Перевага пластикових вікон в квартирі

Насправді, вікна ПВХ (по-науковому матеріал, з якого виконуються рами, називається полівінілхлоридом — коротко ПВХ) перевершують звичайні за всіма показниками. Вони забезпечують абсолютну герметичність-кажучи інакше, яка б не була на вулиці холоднеча, якої б сили не був Вітер — в середину не просочиться жодної цівки холодного повітря. Крім того, вікна з полівінілхлориду забезпечують чудову шумо – і теплоізоляцію.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Друге достоїнство таких вікон-вони не вимагають ніякого догляду. Дерев’яні, як ми знаємо, потрібно раз в кілька років фарбувати. Щоб їх промити, необхідно розгвинчувати рами. Нарешті, щоосені звичайні вікна доводиться заклеювати папером, забивати щілини ватою. З вікнами ПВХ не треба ні-чо-го! Тільки іноді витирати ганчіркою. При цьому гарне вікно проживе не одне десятиліття-гарантії, наприклад, Німецької фірми Рехау на власний профіль становить 40 років.

Що таке ПВХ

Полівінілхлорид — ПВХ) – одна з різновидів термопластів. Основу з пластика можна переробити в принципово новий виріб.

У складі ПВХ 43% етену (переробляється продукту нафти і газу) і 57% пов’язаного хлору. Його отримують зі звичайної кухонної солі. У початковому вигляді ПВХ собою являє порошок. Далі в залежності від кінцевої мети в нього додають стабілізатори, різні присадки, добавки, модифікатори, фарбувальні речовини. Вони визначають стійкість до ультрафіолетового випромінювання, воді, снігу, великим і малим температур, зовнішній вигляд, інші якості.

Основний вид стабілізаторів-свинець в пасивному стані. Виробники, які турбуються про збереження екології, переходять на застосування сполук кальцію і цинку. Для збільшення міцності конструкцій в вихідний склад додають спеціалізовані модифікатори.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Якщо говорити власне про вінілхлоридних мономерах, то на кожен кілограм профілю їх доводиться не більше 1 мг.вони не випаровуються в навколишнє середовище ні під час виготовлення, ні при роботі вікон. ПВХ відноситься до важкозаймистих матеріалів з тенденцією до самогашению. Він не відбувається процес руйнування під впливом розчинів кислот, лугів, вапна, сильнодіючих засобів для миття, гідрометеорів. Тому, якщо ви бажаете придбати якісні вікна, переходьте на сайт замовити ПВХ вікна https://perfect-okna.com.ua/shop/category/pvh-vikna/ – тут гарний вибір.

Яким повинен бути профіль?

Профіль, зроблений з полівінілхлориду, виходить неушкодженим, симпатичним і стійких до впливу різних речовин хімії, але пластик не витримав би значних деформувань і низьких і високих температур, тому додатково профіль армується сталлю. Товщина металу не повинна бути менше 1,4 мм: чим товстіший буде металева вставка, тим досить важкий склопакет можна буде встановити. Профіль повинен армуватися тільки оцинкованою сталлю.

Якісний пластик має однорідний колір, гладку і без зернистості поверхню, не має запахів. Уважно подивіться і на тип поверхні: пластик на матовій основі буде буквально вбирати забруднення, які потім буде майже нереально прибрати з поверхні. Глянцевий пластик, навіть відносно дешевий, буде більш зручна в експлуатації. Якісний профіль дуже довговічний і спокійно повинен тримати 50-60 років експлуатації.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Пристрій вікна з пластику

Пристрій вікна досить стандартний. Але деталі відрізняються за власними характеристиками. Тому для будь-якої кімнати варто вибирати власний варіант.

Основні деталі:

  • Рама-монтується у віконному отворі. Має профіль із пластику, армований сталлю.
  • Стулки робляться з аналогічного матеріалу, що рама.
  • Склопакет-основа всієї конструкції. Застосовуються різноманітні скла, камери з повітрям.
  • Ущільнювач. Конкретно від них залежить герметичність всі конструкції.
  • Фурнітура. Незамінний елемент, що забезпечує комфорт, довговічність, надійність.

Які вікна ПВХ краще

Зіставляти вікна ПВХ з найрізноманітніших профільних конструкцій можна лише за умови їх комплектації схожими склопакетами і фурнітурою. В даному випадку розглядаються характеристики стулок і рам. Потім цей аналіз і консультація менеджерів допоможуть з’ясувати, які вікна ПВХ краще поставити в самих різних ситуаціях. Якість ПВХ, з якого роблять профілю авторитетні виробники, сьогодні приблизно однакове. Завдяки цьому оцінювати вироби потрібно за наступними параметрами:

  • товщина зовнішніх стінок – 2,2-3мм) – досконало необхідно прагнути до більшого значення;
  • кількість внутрішніх камер (від 3 до 9) – в наших умовах клімату для оснащення житлових приміщень, що обігріваються рекомендується застосовувати системи, що мають не менше 5 камер;
  • монтажна глибина (58-150 мм) – чим вище даний параметр, тим краще;
  • глибина фальца для склопакетів-бажано, щоб даний розмір був не менше 20 мм, але ідеальним значенням вважається-23-25 мм;
  • максимально можлива товщина встановлюваних склопакетів (30-56 мм) – товсті двокамерні склопакети краще тримають тепло і гасять хвилі звуку, тому і в даному випадку необхідно прагнути до максимального значення.

Оставьте комментарий