Як вибрати студію дизайну інтер’єру?

Вся складність під час вибору дизайн-студії в тому, що, на відміну від архітектурного проектування, дизайнерська діяльність не підпорядкована ГОСТам, регламенту і не ліцензована. Стосується це як підготовки фахівців, так і послуг, які включені в дизайн-проекти, тому дизайном інтер’єрів може займатися будь-хто, також як і варіювати склад дизайн-проекту, як йому заманеться.

Через це на ринку представлені як професіонали, так і дилетанти, які не мають необхідних знань і здібностей. А професіоналізм важливий у всіх сферах. Коли у нас болить зуб, ми йдемо до професійного зубного лікаря, а не до стоматолога-любителя. Чого ж ми повинні довіряти неспеціалістам? Так, розібратися хто є хто часто складно, проте є ряд ознак, за якими ти зможеш відрізнити дійсно грамотних фахівців від некомпетентних шанувальників.

Дизайн-студія інтер’єру — це досвід, помножений на професіоналізм. У цьому головний ключ до успіху для будь-якої дизайнерської компанії. Навик роботи відіграє важливу роль, чим він солідніше, тим можливостей більше у компанії на своєчасне вирішення завдань різної складності. Інтер’єрний дизайн будується не тільки на складанні кваліфікованого і незвичайного проекту. Основне завдання швидко здійснити його в життя, а для цього необхідна злагоджена команда і надійні постачальники. Чим досвідченіший дизайнер, тим легше з ним і в контакті.

Побачивши ваш приблизний проект, він швидко внесе коригування і порекомендує, які тонкощі потрібно поміняти, які речі можливо будуть нездійсненні на даному певному об’єкті. Проблем може бути маса, однак для компетентного фахівця все можна вирішити! Тому можете звернутися до https://znak-design.com/

Як вибрати студію дизайну інтер'єру?

Почніть пошуки задовго до початку ремонту

Інтер’єрний проект роблять тижні (в складних випадках — місяці). І чим раніше ваш дизайнер проведе обміри і почне розробляти планувальне рішення, тим більше опрацьованим буде результат. Закладіть як мінімум пару місяців на створення та узгодження з вами дизайн-проекту. Шукайте дизайнера не коли бригада готова приступити до обробки, а за лічені місяці до «отримання ключів».

Як вибрати студію дизайну інтер'єру?

Моя порада: підбирайте дизайнера ще на стадії проектування будинку або придбання квартири. Багато грошей можна заощадити, якщо запросити дизайнера на стадії порівняння варіантів придбаних квартир — можна було відразу обговорити і перевірити реалізованість планованої планування.

Застосовуйте «сарафанне радіо»

Напевно хто-небудь з вашого оточення вже має досвід спілкування з дизайнерами. Хороша ідея-почати пошуки потрібного вам фахівця з розпитувань друзів, співробітників, сусідів і близьких. Якщо ремонт у ваших знайомих, які наймали дизайнера, не так давно закінчився, то обов’язково загляньте до них і подивіться результати проекту. Але майте на увазі при цьому, що інтер’єр вам може не сподобатися, оскільки смаки у кожного свої. Важливіше подивитися на те, як точно були зроблені завдання, виконані умови і чи задоволені проектом самі замовники.

  Диван в интерьере - проблемы и решения

Перевірте бюджет

Перше питання, яке собі задає людина, яка вирішила найняти дизайнера інтер’єру-яка ціна? Питання логічне, але не дуже вірне. Перш ніж визначатися з бюджетом на дизайнера інтер’єру (а ціни розрізняються в десятки разів), потрібно визначитися з передбачуваним бюджетом на весь ремонт. Коли ми говоримо про бюджет на ремонт, мається на увазі абсолютно все — і будівельники, і покупка чорнових матеріалів, і ціна облицювання, меблів, і світло, і техніка, і текстиль, і навіть аксесуари.

Вибирайте дизайнера або студію дизайну, роботи яких вам сподобалися.

Неможливо декоратору вгадати ваш смак. У вас він повинен збігтися. Декоратору швидше і легше зробити, як він вміє, ніж розгадувати ваші бажання.

Під час огляду робіт приділяйте основну увагу функціональності, зручності і практичності.

Вони зобов’язані бути ідеальні. Для цього дивіться не тільки картинки, але і планування. Якщо вас бентежить будь-яке рішення, попросіть дизайнера пояснити чому він так зробив.

Велику увагу приділяйте інженерним рішенням. Електрика, забезпечення водою, система вентиляції.

Всі рішення повинні бути ідеальні за всіма нормативами і нормами. Це безпека життя — і проектувальник повинен це розуміти.

Дизайнер повинен використовувати предмети, які вам дорогі.

Антикваріат, Картини, ваші фотографії, колекції, улюблені сувеніри з поїздок. Вони показують історію вашого будинку, вашого сімейства, виконують інтер’єр затишним і обжитим. Якщо у вас багато антикваріату та інших не дешевих серцю речей-проект повинен будуватися навколо них. Підкреслюючи і доповнюючи їх, перебуваючи з ними в гармонії.

Чек-лист під час вибору дизайн-студії

  1. Розвивайте насмотренность. Без неї неможливо вибрати хороший продукт.
  2. Під час вибору дизайнерського бюро виходите з знаходяться перед вами цілей: якщо це необхідно швидко і недорого, звертайтеся до фрілансерів, якщо потрібна комплексна і добре продумана робота, краще підібрати маленьке агентство.
  3. Подивіться фотографії підрядника і необхідно переконатися в тому, що ваші цінності збігаються.
  4. Обов’язково необхідно відвідати офіс підібраної компанії.
Як вибрати студію дизайну інтер'єру?

Оставьте комментарий