Яндекс.Метрика На що звертати увагу при виборі медичного обладнання? | Клуб ремонта

Обладнання застосовується в медичній сфері застосовується в лікарнях для діагностики хвороб і порятунку життя пацієнтів. Тому до його вибору для державних і приватних клінік необхідно ставитися серйозно. При придбанні медичних пристроїв та інструментів необхідно дивитися на безпеку, якість і виробника. Компанія Ортоімпекс-один з великих постачальників професійного обладнання для медичної сфери в Україні. За весь час роботи на ринку ми показали власний професіоналізм і створили прекрасні умови для партнерства з нашою компанією.

На що звертати увагу при виборі медичного обладнання?

Як вивірити якість

Встановлене в клініці медичне обладнання застосовується в медичній сфері повинно мати всі необхідні сертифікати. Також, купуючи такі пристрої та пристрої, важливо перевіряти дотримання виробником правил і директив ЄС. Про якість обладнання в даному плані говорить символ СЕ. Поставляється обладнання, що заслуговує довіри, на ринок з детальними інструкціями про правила обслуговування, стерилізації, застосування.

На що звертати увагу при виборі медичного обладнання?

Також при придбанні медичних інструментів і пристроїв необхідно дивитися на матеріал виготовлення їх вузлів і деталей. Звичайно, купувати необхідно тільки обладнання від відомих виробників. Це стане гарантією якості, безпеки і тривалого терміну служби.

На що звертати увагу при виборі медичного обладнання?

Обладнання General Electric Healthcare

Наприклад, позитивну репутацію у російських лікарів заслужило обладнання застосовується в медичній сфері марки GE Healthcare. На ринку нашої країни воно існує вже близько 25 років. Придбати обладнання цього виробника можна, наприклад, перейшовши за посиланням в магазин, який є офіційним дистриб'ютором GE Healthcare. Компанія поставляє на вітчизняний ринок топографічні комплекси, лабораторні пристрої, апаратуру, приготовлену для лікування і діагностики.

Обладнання Siemens

Компанія Siemens вважається Всесвітнім лідером у виробництві лабораторного та терапевтичного обладнання для медичної сфери, а ще систем візуалізації. Зазначена компанія має представництво в Російській Федерації вже практично 170 років — з 1853 року. Сьогодні Siemens поставляє на ринок в нашій країні, наприклад, дані пристрої, як кардиангиографы, засоби радіаційної онкології, рентгенографічні системи і т. д.

На що звертати увагу при виборі медичного обладнання?

Обладнання Mindray

Продукція цього молодого виробника також заслужила прекрасні відгуки російських докторів. Компанія Mindray, заснована в першій половині 90-их років XX століття, поставляє в багато країн світу, включаючи Росію, якісні інструменти моніторингу та забезпечення життя, лабораторне обладнання, системи візуалізації. Також компанія Mindray займається виготовленням і продажем ветеринарного обладнання.

Похожие статьи

  Выбор и покупка мебели в детскую комнату

от admin

Добавить комментарий