Яндекс.Метрика На що звертати увагу при виборі дивана в стилі loft | Клуб ремонта

Промислово-урбаністичний стиль інтер’єрного оформлення передбачає вибір відповідних меблів. Наприклад, на інтер’єрних предметах повинні бути відсутні якісь прикраси, абсолютно виключається тематика стилю бароко, а перевагу необхідно віддавати природним матеріалам. Нижче розглянемо, як правильно підібрати Loft дивани https://oakshop.com.ua/myaki-mebli/dyvany/ і на що звернути власну увагу при придбанні.

Як правильно вибирати дивани в стилі loft

Рекомендується триматися наступних параметрів:

На що звертати увагу при виборі дивана в стилі loft
  • стислість і строгість ліній;
  • модульність і можливість зміни;
  • універсальність;
  • великі розміри;
  • з натурального матеріалу;
  • монотонність кольору;
  • відсутність декоративних вставок і прикрас.
На що звертати увагу при виборі дивана в стилі loft

Зрозуміло, дивани loft не обов’язково повинні підходити всім таким критеріям, але бажано дотримати хоча б два.

Матеріал виготовлення та оббивка

Дизайн в індустріальному стилі передбачає застосування тільки справжніх матеріалів, досконало — без якихось додаткових покриттів. Що стосується меблів, то перевагу завжди необхідно віддавати металу і дереву. Наприклад, у продажу зустрічається багато моделей з каркасом з металу і підлокітниками — подібний варіант прекрасно підходить в нашому випадку. Також буде не зайвим наявність хромованих елементів, наприклад — ніжка.

На що звертати увагу при виборі дивана в стилі loft

Оббивка повинна бути в один колір. За палітрі колірної гами перевагу віддають сірому, чорному, бежевому і світло-коричневому кольору. Важливо, щоб меблі вписалася в єдиний дизайн приміщення і з’єдналася з головною гамою оформлення.

Диван Loft

У вигляді матеріалу для оббивки Loft дивана перш за все необхідно вибрати шкіру — Справжню або штучну. Зрозуміло, подібні моделі коштувати будуть не дешево, але воно варте того. У вигляді заміни можна розглянути щільну тканину або замшу. До речі, якщо ви запланували застосовувати диван для сну, то оббивка зі шкіри не підходить — пастельна білизна на ній буде ковзати.

  Двухуровневый индустриальный лофт

Конфігурація дивана в індустріальному стилі

Для такого стилю підходить будь-які меблі з масиву. Що стосується конфігурації, то все залежить від місця, в якому буде стояти диван. Припустимо, для просторового поділу прекрасно підходить прямокутний варіант, а для установки поруч зі стіною — кутовий.

На що звертати увагу при виборі дивана в стилі loft

Модульні моделі набувають як для приміщень великого розміру, так само і для маленьких. За їх допомогою легко можна змінити кімнату, переставляючи модулі за наявною доступною площі. Ще один плюс конструкцій модульного типу — вони можуть замінити місце для сну, таким чином заощадивши простір.

Диван в стилі LOFT своїми руками)

от admin

Добавить комментарий