Насправді, вікна ПВХ (по-науковому матеріал, з якого виконуються рами, називається полівінілхлоридом — коротко ПВХ) перевершують звичайні за всіма показниками. Вони забезпечують абсолютну герметичність-кажучи інакше, яка б не була на вулиці холоднеча, якої б сили не був Вітер — в середину не просочиться жодної цівки холодного повітря. Крім того, вікна з полівінілхлориду забезпечують чудову шумо — і теплоізоляцію.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Друге достоїнство таких вікон-вони не вимагають ніякого догляду. Дерев’яні, як ми знаємо, потрібно раз в кілька років фарбувати. Щоб їх промити, необхідно розгвинчувати рами. Нарешті, щоосені звичайні вікна доводиться заклеювати папером, забивати щілини ватою. З вікнами ПВХ не треба ні-чо-го! Тільки іноді витирати ганчіркою. При цьому гарне вікно проживе не одне десятиліття-гарантії, наприклад, Німецької фірми Рехау на власний профіль становить 40 років.

Що таке ПВХ

Полівінілхлорид — ПВХ) — одна з різновидів термопластів. Основу з пластика можна переробити в принципово новий виріб.

У складі ПВХ 43% етену (переробляється продукту нафти і газу) і 57% пов’язаного хлору. Його отримують зі звичайної кухонної солі. У початковому вигляді ПВХ собою являє порошок. Далі в залежності від кінцевої мети в нього додають стабілізатори, різні присадки, добавки, модифікатори, фарбувальні речовини. Вони визначають стійкість до ультрафіолетового випромінювання, воді, снігу, великим і малим температур, зовнішній вигляд, інші якості.

Основний вид стабілізаторів-свинець в пасивному стані. Виробники, які турбуються про збереження екології, переходять на застосування сполук кальцію і цинку. Для збільшення міцності конструкцій в вихідний склад додають спеціалізовані модифікатори.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Якщо говорити власне про вінілхлоридних мономерах, то на кожен кілограм профілю їх доводиться не більше 1 мг.вони не випаровуються в навколишнє середовище ні під час виготовлення, ні при роботі вікон. ПВХ відноситься до важкозаймистих матеріалів з тенденцією до самогашению. Він не відбувається процес руйнування під впливом розчинів кислот, лугів, вапна, сильнодіючих засобів для миття, гідрометеорів.

Яким повинен бути профіль?

Профіль, зроблений з полівінілхлориду, виходить неушкодженим, симпатичним і стійких до впливу різних речовин хімії, але пластик не витримав би значних деформувань і низьких і високих температур, тому додатково профіль армується сталлю. Товщина металу не повинна бути менше 1,4 мм: чим товстіший буде металева вставка, тим досить важкий склопакет можна буде встановити. Профіль повинен армуватися тільки оцинкованою сталлю.

Якісний пластик має однорідний колір, гладку і без зернистості поверхню, не має запахів. Уважно подивіться і на тип поверхні: пластик на матовій основі буде буквально вбирати забруднення, які потім буде майже нереально прибрати з поверхні. Глянцевий пластик, навіть відносно дешевий, буде більш зручна в експлуатації. Якісний профіль дуже довговічний і спокійно повинен тримати 50-60 років експлуатації.

Перевага пластикових вікон в квартирі

Пристрій вікна з пластику

Пристрій вікна досить стандартний. Але деталі відрізняються за власними характеристиками. Тому для будь-якої кімнати варто вибирати власний варіант.

Основні деталі:

  • Рама-монтується у віконному отворі. Має профіль із пластику, армований сталлю.
  • Стулки робляться з аналогічного матеріалу, що рама.
  • Склопакет-основа всієї конструкції. Застосовуються різноманітні скла, камери з повітрям.
  • Ущільнювач. Конкретно від них залежить герметичність всі конструкції.
  • Фурнітура. Незамінний елемент, що забезпечує комфорт, довговічність, надійність.

Які вікна ПВХ краще

Зіставляти вікна ПВХ з найрізноманітніших профільних конструкцій можна лише за умови їх комплектації схожими склопакетами і фурнітурою. В даному випадку розглядаються характеристики стулок і рам. Потім цей аналіз і консультація менеджерів допоможуть з’ясувати, які вікна ПВХ краще поставити в самих різних ситуаціях. Якість ПВХ, з якого роблять профілю авторитетні виробники, сьогодні приблизно однакове. Завдяки цьому оцінювати вироби потрібно за наступними параметрами:

  • товщина зовнішніх стінок – 2,2-3мм) — досконало необхідно прагнути до більшого значення;
  • кількість внутрішніх камер (від 3 до 9) – в наших умовах клімату для оснащення житлових приміщень, що обігріваються рекомендується застосовувати системи, що мають не менше 5 камер;
  • монтажна глибина (58-150 мм) — чим вище даний параметр, тим краще;
  • глибина фальца для склопакетів-бажано, щоб даний розмір був не менше 20 мм, але ідеальним значенням вважається-23-25 мм;
  • максимально можлива товщина встановлюваних склопакетів (30-56 мм) — товсті двокамерні склопакети краще тримають тепло і гасять хвилі звуку, тому і в даному випадку необхідно прагнути до максимального значення.