Яндекс.Метрика Як правильно вибрати котеджне містечко | Клуб ремонта

Коли думаєш про придбання заміських володінь, здається, що вибрати місце де можна відпочити дуже легко. Навколо Москви багато споруджуваних і побудованих селищ з котеджами. Але на ділі виявляється, що знайти власний варіант досить нелегко. Отже, які проблеми підстерігають на цьому шляху.

Де шукати

Нехитрий і явний варіант, що приходить в голову перш за все — в мережі.

Інтернет

У двадцять першому столітті кожен забудовуваний об’єкт має власний сайт. Завдяки цьому за запитом «Який селище таунхаусів вибрати» з’явиться мільйон пропозицій, які фізично неможливо вивчити всі. Ця проблему можна вирішити уточненням запиту, додатком до нього додаткових параметрів — напрямки, відстані, наявності комунікацій. А якщо вас цiкавить Котеджне містечко Forest Dream у Брюховичах дивiться тут.

Заміна — знайти порівняльні таблиці на спеціальних порталах і підбирати по ним. Але потрібно враховувати, що дуже часто на подібних ресурсах вказується застаріла або неповна інформація. Краще перейти на сайт вподобаного об’єкта і дізнатися дані.

Важлива перевага вибору через майданчик забудовника в тому, що можна online дізнатися відповіді на питання, подивитися фотографії та відгуки споживачів.

На місцевості

Якщо вже виділені смаки в напрямку і віддаленості від міста, можна відвідати цей регіон на машині або міському транспорті.

Коли вибір селища таунхаусів робиться візуально, є можливість самостійно оцінити ландшафт, якість доріг для під’їзду, сферу послуг.

Мінус полягає в тому, що можна випустити з уваги якісь варіанти, не отримати доступ на територію без попередньої домовленості, приїхати одночасно з іншими претендентами, через що менеджер не зможе приділяти дуже багато уваги.

Як правильно вибрати котеджне містечко

Через рієлторськоє агентство

Цей шлях здається найпримітивнішим. Досить лише відзначити ваш вибір і майстер по власній базі вибере все відповідні альтернативи, опише плюси і мінуси, домовиться про переглядах.

Здається, що подібне рішення економить час, проте тут є і небезпеки. Ріелтор буде рекламувати ті об’єкти, з продажу яких він отримує найбільший прибуток, а не відповідні покупцеві.

Відповідь на питання «як підібрати селище таунхаусів» зрозумілий — застосовуючи всі три способи: поговорити з професіоналом, вивчити пропозиції спочатку в інтернет, а потім на місцевості.

Характеристики, на які потрібно звернути власну увагу

Перед тим як почати вибір варіантів потрібно визначити його критерії. Вивчимо важливі параметри, які рекомендується розглянути.

  Ода свободному пространству в потрясающем проекте стеклянной пристройки

Рельєф

Знайти дуже рівний ландшафт важко. Але потрібно завчасно переконатися, що дільниці не розташовані в зоні затоплення.

Ухил місцевості більше 3% створить проблеми при домобудівництві, а при перепадах висот більше 10% є небезпека сповзання фундаменту.

Близькість ставка і ліси

Відповідаючи на питання, який селище таунхаусів вибрати, потрібно враховувати, що навіть на ідеальному ділянці з тіньовим садом і особистим басейном неможливо перебувати регулярно.

Недалеко розміщений пляж дасть можливість розслабитися і позасмагати як в колі сім’ї, так і компанією. А походи в ліс за суницею, малиною, грибами не тільки надають можливість розслабитися і презентувати задоволення дітям, гостям, а й поповнити поклади на зиму.

І ще один ключовий фактор. Будинок і ділянка, яка перебуває в зоні насаджень зелені і поблизу водойми завжди має високу платоспроможність.

Віддаленість від міста

Після робочого дня або важкої тижні проведеної на роботі мало у кого є бажання витрачати багато часу в пробках. Але і відпочивати в зоні міського смогу теж не хочеться. Так як підібрати селище таунхаусів в Підмосков’ї, на що необхідно звертати свою увагу.

По-перше, поза межами 30-кілометрової зони, по якій проходить кордон міського забруднення атмосфери, набагато гірше розвинена дорожня сфера послуг. Не хочеться, спустившись з центральної магістралі, плавно їхати по розбитій сільській або грунтовій дорозі. Вибирайте села з хорошими під’їзними шляхами.

Друге, чим ближче до міста розташоване поселення, тим більше вартості на об’єкти. Зрозуміло, можна знайти будинки в найрізноманітніших селищах, рівновіддалених від МКАД, оплата за які на третину вище розташованих поруч. Але це швидше виняток, ніж правило. Володіння з найкращим комбінуванням ціна — чисте повітря знаходяться в 35-60 кілометровій зоні.

Третє, трапляються моменти, коли немає можливості дістатися до дачі на автомобілі. В даному випадку важливу роль відіграють близько розташованих станції електропоїздів або зупинки автобусів.

Як правильно вибрати котеджне містечко

Вирішуючи, який селище таунхаусів краще, оцініть якість доріг для під’їзду, готовність за хороші гроші жити в зоні міських вихлопів і сферу послуг громадського автотранспорту.

Як правильно вибрати котеджне містечко

Комунікації

Мало хто погодиться відмовитися від цивілізаційних благ під час відпочинку за містом. Завдяки цьому наявність підключених і функціонуючих технічних комунікацій один з дуже важливих параметрів при підборі селища.

Важливо. Краще підібрати селище з уже готовими комунікаціями, а не обіцянками їх побудувати.

от admin

Добавить комментарий