Мембранный насос

Мембранний насос широко затребуваний в хімічній, нафтохімічній, лакофарбової та харчової промисловості завдяки цілому ряду переваг. Його також називають діафрагмовим зважаючи на особливості конструкції.

Мембранний насос 12 вольт — це гідравлічний апарат, що відноситься до типу вакуумних об’ємних насосів. Подібний насос високого тиску досить ефективний і здатний з легкістю качати воду з глибини 10 метрів.

Принцип дії і характеристики мембранного насоса високого тиску

Пристрій являє собою самовсмоктуючий насос діафрагмового типу. Принцип роботи заснований на різниці тисків у камерах, за рахунок якого рідина починає підніматися до отвору виходу.
Водяний апарат має гарні характеристики. Вони відрізняються високою продуктивністю, здатні працювати під тиском і піднімати рідину на велику висоту. Існують різні модифікації даного агрегату, які можуть відрізнятися за своїми функціями і характеристиками. Кожен прилад має вбудований датчик тиску, що дозволяє чітко контролювати процес роботи.

Принцип дії водяної помпи високого тиску 12

Дані пристрої являють собою вакуумні насоси, роботу яких запускає електричний компресор. Вони застосовні як для звичайної води, так і для рідин і в’язких речовин з агресивним середовищем.
Обладнання оснащене декількома камерами, які, працюючи поперемінно, виштовхують воду або іншу рідину.
Для повноцінної роботи апарату досить напругу 12 Вольт.

ПРИНЦИП РОБОТИ АГРЕГАТУ

Складається апарат з декількох елементів:

 • всмоктуючої рідину мембрани;
 • вакуумної мембрани;
 • корпусу;
 • двох клапанів, що закривають прохід в мембранах;
 • пневматичного коаксіального обмінника.

Через одну мембрану повітря в стислому вигляді змушує впускати рідину, якою може бути:

 • розчинник;
 • кислота;
 • луги;
 • лаки і фарби;
 • нафтопродукти;
 • кислоти;
 • вода.

З іншого боку тиск, який дає досить високий імпульс, автоматично створює вакуум і 2-га мембрана всмоктує рідину. Пневматичний коаксіальний обмінник відповідає за перенаправлення повітря і повторення процесу.

Мембранный насос

В механізмі немає двигунів, редукторів і елементів, що крутяться, ущільнювачів і підшипників, які потребують спеціального догляду і перманентної зміні деталей. Приводом виступає енергія стисненого повітря, а не електричний іскроутворюючого імпульс. Дозувати продуктивність дозволяє використання певного обсягу повітря, що подається.

При виході тиск може становити до 65 bar, а висота самовсмоктування досягає 5 метрів.

Яким повинен бути мембранний насос обприскувача

Якісний інструмент неодмінно повинен відрізнятися стійкістю до дії самих різних рідин, а також при необхідності піддаватися ремонту і бути досить легким в застосуванні. При цьому обов’язковою властивістю такого агрегату є стійкість до корозії. Якщо ж умова не дотримана, мембранний насос для обприскувача недовго прослужить.

Важливо розуміти, що вимоги до насоса досить високі. Так агрегат обов’язково повинен забезпечувати постійний і регулярний потік рідини і працювати з різними хімічними агресивними речовинами, а також бути досить м’яким в ремонті. Під час сезону він здатний функціонувати практично добу.

Завдяки якісному насосу для обприскувача, можна нормально доглядати за садовими насадженнями навіть в найбільш посушливий період. Саме за допомогою хімічного захисту є можливість уберегти рослин.
Садовий обприскувач заслужено називають високоефективним інструментом в правильній організації праці в кожному саду. З його допомогою можна не тільки захистити рослини, а й зробити підгодівлю, провести профілактику, при цьому застосовуючи мінімальну кількість токсинів.

Мембранні насоси з пневмоприводом

Об’ємні насоси з подвійними мембранами, сертифіковані сертифікатами ATEX — IECEx, у виконанні поліпропілен або PVDF, в алюмінії або AISI 316 L. Ці насоси застосовуються для роботи з в’язкими рідинами, навіть якщо в них є зважені частинки. Великий вибір матеріалів комплектуючих, які контактують з речовиною, що перекачується, таких як корпуса і колектора, мембрани, сідла і ущільнення, дає можливість їх використовувати з будь-якими типами рідин і придатними для використання в самих різних областях застосування, таких як наприклад, графічна, лакофарбова, гальванічної галузі, морська, текстильна, машинобудівна, нафтова і багато інших галузей промисловості.

  Диван в интерьере - проблемы и решения

Переваги мембранних насосів BOXER

Пневматичні мембранні (діафрагмові) насоси мають наступні переваги:

 • Мобільність. Насос має невелику вагу, який дозволяє легко переносити його без додаткових пристосувань.
 • Зручність монтажу. Для під’єднання насосів досить підключити всмоктуючий і напірний рукави, вкрутити штуцер для подачі стисненого повітря і замкнути повітряний шланг.
 • Безпека. Запуск обладнання здійснюється простим відкриттям крана подачі повітря. Єдиним параметром, за яким необхідно при цьому стежити, є тиск — воно не повинно перевищувати максимально допустимі показники, встановлені заводом-виробником насоса.
 • Можливість роботи «всуху». Відсутність рідини у всмоктувальній магістралі не є проблемою для мембранних насосів.
 • Самовсмоктування. Завдяки створенню глибокого вакууму, обладнання здатне підняти рідину з висоти до 5 метрів і більше при незаповненою вхідній магістралі.
Мембранный насос

Мембранні насоси-дозатори для басейну

Обслуговування басейну досить трудомісткий процес. Необхідно регулярно очищати поверхні, фільтрувати та знезаражувати воду. Можна проводити дезінфекцію вручну, але це клопітно, можна помилитися з дозуванням, забути ввести хімію, пролити або розсипати препарат. Зробити знезараження простим, легким, а головне автономним і безпечним допоможуть мембранні насоси дозатори.

Станції дозації дозволяють:

 • автоматизувати подачу реагентів
 • систематизувати контроль хімічного балансу води
 • своєчасно реагувати на підвищений вміст хімії

Залежно від конструктивних особливостей насоси дозатори бувають перистальтичні та мембранні. У мембранних системах переміщення рідин здійснюється шляхом руху мембрани, а в перистальтичних за допомогою руху ролика.

Ви можете купити мембранний насос з ручним або автоматичним регулюванням, з постійною або пропорційною подачею, для роботи з певними хімічними препаратами або універсального призначення.

Організувати роботу мембранної станції досить просто. Знадобиться підключення до електроживлення — 220 -230 В, системи водозабезпечення та місткості з реагентами. Завдяки зондам і вбудованим контролерам, установка автоматично буде подавати реагенти, забезпечуючи якісне очищення води.

Широкий модельний ряд дозволяє купити дозатор під будь-який об єм гідроконструкціі, з відповідними експлуатаційними умовами. Застосування дозуючих пристроїв допомагає не тільки спрощує процес стерилізації та мінімізує ймовірність помилок до нуля, а й істотно скорочує витрату хімії. А головне забезпечує безпеку самої гідроконструкціі та користувача.

Мембранный насос

Вы можете всегда обратиться к нашим мастерам, которые помогут выбрать Вам диафрагменный насос в соответствии с Вашими требованиями. Мы учтём  химическую устойчивость материала к типу перекачиваемого вещества, определим взрывоопасность, и проведём расчёты по расходу, который будет выдавать насос в зависимости от его расположения.

Насос високого тиску з автоматичним вимикачем XTL-3210

Якщо Вам необхідно якісний, перевірений і недороге рішення для підкачки води з чималим тиском 1.1 МПа з харчуванням на 12 Вольт, то це для Вас. Ця помпа забезпечена двигуном потужність 100 Вт, спеціальними гумовими підкладками з отворами для кріплення до чого-небудь, могутньою помпою з подачею води. Цей насос часто використовується в мийках високого тиску для автомобілів. Достатньо докупити по своїм потребам шланги та пістолет і мийка готова. В присадибному господарстві застосовуються для зрошення та обприскування. Застосовують як для ручних обприскувачів, так і на міні трактори. Одного насоса достатньо для роботи 10 форсунок. При більшій кількості форсунок ставлять кілька насосів паралельно.

Параметри:

 • колір: чорний
 • матеріал: ABS
 • модель: XTL-3210
 • потужність: 100 Вт
 • робоча напруга: 12 В
 • робоча температура: 0 ~ 65 З
 • самовсмоктування: 1.5 м
 • висота підйому води: 70 м
 • продуктивність: 480 л/год
 • номінальний тиск: 1.1 Mpa
 • безперервний строк служби: 1000 годин
 • гумовий кронштейн може вбирати вібрацію від насоса при роботі
 • розмір: 18.3 x 9.6 x 7.5 см

Оставьте комментарий