Яндекс.Метрика Как выбрать угловой диван для гостиной? | Клуб ремонта

Що краще підібрати: прямий або диван кутового типу

З одного боку, меблі в кожному приміщенні допомагає практично застосовувати його простір, а з другого – вважається інтер’єрної частиною. Серед усього різноманіття меблів диван грає особливу роль.

Как выбрать угловой диван для гостиной?

Сьогодні магазини меблів рекомендують покупцям дуже велика різноманітність диванів. Перед вами стоїть завдання полягає в тому, щоб не помилитися з вибором. Щоб це зробити потрібно знати про подібні інтер’єрних предметах наступні факти. Кутові дивани можна купити і для невеликої «хрущовки» , і для просторої сучасної квартири, і для заміського будинку.

Как выбрать угловой диван для гостиной?

Дивани можна розділити на 2 великих класу:

  • Прямий.
  • Кутовий.

Розглянемо кожен з них детальніше.

Как выбрать угловой диван для гостиной?

Принципи вибору дивана кутового типу

  • Рівень збірки. Зазори між усіма елементами повинні бути найменшими і схожими. Під час розкладання або сидіння ніяких тріскаються або скрипучих звуків, дискомфортних почуттів.
  • Оббивка. Чим якісніше будуть матеріали для оббивки, тим довше прослужить меблі зі збереженням зовнішнього первісного вигляду. Має сенс перевагу віддати тільки природним матеріалам.
  • Комфортабельний наповнювач. При виборі не тільки можна сісти, але і лягти на диван, щоб перевірити зручність наповнювача. Але, необхідно враховувати, що в моделях кутового типу він трохи жорсткіший, ніж у прямих.
  • Стиль. Заздалегідь важливо визначитися з кольором, формою, декоративними елементами, які можуть знаходиться в моделі. Будь-який компонент повинен узгоджуватися з підібраним інтер’єрним стилем і поєднуватися з іншими меблями.
Как выбрать угловой диван для гостиной?

Як підібрати форму дивана

Как выбрать диван для гостиной

Для початку необхідно визначитися з формою дивана: варто його поміряти, так як він повинен поміститися в тому місці, куди ви хочете його поставити. Для невеликих і середніх розмірів гостьових найбільше підійде диван для трьох осіб (довжина такого дивана приблизно 2 метри). Це, потрібно сказати , — найбільш популярний варіант. Найкраще, якщо це буде диван з прямою формою; його зручно розмістити в кімнаті, наприклад, біля стіни.

  Какой диван выбрать для комнаты?

Важливо ще знати, для того щоб підібрати диван кутового типу для вітальні кімнати, — даний варіант добре підійде в студійну квартиру (для поділу холу і їдальні). Також диван кутового типу добре підійде великим сім’ям або людям, які люблять приймати гостей: на ньому спокійно перебувати п’ять або навіть шість чоловік.

Как выбрать угловой диван для гостиной?

Підсумки

Диван кутового типу, будь то «готове рішення», або система модулів – функціональний інструмент реалізації концепцій дизайнера, засіб задоволення дуже різних потреб споживачів і важлива частина багатьох сьогоднішніх інтер’єрів. Який власне варіант виберете ви « «готове рішення» або модульну систему? У всякому разі, хочемо вам побажати корисних покупок!

Как выбрать угловой диван для гостиной?

Как выбрать Диван? ТОП 10 Лучших Диванов.

ТОП-4 УГЛОВЫХ ДИВАНА ▸ видео-обзор

от admin

Добавить комментарий