Для чого потрібно резюме при прийомі на роботу

Всі знають, що резюме вже є обов’язковим атрибутом в пошуках роботи. І не має значення який у тебе досвід і на яку посаду ти претендуєш — будь-який наймач обов’язково в тебе його зажадає. Для чого ж воно взагалі необхідно і як допоможе в цьому важкому справі — пошуку роботи?

Це закордонне слово давно і твердо увійшло в наш лексикон і асоціюється воно у нас завжди тільки з пошуком роботи. Дійсно, без нього вже не можна навіть уявити собі даний співбесіду з роботодавцем. А якщо вас цікавить приклад оформлення резюме про роботу, переходите на сайт seo-marketing.com.ua.

Так що ж це таке?

Резюме (від французького resume — пояснювати коротко) — підсумок, короткий виклад, короткий висновок.

Якщо це поняття підвести під процес пошуку роботи, то вдасться невеликий огляд з твого попереднього досвіду роботи, знань, здібностей і досягнень, який може підійти власне тієї компанії, куди ти звертаєшся. Акцент в цьому визначенні робиться власне на те, що може підійти майбутнього роботодавця, а ні за що те, що подобається тобі.

Це твій перший, дуже часто заочний, контакт з твоїм майбутнім роботодавцем, і від того, як цей контакт відбудеться — залежить вся твоя подальше майбутнє. Якщо хочеш — це твій квиток в майбутнє — і якщо контролер (тобто наймач), переглянувши квиток, покличе тебе на співбесіду — значить твій квиток в потрібний вагон.

Головна мета резюме — виділити тебе на тлі інших претендентів, залучити інтерес роботодавця і, в кінцевому рахунку, запросити тебе на співбесіду. А це зробити досить важко. Уяви собі на хвилину той момент, що ящик для листів твого потенційного роботодавця засипають десятками і навіть сотнями (залежить від розмірів компанії) резюме в перебігу дня. І на перегляд твого резюме він витратить максимум 30 секунд — і протягом цього невеликого часу наважиться твоя подальше майбутнє і дається відповідь на основне питання роботодавця:

Чи підходить мені цей працівник?

Протягом даних 30-ти секунд наймач повинен встигнути ознайомитися з твоїми власними даними, отримати дані про твоє освіту і досвід роботи, дізнатися про твої цілі і досягнення і побачити в твоїй особі власного потенційного співробітника.

З цієї причини головне завдання твого резюме — змусити роботодавця запросити тебе на співбесіду! Більшого від не буде потрібно!

Якщо з цього виходити, можна вивести три ключових якості результативного резюме:

  • стислість
  • оригінальність

Акцент на твоїх результатах і досягненнях

Як складати власне резюме та про що в ньому говорити, зрозуміло, вирішувати тільки тобі! Однак якщо воно буде відповідати цим трьом нескладним показниками — твої шанси на співбесіду з роботодавцем істотно збільшаться — а це, в твоєму випадку, найголовніше.