Яндекс.Метрика Як підібрати тактичні рукавиці та де їх купити | Клуб ремонта

Зазвичай тактичні рукавиці є важливим елементом екіпірування військовослужбовців. Виготовляються вони з матеріалів високої якості, тому їхньою відмінною властивістю є надзвичайна міцність. Що стосується конструкції виробу, то їй притаманні надійні шви, які посилені в місцях великого навантаження.

Водночас при виготовленні тактичних рукавиць приділяється увага не лише міцності, але й тому, щоб солдат, використовуючи їх, почував себе комфортно та впевнено.

Основні різновиди продукції

Тактичні рукавиці за своєю конфігурацією поділяються на такі:

  • безпалі;
  • оснащені відділеннями для пальців;
  • з утепленням;
  • водонепроникні;
  • термостійкі;
  • з вентиляцією.

Використовуються вони згідно з завданнями, що плануються, при цьому береться до уваги й пора року. Наприклад, термостійкі тактичні рукавиці з утепленням рекомендовані для зи

Як підібрати тактичні рукавиці та де їх купити

ми. Роблячи вибір, зверніть увагу на те, аби вони не сковували рух пальців, адже це може призвести до почуття дискомфорту. Для цього потрібно виходити з розміру руки. Зовсім іншими за властивостями є безпалі тактичні рукавиці. Вони призначені насамперед для стрільби і взагалі є багатофункціональними.

Це цікаво знати

На властивості виробу впливає й матеріал, із якого він виготовлений. Якщо це натуральна шкіра, рукавиці є міцними, розрахованими на довгострокове використання. Але в них є «слабке місце»: майже позбавлені стійкості до води. Що стосується штучної шкіри, вона, навпаки, вологу не вибирає, проте має певні проблеми з вентиляцією.

Традиційно для виготовлення тактичних рукавиць береться бавовна. Вироби з неї мають надзвичайні вентиляційні властивості, важливим чинником на користь їхнього придбання є невисока ціна. Хоча вони і є дешевшими за інші різновиди, з іншого боку, дуже швидко зношуються, через це їх фактично можна віднести до витратної продукції.

  Межкомнатные двери в загородный дом

Технології невпинно рухаються вперед, і нині з’явився дуже якісний матеріал для виготовлення тактичних рукавиць. Йдеться про кевлар. До його складу включені синтетичні волокна, що наділені особливою стійкістю до вологи й температури. Тому тактичні рукавиці, що зроблені з нього, можна використовувати в будь-яких умовах.

Поради покупцям

Завдячуючи своїм властивостям, тактичні рукавиці знайшли своє застосування не лише у військових цілях, але й у мирному виробництві або в побуті. Їх використовують під час:

  • рибалки;
  • охоти;
  • занять спортом тощо.
Як підібрати тактичні рукавиці та де їх купити

Як уже повідомлялося, потрібно робити вибір, виходячи з тих завдань, що плануєте виконувати. Наприклад, для того аби працювати влітку на присадибній ділянці або полі, варто придбати недорогі рукавиці з бавовни. Але якщо ви відповідальні за ремонтну бригаду, то працівникам, яким постійно доводиться перебувати на морозі, у пригоді стануть вироби з утепленням.

Купуйте тактичні рукавиці у військторзі «Панцир». Це магазин, у якому продаються товари на потреби ЗСУ або інших силових і спеціалізованих структур України. Водночас його каталог є відкритим для всіх верств населення. Тут представлений великий асортимент тактичних рукавиць. За необхідністю, якщо є певні складнощі щодо вибору, ви отримаєте консультації. На вироби дається гарантія.

от admin

Добавить комментарий