Якісні прозорі конструкції довгий час захищають приміщення від виснажливого сонця, холоду і вітру, забезпечують оптимальну вологу в кімнаті, виконують захисну і інші функції. Необхідно знати, як правильно підібрати вікна з пвх в квартиру, щоб розуміти, які власне характеристики Вам необхідні, а за які платити недоцільно.

Плюси і мінуси вікон ПВХ

Якщо порівнювати з конструкціями старого типу в рамах з дерева ПВХ-вікна виграють у всьому:

  • довговічність;
  • естетика;
  • герметичність;
  • зручність експлуатації;
  • параметрах теплового захисту і шумоізоляції;
  • відсутності необхідності в догляді і утепленні.

Сучасні вікна з дерева обладнуються довговічними» теплими » склопакетами, красиво виглядають, але мають пару серйозних недоліків: велика ціна і необхідність в оновленні покриття. Перед тим як купувати металопластикові вікна, рекомендуємо подивитися, які сьогодні на ринку є види за посиланням https://winstore.com.ua.

Як вибрати пластикові вікна

Чому вікна з пвх краще

Герметична конструкція оберігає втрати тепла, що дуже актуально в будинках з недостатньою потужністю опалювальної системи і квартир, в яких прилади опалення оснащені лічильниками і регуляторами температури.

Закриті ПВХ-вікна абсолютно не пропускають шум вулиці. Спокійно спати вийде навіть в квартирах, що виходять на великі магістралі або жваві вулиці.

Стулки пластикових вікон можуть бути відкидними і поворотними, відкриватися одночасно в декількох площинах, часто обладнуються називається «режимом провітрювання».

Як вибрати пластикові вікна

Рами з дерева потребують періодичного оновлення лакофарбового покриття, догляд за ПВХ-вікнами не потрібно. До того ж вікна з пвх легше мити, ніж зроблені з дерева.

  TORCH, или врожденные инфекции глазами гинеколога

Недоліки і питання екологічності

Рами вікон ПВХ мають один великий мінус-неремонтопридатність . На пластиці не можна прибрати подряпини, потертості і інші пошкодження поверхні. Однак пластик набагато твердіше дерева, і подряпати його під час експлуатаційних робіт важче.

Багато противники пластикових вікон запевняють, що дерево для прозорих конструкцій краще, так як воно «дихає». Найімовірніше, такі люди не знають про існування вікон ПВХ exprof Aero, пропускають повітря при стулках коли вони закриті, які забезпечують звичайний мікроклімат в приміщенні без протягів, обмерзання і появи конденсату.

Пластик важко назвати матеріалом екологічно чистим, проте сучасні виробники постаралися зробити його максимально безпечним для людини. Під час його виготовлення сьогодні не застосовуються компоненти, що шкодять здоров’ю.

Рами з дерева, як альтернативний варіант, також неможливо назвати зразком екологічності. При їх виготовленні застосовують клеї, просочення, лаки і фарби, дуже часто з сумнівним складом.