвідувати екскурсії, знайомитися з цікавими місцями і музеями, то готельний комплекс потрібен виключно для ночівлі. Основними вимогами до готельного номеру при подібному варіанті відпочинку є зручне ліжко і акуратна ванна кімната. Також варто подумати про розташування готелю. Більшість думає, що хороше рішення-вибрати готельний комплекс в самому центрі. Однак це не завжди правильно. Якщо мова йде про міста Європи, де міський транспорт ходить точно згідно з розкладом і відрізняється комфортабельністю, то готельний комплекс на околиці (за умови, що поруч стоїть транспортна зупинка) стає цілком підходящим варіантом, а основне-дозволяє добре заощадити.

І навпаки. Якщо на відпочинку ви запланували повалятися на пляжі або біля басейну-значить, на території готелю ви проводите 70-80% вільного часу. В даному випадку до вибору готелю потрібно підійти більш з усією серйозністю. Необхідно звертати власну увагу на подібні моменти, як фонд номерів, харчування, обслуговування, кількість і якість розважальних заходів, наявність додаткових послуг і їх ціна.

Не забудьте про обов’язкові умови

Індивідуальні смаки це важливо, проте є три стовпи, на яких стоять хороші готелі (і про які потрібно завжди пам’ятати): сніданок, вай-фай і кондиціонери.

Потрібно мати на увазі, що:

Як вибрати готель
  • Згадка таких опцій не означає, що вони будуть безкоштовні;
  • Обіцяний вай-фай може бути тільки в лобі, але не в номері;
  • Обіцяний вай-фай може перебувати номінально, але не працювати;
  • Кондиціонери можуть бути не у всіх номерах (без них в Південно-Східній Азії);
  • Сніданок-це добре, але варто почитати у відгуках, з чого він складається.

Відпочинок з сім’єю з дітьми

Зараз практично всі готелі надають послуги розважального характеру для неповнолітніх дітей. Багато надають послуги аніматорів скоєно безкоштовно, проте в певних місцях за це доводиться більше платити, тому уточніть це у туристичного оператора або менеджера готелю.

Бажано знати. Багато готелів надають безкоштовне розташування дітям до 7-12 років (в залежності від готелю), тому подорож обійдеться набагато дешевше, якщо ваша дитина ще маленька.

Бізнес-поїздка

Такий вид поїздок зустрічається не рідше ніж інші, тому більшість готелів надають спеціалізовані умови для бізнес зустрічей і конференцій. Під час вибору такого готелю необхідно брати до уваги певні фактори, які допоможуть вам здійснити вдалу угоду.

Як вибрати готель

Оцінка та відгуки про готель-для чого і як їх читати

Оцінка готелю Користувачами — або призначений для користувача рейтинг готелю) — це дуже важливий параметр для вибору готелю: звертати на нього увагу під час вибору готелю-потрібно завжди. Зрештою випадку, слід підбирати для проживання готелі з оцінкою від » 8,0 » і вище за десятибальною шкалою (або від 4,0 за п’ятибальною), хоча, в більшості випадків, можна власний вибір зупинити і на готелі з оцінкою «7+».

Детально про рейтинг (оцінку) готелів, і про те, готелі з яким рейтингом можна підбирати для проживання і в якій ситуації-розказано в індивідуальній замітці. Відгуки користувачів (т.е. людей жили в цьому готелі — — це, однаково з середньою оцінкою готелю, невід’ємна частина інформації, аналізована під час прийняття рішення: бронювати, або пошукати ще.

Зрештою описі готелю від » букінга «(яке йде трохи нижче фотографій готелю), ви не виявите ніякої критики готелю-там завжди і все добре і чудово, оскільки по суті, опис готелю — це реклама. А ось відгуки пишуть справжні люди які жили в цьому готелі. І пишуть вони «як є» , а не як бачиться господареві готелю або системі бронювання (яка теж зацікавлена в тому, щоб ви заселилися в цей готельний комплекс, тому що система за це отримує комісійні).

Як вибрати готель