Яндекс.Метрика Розбився iphone куди звертатися | Клуб ремонта

Мало хто із наших громадяни можуть дозволити собі таку дорогу іграшку, як Айфон. Але і люди з хорошим достатком не мають наміру викидати гроші на вітер. Якщо дорогий телефон виявляється неякісним (а таке трапляється) , вони сповнені рішучості або замінити пристрій, або повернути сплачені за девайс кошти.

Розбився iphone куди звертатися

Ще сумніша ситуація, коли небагаті покупці, бажаючи володіти статусною річчю, оформляють кредит, після чого з'ясовується: телефон не працює. Тому інструкція, Як поміняти зламався Айфон по гарантії на новий апарат або повернути гроші, буде корисна читачам з різним рівнем доходу.

Куди нести iPhone по гарантії — в магазин або сервіс?

Найпершим ділом якщо вам потрібен Айфон ремонт, варто визначитися, куди ми понесемо наш iPhone для гарантійного ремонту. Тут вибір буде невеликим:

  1. У той магазин, де пристрій було придбано.
  2. В авторизований Сервісний центр.
Розбився iphone куди звертатися

Покупець має повне право звернутися туди, куди йому зручніше. Але навіть якщо iPhone здати в магазин, в результаті його відправлять в сервісний центр. І це буде зручним тільки в одному випадку — коли самостійно відвідати АСЦ не представляється можливим (наприклад, але знаходиться дуже далеко).

У всіх інших випадках, краще здавати iPhone в сервісний центр самостійно. Чому?

  1. У 99% випадків це набагато швидше. За законом, у магазину є 45 днів на те, щоб виправити недолік у вашому смартфоні. Як правило, саме така кількість днів ви будете без iPhone (ну, може бути, трохи менше). Так, можна попросити телефон-підміну, але не всі про це знають. Та й не завжди її дають, вважаючи за краще сплатити штраф.
  2. У самому сервісі всі питання вирішуються набагато швидше.
  3. У магазині можна довго пояснювати і лаятися з продавцями на тему, Чому ви принесли свій iPhone назад. У деяких випадках, ще й приймати не захочуть:) наприклад, сьогодні у них не працює — програма, принтер, немає людини яка цим займається, потрібно принести чек, заявку, накладну, ще купу папірців і т.д. У Сервісі в цьому сенсі простіше.
  Музыкальные инструменты: какие бывают инструменты, что лучше выбрать

Как просто очистить память на iPhone

Розбився iphone куди звертатися

Звичайно, все що написано вище сильно перебільшено, але загальний зміст, я думаю, зрозумілий. Тому, якщо є можливість, то здавати iPhone в гарантійний ремонт краще безпосередньо в сервіс — так вийде швидше (це точно) і менше нервів витратите (це під питанням).

Адреси авторизованих майстерень можна подивитися на сайті Apple в розділі «пошук місцеположень».

У сервісних центрах Apple телефон можуть:

  • відремонтувати оригінальними запчастинами;
  • замінити на аналогічний по функціоналу пристрій.

Отже, щоб міняти зламаний телефон по гарантії на новий, з комплектуючими, йти слід в магазин. Протягом 14 днів тут можна отримати повне повернення коштів, а протягом терміну гарантії – обміняти пристрій на аналогічну або іншу модель. Однак при зверненні до продавця можуть виникнути додаткові складнощі: співробітники можуть відмовити в поверненні з надуманих причин. Нерідко посилаються на відсутність чека, оригінальної коробки, хоча ці атрибути не обов'язкові для офіційної заміни гаджета. Ще одна проблема – тривале обслуговування. Якщо телефон не поміняють відразу, а відправлять на ремонт (в той же сервісний центр Apple), чекати доведеться аж до 45 днів, максимально дозволеного за законом періоду.

Самые популярные проблемы iPhone, которые можно решить самостоятельно

от admin

Добавить комментарий