Яндекс.Метрика 5 типів облицювання для кухні | Клуб ремонта

Кухня на відміну від житлових кімнат – приміщення з особливим мікрокліматом.

Не секрет, що температура та вологість повітря тут часто на високому рівні, при приготуванні їжі виділяються різкі запахи, спостерігається підвищена концентрація нагрітої водяної пари, а на стінах може осідати жир та інші забруднюючі нашарування. Матеріали для облицювання стін кухні повинні мати специфічні техніко-експлуатаційні характеристики, щоб витримувати такі перепади, не запалюватися при нагріванні, добре піддаватись вологому прибиранню й мати естетичний вигляд.

Фарбування

Один з найбільш простих і дешевих способів опорядження стін кухні. Перед фарбуванням важливо вирівняти поверхню за допомогою штукатурки, усунути пошкодження та дефекти. Для отримання гладкого й міцного поверхневого шару стіна шпаклюється й ґрунтується. Найкраще вибирати стійкі до миття суміші. Латексні фарби є безпечними та добре витримують багаторазову вологу обробку. Наносити матеріал треба в декілька шарів.

Миючі шпалери

Шпалери – класичний варіант оздоблення стін. Але для приміщення кухні треба вибирати не паперові, а вінілові чи флізелінові шпалери, які не розмокають від вологи. Вони будуть добре витримувати дію вологи та підвищених температур, піддаватися вологому прибиранню. Але все одно робочу зону біля плити краще виконати з більш стійких матеріалів.

Плитка мозаїка

Плитка мозаїка гармонічно поєднує в собі високі експлуатаційні властивості та привабливий зовнішній вигляд. Вона являє собою маленькі керамічні чи скляні частинки, які об’єднуються на папері чи сітці в єдине полотно. Можливість вибору мозаїки різного кольору, розміру, фактури, дизайну відкриває широкі можливості з її застосування. На поверхні плиток може бути нанесений розмитий малюнок чи виконана імітація природних матеріалів. Мозаїка не загоряється при довготривалій дії вогню, відштовхує воду та може оброблятися агресивними мийними засобами.

  Газовая резка

Керамічна плитка

Один з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів для кухні. Він добре підійде до суцільного покриття стін чи опорядження робочої зони над стільницею. Керамічна плитка витримує механічні навантаження, високу температуру, намокання. Вона не горить і не змінюється під постійною дією прямих сонячних променів. Великий вибір розмірів, кольорів і типу поверхні відкриває широкі можливості з оздоблення інтер’єру приміщення.

Вагонка МДФ

Деревоволокнисті плити середньої щільності виробляються з дрібної деревної тирси, тому є екологічно чистим матеріалом. Поверхня панелей є гладкою, щільною та однорідною. Матеріал не вбирає вологу, а також стійко витримує температурні перепади. МДФ вагонка дуже добре поєднується з кухонними меблями та при правильному підборі кольору гармонічно виглядає на фоні біль світлих фасадів гарнітуру. Вона легко миється й очищується. Єдиним суттєвим недоліком є швидке запалення при прямій дії вогню.

от admin

Добавить комментарий