Яндекс.Метрика Як правильно вибирати торгові електронні ваги | Клуб ремонта

Комерційні ваги допомагають дізнатися масу товару, вантажу, обладнання і багато чого іншого.

Їх використовують в сфері торгівлі, сільському господарстві, на заводах і службах доставок. Неширока тенденція і велика популярність стали причиною появи декількох типів, наприклад вага під конкретні завдання. Кожен вид має загальні і властивими виключно йому якостями. Щоб правильно вибрати ваги для торгівлі, складу або виробництва, спочатку необхідно знати головні технічні параметри.

Визначення головних характеристик

Дискретність (d) — вважається кроком точності зважування. Це величина, при якій ціна ділення буде відображена з округленням у більшу сторону або ж без нього. Наприклад, якщо вага предмета становить 10,003 кг, то дисплей моделі з дискретністю 5 г покаже показання 10,005 кг. Простіше кажучи це найменший крок відображення показань.

Похибка зважування — вважається показником якості пристрою. Провести абсолютно коректне вимір неможливо, завдяки цьому в достовірності показників закладена певна похибка. Вона пов’язана з вартістю повірочної поділки і ділить ваги по класу точності, згідно з російським (ГОСТ) і західним стандартам (OIML).

Ціна повірочної поділки (e) — це вага. Воно виражено в одиницях маси і застосовується для розрахунку неточності. Вимоги по класах точності, розраховуються за формулою: е = nd. розрізняють:

Як правильно вибирати торгові електронні ваги
  • I спеціалізований
  • II великий
  • III усереднений

Найбільший межа зважування (НПВ) — максимально допустима маса вантажу в процесі отримання показань.

Мінімальна межа зважування (НмГЗ) — мінімально допустима маса вантажу для отримання точних показань, взявши до уваги похибку. На екрані цифри не можна вважати точними, якщо об’єкт легше даного показника.

Як правильно вибирати торгові електронні ваги

Лічильний режим — функція обчислення кількості схожих виробів в наборі. Калибруется користувачем заздалегідь.

  Как открыть прокат автомобилей

Підсумовування результатів — складання отриманих показників попередніх зважувань з поточним. Допомагає досягти результату по партії товару.

Тарування — автоматизований відрахування маси тари (упаковки) із загального результату.

Електронні або механічні ваги

Не дивлячись на велику кількість моделей електронних ваг, на механічні є інтерес. Нехай він не велике, проте у прихильників ручної настройки «стрілки» власна логіка. Вони думають, що механіка надійніше і не зламається. Так, може бути механічні ваги з хорошого металу будуть служити десятиліття, зате електроніка це:

  • правдивість
  • відсутність гир
  • чітка індикація
  • швидкість і зручність
  • вимірювання нестійких вантажів
  • додаткові функції
Як правильно вибирати торгові електронні ваги

Деякі сучасні ваги можуть мати багатоступінчастий режим. При його наявності діапазон НмПВ-НПВ розбивається на 2 або три інтервалу з власними значеннями d і e. Це дає можливість підвищити точність вимірювань легких об’єктів.

от admin

Добавить комментарий