Як вибрати якісні пластикові вікна

ПВХ вікна – на гребені популярності. Вони комфортні, високотехнологічні, цікаві. Але достаток моделей з різними параметрами ставить необізнаного покупця в глухий кут. Щоб підібрати вікна ПВХ, необхідно приділяти увагу кожній деталі конструкції-профілю, склопакетів, ущільнювача і фурнітури – і прислухатися до думки експертів.

Як вибрати якісні пластикові вікна

Вибір профілю

Профіль-ПВХ до речі, вважається, важливим елементом вікна ПВХ. Від його характеристик і якості виконання, перш за все, залежать основні споживчі властивості виробу в загальному: службовий термін, шумо – і властивості теплозахисту і, зрозуміло, зовнішній вигляд вікна.

Основна частина віконних компаній любить працювати з профілями виробництва Німеччини. Це цілком пояснюється: виробники з Німеччини профільних конструкцій стояли біля витоків даної сфери, по праву попереду в країнах Європи, мають грандіозний досвід виробництва і розробки профілів ПВХ і пропонують російським компаніям гнучкі можливості по роботі в самих різних категоріях ринку, маючи, в основному, по кілька серій профілю, що виділяються за власними характеристиками і за ціною.

Сильних відмінностей між продукцією лідируючих виробників з Німеччини не дуже то й багато. Радимо остерігатися лише відверто “дешевих” виробів, багато з яких не вважаються сумлінними і придатними для нашого непростого клімату.

Профіль із пластику вважається основою всього блоку вікна, виконуючи несучу, термо-звукоізолюючу і художню функції. Два найважливіших технічних параметра полівінілхлоридного профілю – його глибина і кількість камер. Тепер залишилося останнє рішення-вибрати конкретний профіль з лінійки REHAU яке пропонуе авторизованный партнер rehau.

У структуру пластивових вікон входять такі елементи:

  1. Рама-створює Зовнішні розміри вікна і містить отвори для монтажу до отвору. Робиться з ПВХ (ПВХ) і має пару внутрішніх відсіків з перегородками для збереження легкої маси і достатньої жорсткості. Кути з’єднуються зварюванням, а посилення посиленням фіксується саморізами.
  2. Стулки-поділяють площу конструкції на пару частин і дають можливість відкривати частину виробу для миття або провітрювання. Робляться з полівінілхлориду з армованими вставками.
  3. Склопакети-представляють камерну структуру зі зробленими зі скла стінками і герметичним повітряним простором між ними. Існує від 1 до 3 камер.
  4. Фурнітура-петлі і рукояті забезпечують відкриття стулки і захищають від вандального злому. Замки дуже часто робляться у вигляді суцільної смуги, розсовує ригеля в трьох точках.
  5. Штапик-фіксуючий елемент з пластикової смуги для притиснення склопакета всередині приміщення.

Кількість повітряних камер

Усередині профіль робиться пустотілим з поділом перегородками які розташовані вертикально на кілька заповнених повітрям сегментів. Чим їх більше, тим вище характеристики теплоізоляції рами і менше втрати тепла. Мінімум подібних камер робиться дві. Але в Росії дуже часто для виробництва вікон ПВХ беруться трьох-, чотирьох – і п’ятикамерні профілю. Вони більше відповідають нашим умовам клімату.

Як вибрати якісні пластикові вікна

При цьому зі збільшенням кількості даних камер зростає і ціна блоку вікна. Однак чим більше вертикальних стінок всередині, тим товщі і жорсткіше виходить профіль. Якщо стулка через велику за площею отвору вікна виходить сильно широкою і високою, то краще з самого початку підібрати для нього вікно з п’ятикамерної рамою.

Як вибрати якісні пластикові вікна

Зі збільшенням числа камер в профілі зростає і загальна вага блоку. У панельних і будинках з цегли даний момент не так актуальний. ЗБВ і стіни з цегли розраховані на дуже високі навантаження, спокійно все витримуючи. Однак для заміського будинку з бруса або сендвіч-панелей купувати важке багатокамерне вікно не варто. Тут рекомендується обійтися трикамерним варіантом.

З трьома, а краще навіть двома секціями, слід брати більш легку раму і для скління балкона в квартирі. Непотрібна тяжкість на балконних перилах абсолютно не потрібно.

Як правильно обрати металопластикові вікна?

Оставьте комментарий