Як вибрати оптимальний акумулятор для вашого автомобіля. Питання вибору оптимальної батареї, мабуть, в принципі простий. Я подивлюся, на чому я їздив до цих пір, і куплю той же або аналогічний. Такий підхід до справи не є чимось поганим і буде працювати в 90% ситуації. Тим не менш, я хотів би заохотити вас трохи подумати про те, як купити оптимальний акумулятор.

Визначення того, що вам дійсно потрібно, дуже важливо. Перше питання полягає в тому, чи купили ви автомобіль в салоні і до сих пір їздили на акумуляторі з першого обладнання. За якою технологією були зроблені батареї. Звичайна свинцево-кислотна батарея, AGM або EFB. Інша справа, коли машина Уживана. Тоді ви не можете бути впевнені, що батареї вже не замінили. І якщо так, то чи правильно вона була обрана. У другому випадку я рекомендую перевірити, яка батарея була встановлена на заводі.

У професійних точках продажу акумуляторів, безсумнівно, допоможуть вам в цьому питанні співробітники. Ви також завжди можете піти в салон бренду і після VIN-номера отримати потрібну інформацію.

Як вибрати оптимальний акумулятор для вашого автомобіля

Добре, ми вже знаємо, який оптимальний акумулятор нам потрібен. Тепер ми повинні подумати про те, які у нас плани на майбутнє щодо автомобіля або мотоцикла. Якщо ви плануєте використовувати свій автомобіль самі більше 5 років, то ви можете розглянути можливість покупки акумулятора найвищої якості. Якщо ми думаємо про використання автомобіля протягом 3-5 років, то варто купити якісний акумулятор з середнього сегмента. З іншого боку, якщо ми плануємо замінити автомобіль або продати його протягом 3 років, то з чистою совістю можна купити дешевший акумулятор визнаного виробника. У наш час замовити якісний і надійний акумулятор для вашого автомобіля можна на сайті https://aku.lviv.ua, тут дуже хороший вибір і доступні ціни.

Типи автомобільних акумуляторів

Асортимент акумуляторів досить широкий і залежить, крім іншого, від типу транспортного засобу, для якого він призначений. Найчастіше при думці про акумуляторах на думку спадає стандартний автомобільний акумулятор. Варто пам’ятати, що акумулятор також необхідний для мотоцикла, газонокосарки, трактора, снігохода або вантажівки. Найбільш часто купуються батареями є свинцево-кислотні батареї( SLA), гелеві батареї (GEL), кальцієві батареї, а також сучасні батареї, що використовують технологію Absorbed Glass Mat (AGM) і Enhanced Flooded Battery (EFB).

Традиційний автомобільний акумулятор, який вважається «старим»,-це свинцево-кислотний тип. Його популярність пояснюється простотою установки на багато типів автомобілів і співвідношенням ціни і якості. Гелеві батареї відносяться до більш високого цінового діапазону. Вони характеризуються дуже хорошою герметичністю. За терміном служби і стійкості до розряду їх параметри аналогічні AGM. В основі конструкції батарей GEL лежить розчин сірчаної кислоти і кремнезем. Недоліком цього типу батарей є відносно низька потужність, але вони добре працюють в фотоелектричних конструкціях або автомобілях з системами старт-стоп. Сучасні батареї AGM і EFB використовуються в автомобілях з системами рекуперативного гальмування.

Як вибрати оптимальний акумулятор для вашого автомобіля

Виробники акумуляторів

Жоден акумулятор не вічний, тому рано чи пізно його доведеться замінити. Про те, який акумулятор купити повинні вирішувати в першу чергу його технічні параметри, тобто пусковий струм, термін служби, ударостійкість і розрядка, можливість відновлення енергії або ємність, а не тільки ціна. Купівля повинна бути продумана, тому варто заздалегідь з’ясувати, який акумулятор підійде для конкретного автомобіля або моделі автомобіля. Найпопулярнішими брендами, що мають в своєму асортименті акумулятори, є: Exide Technologies, центри, Banner, Varta, Yuasa і Bosch. Кожна пошукова система акумуляторів включить в свої результати саме моделі згаданих виробників. Це відбувається тому, що за продуктами Exide Technologies, центрами, Banner, Varta, Yuasa і Bosch стоїть багаторічний досвід в галузі, знання і високу якість пропонованих послуг.

  Кровля - обзор материалов, которые вы можете выбрать для покрытия вашей крыши

Призначення акумуляторів

Акумулятор, який добре працює в одному автомобілі, може не працювати також добре в іншому. Це пов’язано з особливостями окремих типів батарей — технічні властивості і рекомендації виробника є орієнтиром для потенційних користувачів. Як підібрати автомобільний акумулятор? Ви можете скористатися пошуковою системою акумуляторів в інтернеті або покластися на знання, отримані від фахівця. Важливі параметри, тобто потужність, форма, полярність, службовий термін, повинні бути пов’язані з типом автотранспортного засобу. У разі більшості автомобілів прекрасно підходить функціональний свинцево-кислотний акумулятор, який крім того, що стійкий до самих різних пошкоджень і має великий службовий термін, ще й дешевий. Говорячи інакше «недільним водіям», чиї автомобілі не застосовуються постійно, необхідно звертати свою увагу на кальцієві батареї, а господарям великих ТЗ (караван, кемпер, гібридний автомобіль) — на гелеві батареї.