Як вибрати систему відеоспостереження для будинку?

Ніхто не бажає несподівано втратити з величезними труднощами накопичені матеріальні блага, тому безпека будинку завжди турбує уми людей. Системи відеоспостереження користуються великим попитом, так як допомагають не тільки вберегти власну власність, а й вирішити різноманітні надзвичайні ситуації, коли, наприклад, хтось незаконно проникає на ділянку або проколює колеса машини біля будинку.

Завдяки системам спостереження можна розкривати злочини, а це означає Бути спокійним за власне майно. Підібрати ідеальну модель для будинку або дачі допоможе складений нами рейтинг систем відеоспостереження.

Не звертаючи уваги на можливу складність, інсталяційний процес і налаштування домашніх відеокамер спостереження не вимагає яких-небудь особливих знань. Досить бути уважним, акуратним, дотримуватися інструкції до обладнання і дотримуватися простих правил техніки безпеки. А купити IP Відеодомофон можна в каталозі магазину https://videocontrol.com.ua/ip-domofon-127.

Комплект відеоспостереження, який складається з камер, приладу для відеореєстрації, Джерела живлення, жорсткого диска і кабелів, можна вибрати як в готовому вигляді, так і зібрати його своїми силами.

Готовий комплект має такі плюси:

  1. повна сумісність всього обладнання;
  2. немає потреби в підборі кожного окремого компонента;
  3. наявність детальної покрокової інструкцією підключення;
  4. більш невисока ціна в порівнянні з покупкою всіх складових окремо.
Як вибрати систему відеоспостереження для будинку?

Однак готове рішення має і власні мінуси:

  1. комплектація і технічні властивості не завжди підходять для будь-якого приватного випадку;
  2. низький вибір комплектів при необхідності одночасної установки зовнішніх і внутрішніх камер.

Спосіб передачі інформації

За способом передачі сигналу камери відеоспостереження діляться на 2 типи:

Як вибрати систему відеоспостереження для будинку?
  • Аналоговий. Передають інформацію за допомогою аналогового сигналу. У наш час застосовуються рідше, але мають безліч плюсів. Їх дуже просто ставити і налаштовувати. Подібне обладнання записує відео постійно, не пропускаючи ні секунди. Також, коштує воно досить таки недорого. З основних мінусів можна підкреслити відсутність шифрування сигналу і зв'язку з Інтернетом. Зображення за замовчуванням йде без звуку, зате можна підключення динаміків і мікрофона. Крім того, якість дозволу не радує.
  • IP. Перетворять аналоговий сигнал в цифровий. Подібного роду пристрої мають вбудований мікрофон і динамік. Також є можливість бездротової установки і суміщення з індикатором руху. Управляти системою і переглядати зображення можна з будь-якого портативного пристрою. Єдиний значущий недолік подібних камер в тому, що вони не записують певні фактори. Правда, перерви складають лічені секунди.
Як вибрати систему відеоспостереження для будинку?

Скільки камер потрібно для відеоспостереження в приватному будинку?

В основному для відеоспостереження за зовнішньою територією власного будинку звичайного типу застосовують трохи камер для відеоспостереження: не менше 4-х камер. Якщо є наявність виступаючих конструкцій будинку або наявності пристроїв потрібно збільшувати кількість камер, однак це виключно при вимозі відсутності "сліпих зон". Кількість внутрішніх камер може сильно змінюватися від кількості кімнат в будинку. Тут все дуже персонально.

https://videocontrol.com.ua/

Оставьте комментарий