Яндекс.Метрика Перевага акумуляторного шуруповерта Макіта | Клуб ремонта

Шуруповерти марки Makita користуються попитом серед професіоналів і любителів за рахунок доступної ціни і тривалого терміну експлуатації. Всі товари відрізняються гарною якістю і довговічністю, вони прості у використанні і компактні. Комплектація різних моделей передбачає наявність декількох змінних акумуляторів, що гарантує комфортну, безперервну роботу. Покупцеві пропонується великий вибір моделей, орієнтованих на виконання тих чи інших робіт.

Перевага акумуляторного шуруповерта Макіта

Makita DF033DZ

Нова модель шуруповерта від японського виробника Макіта відразу стала однією з найпопулярніших на вітчизняному ринку професійного інструменту. Він оптимальний для збирачів меблів і каркасних стінових систем, тому що має вагу всього 0,93 кг.відсутність швидкозатискного патрона (розрахований під біти) і полегшена акумуляторна батарея на 10,8 В – саме ці рішення зіграли важливу роль в тому, щоб Makita DF033DZ став найлегшим шуруповертом бренду.

Перевага акумуляторного шуруповерта Макіта

При цьому він відмінно лежить в руці завдяки вивіреному центру ваги і зручною рукояті. Є точкове діодне підсвічування, регулювання швидкості і обмежувач максимального зусилля обертання, реверс і блокіратор курка-одним словом, всі атрибути високоякісного інструменту в цій бюджетній моделі присутні. У комплекті поставки немає акумуляторів і зарядного пристрою, які можна придбати окремо або взяти від вже відпрацьованого своє старого шуруповерта.

Перевага акумуляторного шуруповерта Макіта

9 Makita DF333DZ

Один з найлегших шуруповертів з швидкозатискним патроном, Makita DF333DZ важить всього 1,1 кг.При цьому у нього є все необхідне для якісної роботи – над клавішею включення розташована точкова діодна підсвічування, є перемикач швидкості, регулятор величини крутного моменту і блокування курка. Продається він без батарей і зарядного пристрою, що відбилося на його популярності з боку власників, що використовують даний інструмент у своїй професійній діяльності.

Таким чином, у Макіти ДФ333ДЗ є відмінна можливість витіснити з обігу застарілі і пристойно зношені моделі, які все ще зберігають свою працездатність. Та й власникам таке рішення теж довелося до вподоби-навіщо купувати АКБ і зарядний, коли старі батареї все ще не вичерпали свій ресурс. До того ж придбання за доступною вартості професійного шуруповерта є найкращим способом оновити робочий інструмент. А якщо вас цікавить новинка від Макіта XGT® — 40V, переходьте на сторінку опис https://www.makita.ua/xgt-what-is-it.html шуруповерта.

Мощный Ударный бесщёточный Шуруповерт Makita DHP481 / МАКИТА

Професійне застосування.

Для роботи з кріпленням на складальному виробництві (наприклад, в меблевому цеху) підійде мережевий шуруповерт без функції свердління. Прикладом такого інструменту може служити Makita 6802bv-потужна і ефективна модель, що підходить для інтенсивного використання. Високі показники кількості обертів (2500 об/хв) забезпечує істотне прискорення робочого процесу. Вбудована функція реверсу дозволяє виконувати не тільки закручування, але і викручування шурупів і саморізів.

Якщо інструмент планується до використання в ході монтажних або будівельних робіт, і від нього потрібна висока мобільність використання, то варто звернути увагу на акумуляторні шуруповерти Makita. Один з них-Makita DTD155RFE. Він також відрізняється високою кількістю оборотів і крутним моментом-до 3000 об/хв і 140 Н-м, відповідно. Ще одна перевага даної моделі-ударний режим, який дозволяє більш ефективно закручувати кріплення в міцні матеріали. Спеціальний шестигранний патрон під біти дозволяє проводити оперативну заміну оснащення.

  Як вибрати акумуляторний шуруповерт Макіта

При будівництві або ремонті може виникнути необхідність не тільки закрутити шуруп або саморіз, але і просвердлити отвір в деревині, металі або бетоні. У такій ситуації оптимальним вибором є шуруповерт з функцією свердління. Підходящим варіантом стане модель DDF481-дриль-шуруповерт з високим крутним моментом (115 Н-м). Потужний двигун дозволяє свердлити в деревині отвори діаметром до 76 мм. В асортименті присутні дві версії цієї моделі, що відрізняються комплектацією: версія DDF481RTE поставляється з двома акумуляторами і зарядним пристроєм, а DDF481Z — без даних аксесуарів. У другому випадку необхідні комплектуючі доведеться купувати окремо.

Перевага акумуляторного шуруповерта Макіта

Источник https://www.makita.ua

Шуруповерт макита 12 вольт

от admin

Добавить комментарий