Під час свят наша кухня перетворюється на столицю квартири. Природно, виникає питання то тому, як підібрати гарнітур кухні і в чому переваги кухні під замовлення за індивідуальними розмірами.

Адже тут під час готування святкових частувань гарнітур і пройде перевірку на надійність і якість. Хочемо представити покрокове керівництво, як почати займатися вибором ідеальної кухні. Який повинен бути каркас, Фасади, стільниці та інші супутні предмети будуть служити дуже довго, а які лише змусять заплатити в 2, а то втричі більше.

Будь-яка господиня мріє про те, як стати господинею естетичної кухні, де вже є вбудована техніка для дому, досить комфортні шафи з розумними сучасними дверцятами. Але важливим параметром меблів на кухню залишається неповторність.

Купувати готову кухню або робити на замовлення: що вибрати?

Переваги, і недоліки є у двох варіантів. Якщо купуєте готовий гарнітур, то отримуєте ряд плюсів:

Перевага кухонь на замовлення
  • можливість оцінити зовнішній вигляд набору і його якість;
  • більш невисока ціна, ніж у гарнітура на замовлення;
  • не треба чекати, поки комплект зроблять;
  • звичайні розміри не завжди вписуються у відведений простір, зберігається ризик, що між шафками і стінкою залишається порожнеча;
  • стандартний дизайн, тому що такий же гарнітур Ви можете зустріти на кухні у друзів;
  • неможливо обіграти особливості кімнати, тим більше це актуально для маленьких приміщень, де на вагу золота будь-який сантиметр.
Перевага кухонь на замовлення

Замовляючи кухню за індивідуальним дизайном, готуйтеся до того, що доведеться якийсь час пожити з застарілими шафками. До того ж у меблів на замовлення у багато разів вище цінник, ніж у стандартних варіантів. Зберігається ризик нарватися на недобросовісного виробника, щоб звести його до мінімуму краще звертатися до відомих виробників.

  Как правильно выбрать вытяжку

Що входить в ціну кухні під замовлення?

  1. Розміри: чим більше гарнітур, тим більше застосовано матеріалів, тому і вартість більше.
  2. Особливості конструкції: чим химерніше і важче структура, тим вона дорожче.
  3. Матеріали: більш витратний варіант-дерев’яні фасади, не дорогі гарнітури виконують з ламінованої деревно-стружкової плити та інших подібних матеріалів.
  4. Декор та оздоблення: наявність вставок зі скла, вітражів, дзеркал збільшує ціну.
Перевага кухонь на замовлення

Замовляючи меблі за власним проектом, у вас є можливість самі зробити вибір, керуючись бажанням заощадити. Консультативну допомогу можна отримати у фахівців.

Чому кухня на замовлення дорожче готової?

Причина у використаних матеріалах, декорі гарнітура, конструктивних рішеннях – чим важче система, тим вище заключна вартість. Робота з online салонами дає можливість економити час на вибір прийнятного варіанту.

Чому кухні під замовлення дорожче в салонах меблів? Вартість включає додаткові витрати компанії, включаючи оренду приміщення, оплату праці консультантів магазину.

Якщо ви хочете отримати незвичайний гарнітур, відповідний вашим задумами, у вас є час на реалізацію мрії-меблі на замовлення буде чудовим вибором. Професіонали починають з проектної розробки, допоможуть здійснити різний стиль і форму кожного предмета обстановки.