Поруч з дилемою, чи купувати квартиру з первинного або вторинного ринку, стоїть питання про те, чи варто купувати готову нерухомість або ще будується. Введені нормативні акти в 2012 році значно покращили безпеку покупця, однак він все ще повинен перевірити багато додаткових аспектів, перш ніж купувати так звану «дірку в землі».

Правове регулювання

При пошуку квартири для продажу багато хто замислюється, на якому етапі будівництва її придбати. Ще донедавна покупка «дірки в землі» була чревата значними ризиками, проте ситуація покращилася в 2012 році завдяки введенню так званого закону про забудову.

Чи безпечно купувати квартиру на стадії будівництва?

Цей закон ввів необхідність підписання попереднього договору у нотаріуса і ведення довірчого рахунку, а це означає, що гроші за нерухомість підуть забудовнику тільки в міру просування робіт. Ці процедури призначені для захисту інтересів покупця і захисту його від часто виникаючих ситуацій, коли інвестор оголошував про банкрутство, а покупець залишався ні з чим.

Чи безпечно купувати квартиру на стадії будівництва?

При прийнятті рішення про покупку квартири на ранній стадії інвестицій також перевірте дозвіл на будівництво, яке містить інформацію про остаточну появу планованої нерухомості. У підсумку, безкраї деталі, які оцінені вами лише по завершенні. Щоб це зробити, вам може знадобитися ще один наш телеграм Бот для придбання або оренди нерухомості, а конкретно: Квартири, Кімнати, Будинки, дуплеса, блокованого будинку або нежитлової нерухомості – НедвіжкаБот.

Перевірка надійності розробника

Перевіряючи пропозиції квартир на продаж, завжди потрібно перевірити надійність забудовника. Це не відрізняється в разі покупки ще не побудованої нерухомості. Першим джерелом інформації є записи в KRS, які зберігають дані про фінансовий стан компаній. Другим важливим кроком є перевірка нерухомості, на підставі яких ви можете перевірити, чи є територія інвестицій навантажений іпотекою і якщо забудовник є власником або Користувачем вічний грунту.

Чи безпечно купувати квартиру на стадії будівництва?

Також зверніть увагу на сертифікати та приналежність до галузевих організацій розробника, а також проконсультуйтеся з друзями та на онлайн-форумах.

  Автономное отопление в обычной квартире: как перестать зависеть от теплосетей

Кращою візитною карткою розробника є вже реалізовані інвестиції-якщо ви вирішили придбати «дірку в землі», то безпечніше налагодити співпрацю із забудовником з великим досвідом роботи на ринку вже багато років і може похвалитися безліччю вдалих вкладень.

Переваги покупки споруджуваної квартири

До основних переваг покупки ще споруджуваного житла відносяться:

  • більш широкий вибір квартир і, отже, можливість адаптувати квартиру до ваших потреб,
  • вплив на розподіл приміщень і розташування перегородок
  • більше часу, щоб зібрати кошти для влаштування квартири, що означає Взяти меншу іпотеку.
Чи безпечно купувати квартиру на стадії будівництва?

Чинне законодавство значно знизило ризик купівлі житла на ранній стадії будівництва, однак покупцеві все одно слід ретельно перевірити надійність забудовника і його попередні інвестиції.

ЖК Park Residence | Купити квартиру від забудовника | Софіївська Борщагівка | Хід будівництва

Купити однушку в Києві: де і яка мінімальна вартість

от admin

Добавить комментарий