Кабель силовий АПВ призначається для розподілу електроенергії в силових і освітлювальних електромережах на номінальну змінну напругу до 450 В частотою до 400 Гц або стабільну напругу до 1000 В.

Кабель застосовується для стаціонарної прокладки в освітлювальних і силових мережах, для монтажу електро ланцюгів, електричного обладнання, машин, верстатів, промислової і лабораторної мобільної апаратури і приладів та ін.

Конструкція

Силовий кабель Апвпровід АПВ випускається з алюмінієвої однопроволочной або багатодротяної житлової обмеженої гнучкості (для перетинів від 2,5 до 16 мм2 1 класу, для перетинів від 25 до 120 мм2 2 класу гнучкості). Ізоляція силового проводу робиться з ПВХ-пластикату і може мати найрізноманітнішу забарвлення як суцільну, так і у вигляді поздовжніх смуг. Ізоляція проводів, що застосовуються виключно для заземлення, робиться в жовто-зеленій кольоровій палітрі.

Експлуатаційні та технічні характеристики

Силовий кабель АПВ призначений для експлуатування при температурі повітря від -50°С до +70°С і при відносній вологи до 100% при температурі до +35°С. у робочому режимі максимальна тривало можлива температура нагріву жил становить + 70°С.

Електричний опір ізоляції жил при температурі 20°С не менше 1 Мом / км. випробувальна змінна напруга 50 Гц протягом 15 хв.після перебування у воді протягом 24 год 2,5 кВ.

Монтаж кабелю АПВ виконується при температурі не нижче -15 °С.дроти стійки до вигину на кут 90°, дуже маленький радіус вигину 10 Dн (Dн зовнішній діаметр кабелю). Провід мають здатність не роздавати горіння і стійкістю до впливу цвілевих грибів.

Будівельна довжина проводу не менше 100 м.

Службовий термін проводів АПВ при нормальних експлуатаційних умовах становить 15 років.

  Потолок в гостиной: виды конструкций

Область використання

Кабель АПВ використовується для прокладки на відкритому повітрі і всередині приміщень, в трубах зі сталі, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках, і також для прокладки прихованого типу під штукатуркою.

Одножильні кабелі використовуються для того, що б електрики могли виконувати різні види будівельних робіт з використанням перемичок. Провід з однієї жили мають різні види еластичності і зроблені або з алюмінію, або з міді.

от admin

Добавить комментарий