Яндекс.Метрика Как выбрать правильно кухню | Клуб ремонта

Без сумнівів, кухонний простір займає дуже важливе місце в сучасній квартирі.

  Чітка витримка стилю, краса, неординарність, при цьому зручність і раціональність використання займаної площі — ось головні вимоги, що пред’являються до кухонних меблів.

Є кілька варіантів вирішення питання по організації кухонного простору.

Готовий кухонний гарнітур

Прекрасний варіант для щасливих володарів кухні стандартних розмірів. Головне визначитися з ФасонЧики.

Кухня на замовлення

Ви отримаєте ідеальну кухонну стінку від виробника за особистим проектом і розмірами. Це хороший варіант, якщо приміщення з «заморочками», які потрібно приховати (наприклад, сантехнічні труби, вентиляційні короба і т.п.).

Тут важливі моменти — ціна питання і час. Кухня на замовлення обходиться покупцеві дорожче, т. К. При індивідуальній роботі виникає багато додаткових витрат. Хоча виробники і стверджують, що на заміри фахівці виїжджають безкоштовно, вони, швидше за все, лукавлять. При оформленні замовлення всі витрати враховуються: і робота дизайнерів-проектувальників і різьбярів, і покупка матеріалів, і збірка. Будь-яка праця повинна оплачуватися, тому всі витрати закладені у вартість замовлення, і це правильно.

Кухню на замовлення можна отримати відразу: її потрібно виготовити. Після оформлення замовлення виробник закуповує матеріали, створює проект і виготовляє кухню за індивідуальними розмірами. На це потрібен час. В середньому, на виготовлення і монтаж кухні йде від трьох тижнів до двох місяців. Якщо Ви не обмежені в засобах і в своєму розпорядженні часом, це підходящий варіант. Тому якщо вас цiавлять кухні на замовлення в Тернополі — це краще нiж купувати стандартну в магазинi.

Модульна кухня

Творча майстерня справжніх господарів. Незалежно від того, прихильник Ви традиційних інтер’єрних рішень, або, може бути, Ви творча натура з дизайнерськими нахилами, модульна кухня стане Вашим улюбленим проектом і джерелом натхнення. Ви самі можете скласти свій кухонний гарнітур з готових модулів: будь-якої довжини і конфігурації під Ваші потреби — в одному стилі або за допомогою змішання ідей.

  Оригинален дизайн светлой кухни в стиле шебби шик под старину

В даний час багато хто вибирає модульну систему для кухні. І це — відмінне рішення, адже у модульних меблів маса переваг.

  • Багатофункціональність — можливість вибору оптимального набору предметів за Вашим бажанням. Завдяки уніфікації виготовлення модулів, можна підібрати предмети одного призначення, але різних розмірів, що дуже важливо при виконанні нестандартних рішень.
  • Оптимізація простору. Або раціональне використання площ для організації зон зберігання. Модулі доповнюються широким набором аксесуарів, що дозволяють організувати продуману сучасну систему зберігання, максимально використовувати робочий простір.
  • Мобільність — модульні елементи можна переміщати з місця на місце, що дозволяє легко зробити перестановку меблів за Вашим бажанням, додати додаткові елементи або замінити один модуль іншим в разі потреби.
  • Легкий монтаж і обслуговування — модулі поставляються практично повністю готовими до експлуатації, що не вимагає додаткових витрат на підгонку розмірів і спрощує збірку кухні. Легко демонтуються і переміщаються в разі ремонтних робіт в приміщенні.
  • Безліч варіантів обробки — різноманітність кольорів, фактур і стилів дозволяє знайти те, що підходить саме Вам. Поєднання кольорів, сучасного дизайну і великого числа доступних якісних матеріалів дозволяють уявити модульні системи різних стилів і напрямків, що допоможе покупцеві підібрати свій оптимальний варіант, відповідний дизайну і відповідний за вартістю.

Зустрічається думка, що модульні кухні неміцні, виготовляються з неякісних матеріалів, з дешевою фурнітурою. Це не правда. Конкуренція в меблевій галузі дуже велика: виробники безперервно перебувають в пошуку нових технологій та ідей, тому що ринок не стоїть на місці. В рамках жорсткої конкуренції постійно удосконалюються дизайн, якість виробів і фурнітура.

До мінусів можна віднести один важливий нюанс: при підборі модульних меблів необхідно чітко враховувати розміри приміщення і модулів, щоб уникнути утворення зазорів між стінами і меблями.

от admin

Добавить комментарий