У «Білдінг Дісіжен» будівництво складів, ангарів та інших споруд виконується відповiдно до діючих будівельних норм і правил.

Також враховуються всі вимоги замовника. Використовується тільки якісна сировина, будматеріали, що пройшли сертифікацію.

Чим каркасне будівництво ангарів і складів з металоконструкцій краще, ніж аналогічні рішення з цегли, блоків та інших матеріалів?

  • Простота збірки, демонтажу, ремонту. Якщо буде потрібно, можливе розбирання для установки в іншому місці.
  • Невелика маса, що не вимагає зведення масивного і дорогого фундаменту.
  • Захищеність від снігу, дощу, стійкість до впливу корозії.

При грамотному підході до роботи, будівництво складів і ангарів здійснюється швидко, і ви зможете використовувати приміщення за призначенням в мінімальні терміни.

Як замовити будівництво ангарів у Києві

Наша компанія здійснює будівництво ангарів і складів під ключ. Вам достатньо залишити заявку, зв’язатися зручним способом з менеджерами, щоб обговорити фінансові, технічні та юридичні нюанси. Вас детально проконсультують компетентні фахівці.

Наші співробітники пропонують будівництво ангарів і складів у Києві, приміських районах, населених пунктах Київської області.

Надiйна реконструкція будівель і споруд

Ми пропонуємо два етапи опрацювання даної послуги: ескізний проект і робочий проект. Також є можливість замовити, наприклад, тільки фасадні рішення і в тому і в іншому етапі, якщо раптом не стоїть завдання перепланування.

За необхідності ви можете вибрати тільки ескізні рішення. Цей розділ допоможе вам «ознайомитися» з будівлею, її потенційними можливостями і прикинути порядок майбутніх витрат. Етап розробки проектних рішень дозволить найбільш точно реалізувати всі задумані ідеї, узгодити у відповідних органах, розрахувати інженерію.

Найчастіше реконструкція або реновація будівель необхідна при зміні їх функціонального призначення. Наприклад, перетворення промислового підприємства в офісну або торговельну будову. Це перевтілення часто несе за собою збільшення несучої здатності існуючих конструкцій будівлі, особливо при додатковій надбудові поверхів.

  Почему украинцы выбирают Полтавскую область для постоянного места жительства?

Тому крім естетичної складової, раціональності використання простору в новій функції, дбайливого і талановитого використання існуючої спадщини, необхідно проводити ряд складних інженерних досліджень. Таких як, вивчення грунтів, аналізу стану фундаменту, несучих конструкцій і подальшого проектування.

от admin

Добавить комментарий