Нестача доходу для реалізації всіх своїх бажань — явище популярне. Раніше, коли людина стикалася з фінансовими труднощами або хотіла придбати те, на що в неї не вистачало грошей, він застосовував один з двох варіантів вирішення проблеми: звертався до близьких або друзів; намагався оформити кредитну позику.

Сьогодні, окрім цих варіантів, є ще одна заміна – звернення за кредитом до МФО. МФО — це організації, які надають порівняно невеликі суми під великі відсотки. Як розшифровується абревіатура МФО? Під цими літерами ховаються МФО, які в останні роки набули поширення по різних регіонах Росії. Чіткого розуміння, що це таке, більшість громадян поки немає.

До того ж, самі ці компанії, навіть з урахуванням вкрай активних маркетингових кампаній, не дуже поспішають розповідати про нюанси власної роботи. А це означає, навіть тим, хто вже мав справу з цими організаціями, не зайве отримати нову інформацію, дізнатися про механізми їх роботи, а ще про власні права та обов’язки.

Вимоги до одержувача позики для отримання кредиту

Для отримання кредиту потенційний отримувач кредиту зазвичай повинен відповідати наступним параметрам:

 • мати громадянство Росії та постійну прописку на території РФ;
 • досягти повноліття (найчастіше найменший вік — 21 рік);
 • бути дієздатним.

Це звичайні вимоги, вони можуть змінюватися — розширюватись або зменшуватися, залежно від правил певної компанії.

Спеціальні документи

Для оформлення невеликої суми замовник надає лише паспорт, його скан-копію або портретне фото з його розворотом, якщо оформлення відбувається online. МФО має право «наполегливо попросити» пред’явити додатковий документ: СНІЛЗ, посвідчення пенсіонера, ІПН, посвідчення водія та ін. ТОму якщо вас цікавить укрпозика особистий кабінет, переходьте на сайт.

КІ не відіграє вирішальної ролі при розгляді заявки на отримання кредитних готівки, оцінюється сукупність відповідності вимогам компанії. Можливість отримати кредити є у студентів, пенсіонерів, офіційно непрацевлаштованих громадян.

Що таке кредити МФО

Як оцінити надійність МФО

Існує лише кілька пунктів, за якими ви можете визначити, що підібрана компанія надійна. З’ясуйте, чи складається вона в реєстрі ЦБ або будь-якому СРО. Ретельно вивчіть відгуки.

Дуже часто компанії викладають на своїх сайтах або тільки найкращі, або дуже вигадані коментарі. Добросовісні відгуки можна дізнатися на інших сайтах: наприклад, відгук, Google або яндекс карти.

Хоча і там коментарі можна «накрутити» – заплатити за те, щоб люди писали винятково позитивні рекомендації. Ще варіант — дізнатися думки знайомих, які вже мали справу з цією фірмою.

Якщо ви все ж таки вирішили позичити у певній фірмі і якісь пункти договору будуть вам незрозумілі, вимагайте розшифровку. Коли говоримо про великі цифри, це прямий обов’язок позикодавця

Порада від банку

Докладно читайте всі пункти договору, включаючи маленький шрифт. Після того, як договір буде підписано, з юридичного погляду вважається, що ви погоджуєтеся на дані умови.

Як підібрати мікрофінансову організацію та не виявитися жертвою шахраїв?

Неабияка частина претензій до МФО з боку клієнтів пов’язана з порушеннями кредитором законів та своїх обіцянок. Перераховувати всі проблеми, які можуть виникнути в області мікрокредитів, вийде дуже довго. Але на щастя істотну частину цих проблем можна попередити дотриманням кількох єдиних правил:

 1. Чи з’ясувати чи працює МФО, чи є у нього поставлена ​​законом реєстрація. Це можна зробити за допомогою інтернету, у переліку Центробанку (Банк Росії).
 2. Прочитати умови видачі банківського кредиту. З’ясувати порядок нарахування відсотків. Дізнатись якою буде плата за використання достатньою сумою.
 3. Дізнатися про фінансові санкції за прострочену виплату повернення. Обставини можуть складатися по-різному, а штрафи іноді стають кредиторам вигідним джерелом доходу.
 4. Ретельно прочитати всі пункти договору перед тим, як підписати його.

Результати невиплати кредиту:

У разі неповернення в обумовлений термін суми кредиту або процентні суми за використання банківськими ресурсами власник кредитних зобов’язань нараховує штраф за платіжне прострочення. Більшість власників кредитних зобов’язань йдуть на поступки та дають 3 додаткові робочі дні для оплати. Вони враховані на випадок, наприклад, якщо SWIFT переклад зайняв часу більше, ніж зазвичай. Але, у разі неотримання від Вас якоїсь реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочену виплату періоду закриття розміром у середньому 0,10% від початкової суми для кредитів. При недотриманні Вами умов погашення кредитів, інформацію про Вас можуть бути передані до Реєстру боржників або БКІ, що погано може позначитися на Вашій КВ та рейтингу платоспроможності. Заборгованість може бути передана борговому агентству для стягнення кредиту. При допуску простроченої виплати продовження кредиту неможливе. Про всі терміни платежу, що наближаються, власник кредитних зобов’язань вчасно інформує Вас по СМС або email. Радимо Вам вносити платіж у день отримання даних нагадувань. Погашуючи заборгованість у строк, Ви формуєте хорошу історію кредитування, що збільшує Ваш рейтинг платоспроможності та шанси надалі оформити кредит на дуже хороших умовах. Пропозиція не вважається офертою. Кінцеві умови уточнюйте при прямому контакті із позикодавцями. Доречі, топ кредит отзывы можна подивитись на сайті combomoney.com.

Порядок оформлення:

 1. Після вибору МФО потрібно перейти на сайт та визначитись із сумою швидкого кредиту.
 2. Далі ви заповнюєте заявку, що представляє анкету з мінімальною кількістю питань. Вони торкаються відомостей про одержувача позики.
 3. Для отримання коштів на картку слід зазначити її номер. Якщо компанія проводить перевірку на ідентичність, то знадобляться додаткові юридичні дані картки.
 4. Надсилання заявки та очікування відповіді — інший етап оформлення.
 5. У разі схвалення ви отримаєте смс від МФО. Необхідно перевірити схвалену суму та за умови схвалення з умовами кредиту введіть відправлений код на сторінці.
 6. Після закінчення процесу отримання мікропозики гроші надійдуть на вашу картку. Необхідно перевірити зараховану суму.

Під час отримання швидкого кредиту на банківську картку ви можете бути впевненими в оперативності обробки даних та прийнятті рішення. Це швидкий кредит, тому МФО обробляють заявки за такими програмами насамперед.

Умови кредитів на картку не тільки вигідні якщо порівнювати з банківськими, але й доступні для більшості одержувачів кредиту. Врахуйте найменші терміни запозичення. Зазвичай, МФО дають гроші на 7-30 днів. Щодо суми, то, згідно з простими умовами, вона не буде більше тридцяти тисяч.

Що таке кредити МФО

Combomoney