iPhone-це лінійка смартфонів Apple. Хоча спочатку вони були випущені як пристрій, що спрощує спілкування, Сучасні iPhone можуть робити практично все, що ви хочете, від відвідування віртуальних зустрічей до підготовки презентації.

Ці смартфони вважаються одними з найбільших інновацій 21 століття через їх впливу на дуже багатьох людей. Станом на листопад 2018 року по всьому світу було продано 2,2 мільярда iPhone. Ці телефони елегантні, мінімалістичні та потужні.

Переваги айфона

Кожне покоління iPhone використовує IOS, це операційна система розроблена Apple виключно для своїх пристроїв. iPhone першого покоління був випущений 29 червня 2007 року під слоганом «це тільки початок», і ось уже 13 років iPhone залишається найпопулярнішим смартфоном з коли-небудь створених.

Перевага

Якість збірки і матеріали

Коли люди платять за телефон $650 і більше, то хочуть, щоб пристрій виглядав і відчувалося належно. Інші намагаються не відставати від Apple, використовують метал, скло і шкіру, але відчуття від iPhone 7 Jet Black просто неймовірні!

Continuity

Немає жодного пристрою, де б сервіси працювали так добре. Почали читати сайт на айфоне, переходите на мак і читаєте далі, мінімум зайвих дій. Вам дзвонять на айфон, а відповідаєте з будь-якого пристрою: буде це інший айфон, айпад або аймак, Краса.

Apple Watch

Красивий і елегантний аксесуар з відмінним софтом, тоді як аналоги на Android часом відрізняються здоровенними розмірами в стилі G-Shock, та й дизайн такий, що на руку надягати не хочеться. А если вы хотите купить Эксклюзивные iPhone 13 Pro MAX GOLD, посмотрите тут.

Почему iPhone ЛУЧШЕ Android

Недостатки

У світі інтенсивної і насиченої реклами, компанія Apple не може заманити клієнта ціною. І це не тільки через філософію, яка базується спочатку на якості, і тільки потім на вартості. Адже не можна зробити упор на кількості грошових знаків, яких удвічі більше, ніж за аналогічний (з точки зору технічної оснащеності) пристрій конкурентів. Причому заманити нового користувача ціною практично неможливо-простий і ефективний аргумент типу » краще я собі два телефони візьму за ці ж гроші» зіграє куди більшу роль, ніж «якесь» якість в очах недосвідченого користувача.

Переваги айфона

Проривом з точки зору комерційних продажів авторського контенту стала ідея Стіва Джобса пропонувати пісні по 99 центів. Це не так багато в разі дрібних покупок «тому » купити за копійки і не переживати» дуже ефективно себе проявила в реальності. Це і стало основою платного контенту для користувачів iOS. Звичайно, в телефоні відразу є Інтернет браузер або канал ютьюба, але для любителів нового це істотна перешкода.

Активні користувачі айфонів рідко ходять без зарядного пристрою, адже Apple завжди більш дорожить товщиною апарату, ніж його витривалістю. Але ж 1-2мм товщини не так істотні, ніж кілька годин працездатності гаджета. Та й вага при цьому не особливо повинен навантажувати спину. Але ергономіка-поняття спірне.

7 причин выбрать iPhone, а не другой смартфон