Пластикові вхідні двері в приватний будинок

Якщо ваш будинок потребує заміни вхідних дверей, можливо, Вам потрібно подивитися на ПВХ. Двері з ПВХ – це той матеріал на який вже почали звертати дуже багато домовласників. ПВХ-це матеріал на основі синтетики, але є у нього переваги, яких немає у дерев’яних або металевих дверей. Пластикові вхідні двері менш схильні до зносу і пошкоджень, і ви можете піддавати їх впливу різних атмосферних умов. Переваги дверей з ПВХ полягають в наступному.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Переваги захисту від поганої погоди

Коли заходить мова про заміну зовнішніх дверей, більшість людей шукають заміну, щоб не дозволити проникнення в будинок атмосферних явищ. Зрештою, ви хочете, щоб ваш будинок залишався теплим під час зими і холодним влітку, і ідеальна вхідні двері допоможе вам уберегтися від поганої погоди. Вам не знадобиться оновлювати ваші двері, коли у вас є металопластикові двері.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Дешевизна і простота установки

Двері з ПВХ не дорогі, в порівнянні з дерев’яними або металевими. Якщо вам необхідна індивідуальна вхідні двері, її можна замовити і ви отримаєте те що хотіли і це буде ціна доступна.

Можна підібрати під стиль будинку

Заміна дверей з ПВХ може бути зроблена в різних стильових рішеннях. За допомогою ПВХ виробники легко імітують стиль будинків старої споруди або будь-який інший стиль, який для вас підійде. Ви можете встановити суцільні двері або двері зі склінням.

Якщо ви розглядаєте можливість заміни зовнішніх дверей, то, можливо, Вам необхідно дивитися на двері з ПВХ. Якщо порівнювати з металевими або дверима з дерева, двері з ПВХ практичні, зручні і доступні за власною ціною.

Як підібрати пластикові вхідні двері для приватного будинку: фото, Особливості монтажних робіт і варіанти дизайну

Вагомою складовою будь-якого будинку і його особою вважається двері при вході. Вона доповнює стиль будівлі і допомагає створити зовнішній вигляд частини фасаду. Виявляються досить затребуваними пластикові вхідні двері для приватного будинку: фото, яких можна помітити в цьому огляді. З самого початку конструкції такого типу прикрашали фасади будівель громадського значення, а зараз конструкції з металопластику дуже часто використовуються в житлових будівлях.

Переваги вхідних пластикових дверей

Металопластикові або, по-іншому, ПВХ двері мають наступні переваги якщо порівнювати з металевими:

пластикові вхідні двері в приватний будинок
 1. Краса. Можливість замовити двері та вікна в єдиному стилі. Будинок виглядає красиво і ідеально. Оформлення ПВХ-двері може бути підібрано, виходячи з внутрішньої і зовнішньої обробки будинку.
 2. Багато світла. Люди хочуть бачити власні будинки більш світлими і повітряними, розширюючи внутрішній простір. З металевими дверима погляд впирається в стінку, візуально «з’їдати» площа приміщення.
 3. Гнучка виробнича технологія, яка дає можливість зробити Вхідні металопластикові двері будь-якої конфігурації, кольору, дизайну.
 4. Непогані показники по захисту від холоду/спеки.
 5. Різні системи відкриття.
 6. Використовуватися можуть в жаркому і холодному кліматі.
 7. Не реагують на зміни вологи.
 8. Забезпечують повний захист від шумів, пилу.
 9. Сумісність з сигналізацією.
 10. Можливість установки замків різної складності — звичайних і з закриванням на всі боки.
 11. Вимагають невеликого догляду, миються легко.
 12. Всілякий дизайн. ПВХ двері виконуються в самих різних варіантах виконання:

За кольором:

 • Білі – з головного матеріалу;
 • Ламіновані під різні породи дерева;
 • Пофарбовані в різні кольори по RAL.

За матеріалом:

 • Повністю з пластику з металом всередині;
 • Пластикові з алюмінієвими накладками зовні;
 • Пластиково-дерев’яні.

У будь-яких ситуаціях всередині знаходиться потужне сталеве армування.

У цього типу дверей також існують звичайно ж і мінуси

Те ж стосується і недоліків, серед допустимих:

пластикові вхідні двері в приватний будинок
 • Простота пластикових вхідних дверей погано поєднується з шикарними оздобленнями та інтер’єрами. Вони підійдуть для багатьох інтер’єрів завдяки власній багатофункціональності, але в певних просто «втрачатися» через власну лаконічність;
 • Навіть дотримання всіх виробничих стандартів не виключає можливості тріщини склопакета в стикувальних місцях і виникнення «пухирець» на ламінованому полотні;
 • При гідному рівні захисту від злодіїв, ПВХ Двері поступаються деревним і вже тим більше сталевим;
 • Невисокий рівень механічної стійкості. Держстандарт допускає виготовлення дверей без додаткового профілю. Але вона нестійка до пошкоджень і використання фізичної сили;
 • Екологічність ПВХ-дверей дуже відносна. Наприклад, в порівнянні з полотнами двері з дерев’яного масиву вони істотно програють в якості. Внутрішні порожнечі цього типу дверей обробляються спеціалізованими складами, що підвищують їх стійкість до впливів атмосфери, плівка на ламінованих дверях-хімічного походження і в складі є хлор, фенол і альдегід, які випаровуються під променями сонця;
 • ГОСТ забороняє застосування свинцю під час виготовлення дверей, проте недобросовісність виробників продовжує процвітати, і певні аспекти стандартів не дотримані в дійсності.

Пристрій ПВХ-дверей для приватного будинку: фото і варіанти оформлення

Значна відмінність таких дверей складається в матеріалах, з яких вони робляться. Якщо до цього часу можна було зустріти двері, полотно яких виконано з поганого пластику, то зараз конкуренція повністю витіснила їх з ринку. У виробництві металопластикових дверей використовуються дуже якісні полімерні склади для теплової та шумоізоляції приміщення. Каркас собою являє металопрофіль, що виготовляється з труб перетину з прямими кутами. Це дає можливість конструкції тримати великі навантаження механічного властивості і по своїй міцності не поступатися іншим типам дверей. Кутові зчленування зміцнюються додатковими спайдерними кріпленнями з металу. Це додає надійності конструкції без збільшення ваги.

Будова ПВХ-двері в себе включає незліченні деталі з металу, скла і пластика

Існують моделі (переважно вхідних і вхідних дверей), посилені листами з металу по всій території стулки.

Заходи щодо збільшення надійності ПВХ-Двері зачіпають всіх практичних елементів — рами, стулки, замків і петель

Крім рами і полотна, дверям із пластику властиві звичайні деталі:

 • замки і ручки;
 • ущільнювачі з гуми примикання полотна до рами;
 • довідник;
 • петлі навісні і шпінгалети.

Поріг ПВХ-Двері

Слід сказати окремо про поріг ПВХ-Двері. Він буває трьох видів:

 • рамний поріг, який є частиною рами для дверей; часто покритий пластиком і завжди жорстко пов’язаний з рамою;?
 • Поріг ПВХ-Двері рамного типу, встановлений одночасно з рамою
 • армований сталевий поріг, який використовується переважно для вхідних дверей; виділяється хорошою міцністю і перешкоджає зламуванню;
 • Сталевий поріг призначається для захисту отвору дверей від проникнення з нижнього торця
 • поріг з алюмінію використовується у внутрішніх дверях, буває як утепленим (з внутрішніми камерами), так і «холодний».

Складові деталі ПВХ-Двері

Розглянемо всі конструкційні елементи:

 • Профіль — це пвх пластик розділений на камери для повітря.
 • Армування — це металева, дуже часто алюмінієва основа. на яку закріплюють пластик.
 • Засклення — склопакет з практичним напиленням, скло вітражне, термо. панель сендвіч
 • Фурнітура — всі робочі деталі, з різними видами притиску відкриття і замикання. Петлі, замки, притиснуті плаки, довдчики і стопори
 • Поріг або рама в різноманітних варіантах реалізації.
 • Елементи декору — Ламінація, шпроси, Тонування

Види ПВХ-дверей

Основна несуча частина дверей – це потужний каркас зі сталі, що розмістився всередині конструкції і жорстко поєднаний із зовнішнім пластиковим профілем. Також роблять пластиково-алюмінієві та пластиково-дерев’яні вхідні двері для приватного будинку. В основному, панелі з алюмінію кріплять на зовнішній стороні полотна двері, а дерев’яні на внутрішній.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Особливістю самої різної конструкції вважається наявність декількох повітряних камер всередині профілю, що утримують тепло. Краще коли їх більше ефект збереження тепла.

Такі двері як правило оснащуються будь – якими замками-механічними одно – і багатозапірними, спеціалізованими антивандальними, автоматизованими.

Пластиковим дверним профілям можна давати різну форму-звичайну прямокутну, арочну, зі скошеним верхнім краєм.

Внутрішні ПВХ двері, як і будь-які інші, відрізняються між собою по тому, яким варіантом і куди вони відкриваються. При плануванні їх установки це також слід знати і враховувати.

 • Двопільні двостулкові двері частіше встановлюються зовні в якості вхідних, коли при необхідності впустити в середину приміщення дуже багато людей можна в будь-який час відкрити другу стулку, або ж залишити її закритою в залежності від прохідності.
 • Однак двопільні конструкції бувають і внутрішніми. Двостулкові двері встановлюються в разі якщо мова йде, наприклад, про великих приміщеннях в заміських будинках або держустановах, коли дуже великий розмір отвору двері не дає можливість поставити стандартну однопільні двері, яка може відкриватися як назовні, так і в середину.
пластикові вхідні двері в приватний будинок

Крім стандартних одностатевих полотен можна замовити двостулкові з однаковою або різною шириною стулок, вбудувати двері в обрамлення зі склопакетів. На відміну від вікон ПВХ, подвійні двері роблять зі штульпом – замість нерухомої вертикальної перемички між стулками вони обладнуються рухомим профілем, закріпленим на тій стулці, яка в звичайному режимі експлуатації залишається закритою (пасивної). Активна стулка укомплектовується замком і ручкою, може не тільки відкриватися, але і відкидатися.

Заповнення полотен може бути прозорим, непрозорим або комбінованим. Незалежно від варіанту наповнення, утеплення пластикових дверей не потрібно.

 • Непрозоре заповнення – це теплі вставні СІП панелі, додатково можуть застосовуватися накладні панелі різного дизайну.
 • Прозоре заповнення – це одно-або подвійний склопакет з триплексом, дзеркальним, тонованим або рельєфним склом.

Розмір

Коли ви вже точно сформувалася з тим, що при вході в будинок буде у вас стояти ПВХ двері, то необхідно задуматися про те, якого вона буде розміру. І добре, коли даний розмір звичайний. Але ж буває ряд ситуацій, коли розміри не відповідають класичним. В даному випадку доведеться більше платити чималу суму готівкових коштів. Можливо вас також зможе викликати інтерес інформація про те, як налаштувати ПВХ двері, і як зробити всі роботи своїми руками.

Таблиця 1-типові розміри ПВХ-Двері

Звичайні розміри, смПолотноПроріз
Висота200206,5
210216,5
Ширина8093
8598
90103

Щоб точно визначити розміри пластикової зовнішньої двері, потрібно поміряти ширину і висоту отвору двері. За допомогою отриманих значень можна буде зрозуміти, чи можна замовити двері звичайних розмірів або ж потрібно буде робити її на особисте замовлення.

За типом конструкції і варіанту відкриття

Ставиться вхідні ПВХ двері для приватного будинку, на виробничих, адміністративних об’єктах. Для квартир цей варіант використовують нечасто. Розміри варіюються в залежності від потреб. Так, якщо немає жорстких вимог, використовують вироби звичайних розмірів. В іншому випадку полотно робиться на особисте замовлення. Якщо дозволяють розміри профілів, створюється двері потрібної ширини і висоти. Товщина виробу залежить від параметрів склопакета і становить 94-118 мм.

Відповідно до цільового призначення полотно двері ділиться на види, різниця при цьому полягає в особливостях конструкції пластикових вхідних конструкцій:

пластикові вхідні двері в приватний будинок
 • Орні: одностатеві, двопільні. Подібні конструкції можуть бути стандартними (з перегородкою) і штульповими. Останній з названих варіантів не має вертикальної перегородки між двома орними стулками. Полотно двері триматися спеціалізованими засувками. Це дає можливість відкривати всього лише одну стулку. У приватному будинку і на великих виробничих, адміністративних об’єктах рекомендується встановити двостатеві двері, т. до. може з’явитися необхідність перевозити великогабаритні предмети.
 • Розсувний. Відрізняються красивим зовнішнім виглядом. Щоб їх встановити не потрібно багато вільного місця, т. до. пластикове полотно при відкритті рухається по напрямних в сторону, паралельну стіні. Якщо врахувати, що вхідні двері повинні допомагати зменшенню інтенсивності відтоку тепла, відкатні конструкції рекомендується встановлювати в якості додаткових. Обумовлено це поганої якості з’єднанням стулки з рамою, що пояснюється слабким притискним зусиллям, яке виявляється на Ущільнювач.

Стиль виконання пластикових вхідних дверей

Пластикові вхідні двері, дуже часто, є у продажу великими компаніями, що займаються виробництвом конструкцій вікна з полівінілхлоридних багетів. При влаштуванні цих елементів наповнення прорізів двері, виробники пропонують наступні варіанти виконання конструкцій, в рамках технологічних обмежень конвеєрних ліній:

 • Традиційні ПВХ двері в глухому виконанні з посилених профілів.
 • ПВХ конструкції з наявністю прозорих вставок, які забезпечують надходження природного освітлювального приладу.
 • Ламіновані конструкції, зроблені під дорогі породи дерева.
 • Фактурне виконання полівінілхлоридних багетів з використанням плівки різних відтінків. Подібні варіанти виконання використовуються для приватних будинків, які збудовані в модерністському стилі.
 • Сучасні будівельні матеріали дозволяють здійснити будь-яке проектне або рішення в оформленні, також з організацією наповнення прорізів дверей під природний камінь, мармур або з іншими варіантами зорового сприйняття конструкцій.

Деякі підприємства виробники, розраховані на виробництво щитових, штампованих або фільончастих конструкцій, також пропонують оригінальні рішення, повністю копіюють металеві, дзеркальні або дерев’яні полотна двері.

Цінні поради Як підібрати ПВХ Двері вхідні для приватного будинку

Що враховувати під час вибору

 • Під час вибору дверей варто визначитися з її призначенням.
 • Вони бувають вхідними, балконними, внутрішніми.
 • Потім розглянути надані варіанти конструкцій.
 • Далі слід приступити до вибору типу профілю, приділивши велику увагу його якісним характеристикам.

Дивимося на фурнітуру

Вибір якісної фурнітури для вхідних дверей чи не найосновніше. ДО РЕЧІ, власне на цьому спотикаються «економний» господар. Дрібниць тут не буває, важливо все, ручки, замки, петлі, внутрішні рухаються конструкції і навіть доводчик.

У звичайному наборі до дверей із пластику йде замок з циліндричною личинкою, але сам механізм може бути з поворотною і з дугоподібною ручкою. Для приватних будинків найкраще взяти поворотну ручку, вона більш надійна в плані замикання. Дугоподібні моделі дуже часто встановлюються на двері для офісу.

Від якості личинки замка для дверей залежить рівень засекречування і характеристики даного вузла

Крім того механізм замка для дверей пов’язаний з рухомою системою зачепів і фіксаторів, якщо на ній заощадити, то коли небудь в кращому випадку зачепи перестануть працювати, а в гіршому, двері заклинить в стані “закритий”.

Така ж рухома система зачепів змінює рівень притиску полотна двері до короба. Цей притиск необхідно налаштовувати кожен сезон, влітку робиться слабкий притиск, в міжсезоння середній і замий найсильніший.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Що стосується навісів, то на зовнішніх дверей їх повинно бути не менше 3, причому сюди встановлюються не прості навіси для дверей для внутрішніх приміщень, а посилені з противандальной і протизнімної захистом.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Існує ще одна не стільки важлива, скільки корисна деталь фурнітури. Ми всі знаємо про віконні москітні сітки, так ось точно такі ж сітки можна оснащувати і на дверях для входу, така собі відкривається легка стулка. Потрібно погодиться, хороша опція для приватного будинку.

Товщина профілю і кількість камер

 • Основа рами двері — металопрофіль. Він може мати різну кількість камер: від 2-ох до п’яти.
 • Найкращий каркас — п’ятикамерний.
 • Профіль вважається стрижнем всієї конструкції, він потрібен для установки петель і замків.
 • Найкраще, якщо є і поперечні, і довгасті жорсткі ребра, така решітка збільшує потужність конструкції.
 • Для гарної надійності до каркасу зобов’язані бути приварені два металевого листа.
пластикові вхідні двері в приватний будинок

Залежно від загальної товщини, товщини зовнішньої стінки, чисельності камер, армуючого перетину профіль може бути 2-ух КЛАСІВ: «А» і «В».

Для вхідних дверей застосовують профіль класу «А». Його загальна товщина 7 см, товщина зовнішньої стінки не менше 3 мм, Профіль для армування має закритий перетин.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Армування

Армуючий металопрофіль потрібен для установки важких замків і петель.

Якщо його не встановити, двері можуть перекоситися або опуститися. Кути зміцнюються спеціалізованими елементами.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Вхідні ПВХ двері мають більш велику вагу, це виділяє їх від звичайних внутрішніх дверей.

Засклення

 • Дизайн вхідних дверей буває дуже різним: глухі або зі склопакетом.
 • Двері з суцільним полотном абсолютно закриті, склопакет підійде для входу в котеджі, будинки за містом.
 • Склопакет буває з простого, матового або вітражного скла.
 • Для зовнішніх дверей, щоб вона була хорошою і міцною, але виглядала красиво і мала великий теплоізоляційний рівень, склопакет встановлюють трикамерний.
 • Скляна дверна частина може бути неповною, комбінованою.
 • Зверху ставиться склопакет, Нижня залишається глухий. У дверях без скла застосовуються СІП панелі.
 • Якщо ви хочете встановити склопакет, має сенс застосовувати броньоване скло або триплекс.
 • Ваше житло буде добре захищене, але зовнішній вигляд від цього не зможе постраждати.

Петлі дверей

 • Петлі дверей повинні бути багатошаровими і дуже міцними, щоб тримати всю конструкцію.
 • На одну сторону дверей з металопластику встановлюють як мінімум кілька петель.
 • Якщо двері великих розмірів, то кількість петель необхідно розширити.
 • Петля — це невід’ємна частина всього механізму, від якої залежить коректна робота всієї конструкції, відкриття і закривання дверей.
 • На них лежить надмірне навантаження, тому петлі роблять з міцної нержавіючої сталі, деякі деталі — з тефлону.
 • Щоб двері щільно закривалася, не мала перекосів, замки функціонували без проблем, петлі необхідно налаштувати.
 • Також їх необхідно іноді дивитися і змащувати.

Замки для дверей

Замки, що встановлюються на вхідні двері, бувають двох варіантів:

 • замок з засувкою і натискною ручкою;
 • замок з роликовою засувкою і ручкою-скобою.

Багато моделей можуть бути обладнані доводчиками.

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Це робить користування ними набагато комфортніше тому, що навантаження на ручку зменшується.

Найкраще застосовувати рейкові замки (з засувами).

пластикові вхідні двері в приватний будинок

Це підвищує надійність, так як засув закривається по всій ширині.

Дуже часто застосовують замки сувальдного типу, але використовують і кодові моделі.

Виробники і популярні моделі профілю

 • VEGA
 • MONTBLANC
 • KBE
 • RENAU

Більшість виробників займаються виготовленням вхідної групи ПВХ дверей.

Абсолютними фаворитами вважати можна певні компанії, що себе зарекомендували прекрасною якістю і доступністю власної продукції.

Відгуки

 • Олена, 35 років: «Ми встановлювали пластикові вхідні двері 3 роки тому. Дуже задоволена, що вирішили з чоловіком на подібну покупку. Зрозуміло, виникли проблеми з розмірами, так як у нас вони не звичайні. Так що ціна готового виробу у нас вийшла пристойною. Але ми ще жодного разу не пошкодували про власну покупку. Під час зими така дверна конструкція дає можливість уникнути тепловтрати. Тепер в будинку стало набагато тепліше, і до того ж це відобразилося на платі за опалення. Необхідно підкреслити, що ПВХ двері не втрачає власної привабливості. А доглядати за нею дуже легко, потрібно витерти волого ганчіркою».
 • Андрій, 29 років: «Я встановив спочатку ПВХ Двері собі додому, а потім вже і батькам. Всі дуже задоволені, так як подібна конструкція виглядає зі смаком і по сучасному. Плюс до всього, у нас в будинку двоє неповнолітніх дітей і вони досить часто грають в передпокої. Завдяки ПВХ-двері в будинку стало тепло, тепер не дме з-під підлоги, так як конструкція щільно закривається і немає щілин. Також стали помічати, що нам вийшло заощадити на опаленні, що сьогодні дуже важливо».
 • Сергій, 56 років: «Я 5 років тому купив невеликий будиночок. Знадобилося, зрозуміло, в ньому багато робити заново, щоб можна було в ньому жити. В першу чергу, я провів опалення і зайнявся віконною установкою і дверей. Скінчено ж, для зовнішніх дверей підібрав ПВХ. Даний матеріал вважається найбільш якісним з усіх наявних на даний момент. З подібною дверима можна забезпечити відмінні звуко. Розміри у нас виявилися нетрадиційними, так що знадобилося гідно переплатити, щоб двері зробили за індивідуальними габаритами. У догляді такі двері також не вибагливі. Дружина щотижня протирає їх просто вологою ганчіркою, і вони знову виглядають, як ніби нові. Зрештою, власним вибором вельми задоволені, тепер планую аналогічну поставити на дачній ділянці».

Відео

Входная Дверь в Дом нужна и тёплая и надёжная … какую выбрать ?

Види комплектацій у вхідних металопластикових дверях Вікна Стиль

Як обрати вхідні двері, щоб були гарні та надійні, – у програмі “ПрофіБуд”

Входные пластиковые двери + Что нужно знать для правильного выбора ПВХ дверей

Оставьте комментарий