Клуб Split Львів

Коли кав’ярні засинають, починається нічне життя Львова, яке ні в чому не поступається насиченістю денного життя. Переконайтеся самі-виберіть розвага подобається і можете відправитися веселитися, танцювати, співати в караоке або все відразу! Як правило дискотеки та нічні клуби Львова розміщені в історичному центрі міста та прилеглих до нього районах. Проте, навіть у віддаленому від площі ринку масиві і передмісті ви зможете знайти, як мінімум, одне ідеальне для вас установа.

Split Club Lviv

Split Club Lviv https://www.split.lviv.ua/karaoke/about-karaoke.html – ресторанний комплекс еліт-класу в самому центрі Львова. Інтер’єр поєднує традиційний і абсолютно новий дизайн в індустріальному стилі.

Клуб Спліт-унікальна установа в загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі кілька просторів для самого різного відпочинку. Тому ми задовольняємо потреби різних аудиторій гостей-однаково вимогливих до якості і бажаючих приємних вражень.

Клуб Split Львов

Клуб Спліт-це місце, де легко шукати однодумців і відчувати себе безпечно і комфортно навіть серед сторонніх гостей. У нас люблять збиратися друзі і в той же час це місце для нових знайомств. Нам довіряють свої особливі святкування: дні народження, парубочі, Новорічне святкування та інші особливі події.

Чого очікувати від професійного караоке-клубу ” Стань зіркою!”: особливості установи

Неповторне освітлення та інтер’єр, найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro II, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер за пультом – в караоке-клубі ” Стань зіркою!”розраховано все, чого ви тільки могли б очікувати від караоке, проте це вважається не основним.

Клуб Split Львов

Split Club Lviv включає:

  1. Фьюжн-ресторан
  2. Караоке
  3. Шоу-бар

 

Клуб Split Львов

У караоке-клубі встановлені дві професійні музичні системи Evolution Pro II і AST, що пропонують великий вибір музичних композицій-75 000 пісень. Комбінована система відеовізуалізації, неповторне освітлення, професійні звукорежисери та адміністратори-вокалістки допоможуть відчути себе справжньою зіркою, а спеціалізоване Crazy Menu виконає всі музичні побажання.

Завдяки творчій атмосфері та натхнення навіть сором’язливі гості повірять у себе та здивують присутніх потайним талантом! Запрошуємо всіх шанувальників караоке Львів в історичному центрі міста чекає нових зірок!

Це неповторне освітлення, ідеально підібраний тематичний інтер’єр і сучасний супровід музики:

  • найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro II
  • комбінована система відео-візуалізації
  • професійний звукорежисер за пультом

Караоке У Львові запам’ятається надовго і стане яскравою сторінкою Вашого життя. Це прекрасна ідея для святкових і вихідних днів для святкування Днів народжень, корпоративів, різного роду подій.

 

Оставьте комментарий