Яндекс.Метрика Як вибрати хорошу кухонну мийку | Клуб ремонта

В сучасних мийках зовсім інший пристрій, ніж у їх попередніх версій, кілька непросте. Варто ще сказати що, вибір, який зараз пропонується споживачеві, просто дуже великий, тому підібрати що-небудь певне дуже важко. Тому в ході вибору не дивно заплутатися при питанні, яку мийку підібрати для кухонної кімнати.

Пам’ятайте, що при підборі потрібного Доповнення до вашої кухні, потрібно орієнтуватися не тільки на зовнішній вигляд, який, безумовно, важливий, оскільки необхідно, щоб новий елемент підходив під інтер’єр, але і на його практичність і функціональність. Для нової речі досить важливо, щоб вона відповідала всім вашим потребам, тому про те, як підібрати кухонну мийку, потрібно замислюватися заздалегідь. Завдяки цьому потрібно з’єднати всі незамінні якості і Ваші вимоги до мийки, щоб вибрати власне той предмет, який влаштує вас більше за інших. А якщо ви хочете купити якісну мийку на кухню, переходьте на сайт Лео Кераміка https://leoceramika.com/catalog/kukhonni_myjki_214.

Яку фірму найкраще вибрати

Про те, яку мийку краще підібрати для кухонної кімнати, потрібно замислюватися вже після того, як ви підберете собі фірму-виробника, в якості виробництва якої не будете сумніватися. Втім як це здійснити, якщо в нинішньому світі така велика кількість дуже різних компаній, що займаються однаковою роботою?

Як відомо, після холодильника на кухні вважається найбільш головним предметом вважається мийка, тому до її вибору потрібно підійти особливо якісно. Кращі мийки на кухню роблять наступні компанії:

 • AXIS GROUP
 • GROHE
 • MIRAGGIO

Також рекомендації професіоналів свідчать, що перш ніж зрозуміти, яка власне мийка вам знадобиться, потрібно вивчити всі наявні на даний момент варіанти. Лише після порівняння Ви зможете визначитися, що конкретно вас влаштує і який варіант підійде найбільше.

Як влаштована мийка і за яким принципом вона працює

Мийки являють собою пристрої сантехніки, які ставляться не тільки в будинках і приміщеннях для житла, але також і в рестораціях, їдальнях та інших закладах, на території яких виконується приготування їжі. Переважно обладнання такого роду призначене для того, щоб обполіскувати фрукти або овочі, і також для миття посуду. Варто ще сказати що, в них можна розморожувати м’ясо справжнім шляхом, якщо вам нікуди поспішати, так що в цьому сенсі вони складають досить непогану конкуренцію для машин для миття посуду.

Як вибрати хорошу кухонну мийку

Переважно робляться ці мийки з нержавійки і виглядають у вигляді чаші, в яку можна складати продукти, що призначаються для миття. Втім нержавійка-це абсолютно не єдиний матеріал, з якого робляться ці мийки. Серед них ще можна виділити різнокольорові метали, непоганими і вельми навіть довговічними є кам’яні Кухонні мийки, а також застосовується спеціалізоване скло і дерево. За власною формою вони бувають дуже і дуже різні: квадратні, круглі, овальні. Все може залежати від того, де власне ви збираєтеся розмістити Вашу мийку. Дивлячись на доступне вам простір, можна визначити, якої форми мийка необхідна власне вам. Бувають навіть оригінальні мийки з дуже цікавими формами, так що ви точно зможете під власну кухонну кімнату вибрати власне те, що вам потрібно.

Виключно після того, як був виконаний монтаж, можна застосовувати пристрій, причому працювати воно може самим будь-яким способом. Серед них виділяють врізний, інтегрований і накладний. Відкривається важільний або вентильний змішувач, який оснащений розсікачем, фільтраційною системою та індивідуальною душовою лійкою. На Крила мийки можуть ставитися різноманітні предмети посуду, оскільки вони були виконані якраз для того, щоб з них текла потроху вода. Втім надовго утримувати її також не варто, оскільки від цього матеріал, з якого виконана мийка, може швидше продірявитися. Якщо вам потрібно розморозити якісь продукти, то для цього передбачається додаткова чаша.

За допомогою спеціалізованих подрібнювачів в трубах запобігають різноманітні засмічення, а за допомогою окремого клапана відкривається і закривається отвір для зливу. При цьому прилади можуть працювати навіть при підключенні до системи водоподачі і каналізації. Однак у будь мийки є власні особливості, тому перед застосуванням і установкою ретельно прочитайте інструкцію з експлуатації.

Які бувають мийки

Різновидів мийок дуже багато, тому визначитися, яка підійде власне на вашу кухонну кімнату, буде кілька непросто, втім підказкою Вам завжди зможе послужити те, де власне розміщується ваша мийка. Також має місце той момент, який власне матеріал ви любите і яке оформлення власної мийки хотіли б бачити. Відштовхуючись від даної інформації, можна визначити, в якому напрямку шукати ту мийку, яка вам підійде найбільше.

Кухонні раковини з нержавійки

Такі мийки вважаються фактично абсолютними фаворитами на ринку, оскільки вони служать дуже довго і при цьому не втрачають власного первісного вигляду, і також їх досить дуже просто ставити. Ці мийки можна поставити навіть тому, хто раніше не мав ніякого досвіду в даній справі. У складі такої мийки дуже часто є хром і нікель. Хоча в цьому сплаві домінує нержавіюча сталь, ці метали також надають мийці її красивий вигляд і роблять її дуже міцною. Втім технічні властивості такої мийки бувають різноманітними, все може залежати від того, якого власне виробника ви підібрали, і також від того, яка власне виробнича технологія застосовувалася.

Нержавійка дуже часто може застосовуватися різних видів. В одному випадку це дуже якісна першого класу, яка застосовується з індексом 304, а інша – низькомарочна, яка застосовується з Індексів 202. В останньому варіанті нікель або хром замінюються або міддю, або марганцем. Якщо ви хочете, щоб ваша мийка прослужила Вам тривалий час, то краще підбирати перший варіант, так як найкраще сплав власне даної категорії мийок. Мідь або Марганець не дають подібного результату, варто ще сказати що вони можуть допомагати тому, що з часом сталь покриється розлученнями і нальотом, так як її нержавіючі функції здатні ослабнути при подібному комбінуванні.

Наскільки буде зовні красиво виглядати сама поверхня і те, як важко буде доглядати за поверхнею такого виробу, залежить від матеріалу, який застосовувався під час виготовлення. Варто ще сказати що, може застосовуватися напилення. Поверхня може бути різних видів, серед них одні з найпопулярніших – це глянцева, матова і антіграфіческая.

З усіх наведених поверхонь найпрекрасніше підбирати власне антіграфіческую, так як на ній не будуть помітні подряпини або які-небудь ще пошкодження. Так що під час експлуатації вам не знадобиться хвилюватися про те, що ви можете випадковим рухом зіпсувати зовнішній вигляд мийки. ДО РЕЧІ, перевірити, наскільки сучасні матеріали застосовуються, дуже легко. Досить провести магнітом по поверхні. Якщо він буде злегка зісковзувати, то матеріал якісний, а якщо липнути, то, швидше за все, під час виготовлення застосовувалися не дуже сучасні матеріали.

Перевага:

 • ці мийки стійкі до окислення, великих температур, і також різних агресивно впливають хімічних розчинів і речовин;
 • нержавійка не представляє ніякої загрози людському здоров’ю, тому що вона вважається безпечним матеріалом;
 • доглядати за подібним матеріалом дуже легко, особливо якщо застосовувати речовини з абразивними включеннями;
 • за власною зовнішністю і дизайном прекрасно підійде в дизайн фактично будь-якої кухонної кімнати, оскільки володіє пастельними відтінками і підійде під будь-які інші кольори;
 • дизайн настільки нейтральний, що він може комбінуватися з іншими предметами обстановки на кухні, також і з іншими меблями;
 • зовнішній вигляд досить цікавий, тому мити овочі або рука в такій мийці буде тільки суцільне задоволення;
 • якщо порівнювати з іншими аналогічними мийками вартість власне мийки з нержавійки вважається найбільш демократичною;
 • якщо ви будете відповідним чином поводитися з мийкою, і також правильно її експлуатувати, то він здатна прослужити вам дуже довго.

Мінус:

 • у цієї мийки є дуже висока гучність, тому вам знадобиться докуповувати ще й додаткові прокладки, щоб не чути сторонніх шумів;
 • якщо ви збираєтеся купувати мийку з поверхнею з глянцевим ефектом, то пам’ятайте, що вона може швидко подряпатися, а ці недоліки прекрасно видно на подібній поверхні.

Кухонні раковини з кераміки

Керамічні мийки зараз також є найбільш використовуваним матеріалом, яким віддають перевагу. Втім і серед них є кілька варіантів, які мають між собою значні відмінності. Наприклад, фаянсові мийки володіють значною кількістю пір, тому вони можуть дуже швидко вбирати рідину, а це, зі свого боку, призводить до того, що сама мийка в недалекому майбутньому як правило покриється великим числом тріщин і врешті-решт прослужити вам дуже мало за часом.

Як вибрати хорошу кухонну мийку

Якщо ви застосовуєте порцелянові, то такі створюються не конкретно з самого порцеляни, а з суміші глини, піску, шпату, і також різним присадок, тому власне такі відрізняються найбільшою міцністю і довговічністю якщо порівнювати з фаянсовими. Якщо ж ви поставили собі за мету купити керамогранітну мийку, то такі являють собою з’єднання кераміки і граніту. За власними властивостями вони об’єднали в собі найкращі якості порцелянових і фаянсових мийок. Тому якщо ви поставили собі за мету купити універсальну мийку і при цьому не боятися про її стан найближчі кілька років, то керамогранітний матеріал підійде вам як ніщо інше.

  Доставка воды по Киеву в кратчайшие сроки

Але під час підбору власне такого виробу не забувайте, що вони дуже важко піддаються монтажу, тому якщо ви раніше не мали ніяких справ з подібним, то найкраще буде запросити майстра. Здебільшого на початковий план виходить якраз естетичність зовнішнього вигляду мийки, так що іншому функціоналу виділяється в цьому випадку набагато менше простору.

Втім це абсолютно не означає, що вони менш надійні, ніж сталеві. За деякими характеристиками вони навіть їх перевершують, однак щоб це зробити потрібно ретельно попрацювати, щоб вибрати конкретно таку мийку. Ви зможете підібрати собі мийку, яка прекрасно комбінується з різними стилями, тому якщо вам потрібно доповнити інтер’єр вашої кухонної кімнати, то керамічні мийки – це саме те, що Вам необхідно.

Перевага:

 1. ці мийки можуть гарантувати вам повну екологічну безпеку, оскільки всі матеріали, що застосовуються під час виготовлення такої мийки гіпоалергенні;
 2. ці мийки прекрасно вистоять перед температурними перепадами, тим більше, якщо ви поперемінно включаєте то гарячу, то холодну воду, і також вони прекрасно переносять хімічні речовини і не бояться подряпин або інших дрібних пошкоджень;
 3. зовнішній вигляд прекрасно відповідає більшій частині досить затребуваних стилів для кухонної кімнати, тому Ви можете вибрати собі власне ту мийку, яка найкраще входить в інтер’єр вашої кухонної кімнати;
 4. коли вода тече, то не чути, як вона б’є по раковині, тому звукопоглинальні властивості такої мийки приголомшливі;
 5. вам знадобиться постійно доглядати за подібною мийкою, втім це не займає у вас велику кількість часу;
 6. якщо ви будете підходити до цього дуже дбайливо, то мийка здатна прослужити вам дуже довгий термін.
Як вибрати хорошу кухонну мийку

Мінуси:незручності може скласти дуже значну вагу і зовнішня масивність подібної ванни, так що якщо вам знадобиться провести монтаж або якісь інші роботи, то пам’ятайте, що вам потрібно буде з цією махиною повозитися;

досить крихкі мийки, оскільки навіть при падінні в раковину з маленької висоти якихось предметів, може з’явитися тріщина або скол, так що зовнішній вигляд може бути зіпсований буквально одному незручному руху;
самостійно ви не зможете виконати ремонт, тому пам’ятайте, що якщо вам знадобиться щось зробити, то найкраще покликати майстра, який в цьому розбирається.

Як вибрати хорошу кухонну мийку

Кухонні раковини з матеріалів на композитній основі

Якщо зіставляти такі мийки зі зробленими з нержавіючої сталі, то природно, що матеріали на композитній основі виглядають в кілька разів престижніше. Матеріал, з якого виконана мийка, ще й називається ненатурального каменю, тому відноситься до ще дуже міцним, ніж нержавійка. Залежно від того, яку компанію ви підібрали для того, щоб придбати мийку на власну кухонну кімнату, спосіб виробництва подібних мийок відрізняється від іншого. Причому вони можуть застосувати різні додаткові компоненти, а ще в різній пропорції, так що вам потрібно перш ніж купувати те чи інше обладнання, вивчити склад раковини.

У складі такої мийки можуть знаходиться подібні матеріали, як пісок або крихта з граніту, і також крихта з мармуру. Варто ще сказати що є ще й дуже велика різноманітність сполучних матеріалів, тому в межах 20% від всієї мийки буде займати спеціалізована акрилова смола, яка прекрасно скріплює всі інші матеріали між собою. Якщо виріб дійсно хороше, то дуже часто всі такі елементи перемішують з головною масою компонентів, а не наносять на поверхню їх.

Застосування великої палітри кольорів дає можливість підібрати власне ту мийку, яка підійде під ваш інтер’єр, втім пам’ятайте, що гамма обмежена 10 квітами. Це важливі відтінки, які пропонуються виробником, втім при необхідності ви можете замовити свою мийку з індивідуальним дизайном. До речі, колір також не зобов’язаний наноситися зверху, в іншому випадку він буде нестійкий, так що потрібно перед придбанням переконатися, що фарба змішана з іншими матеріалами.

Перевага:

 • зовнішній вигляд подібних мийок дуже благородний, тому ви не сумнівайтеся, що такий апарат прекрасно підійде в ваш інтер’єр;
 • коли ви включаєте воду, то при її падінні на раковину ви не будете чути якихось чітких і гучних звуків, а все так як кам’яні мийки здатні фактично повністю поглинати звукові ефекти, так що ви зможете розслабитися і не боятися, що вас щось буде здатне відвернути;
 • якщо ви встановите таку мийку поруч з вікном, то можете не боятися про те, що вона вигорить, оскільки у кам’яних мийок є функції захисту;
 • ці мийки дуже гігієнічні, оскільки вони протидіють розмноженню дуже різних бактерій і різновидів грибків;
 • моделей кам’яних мийок є дуже і дуже багато, тому Ви зможете вибрати для себе власне те, що підійде під вашу кухонну кімнату;
 • ніякої потреби в постійному догляді за подібною мийкою немає, тому Ви можете просто іноді мити її раз в пару місяців, щоб вона зберігала власний гарний вигляд;
 • матеріал, застосовуваний для таких мийок надійний, так що протягом багатьох років ви точно зможете його застосовувати.

Мінус:

ці мийки важать дуже багато, тому при покупці з доставкою у вас можуть з’явитися великі проблеми, і також ви не зможете встановити таку мийку самостійно;
якщо порівнювати зі своїми аналогами у таких кам’яних мийок дуже велика ціна.

Як правильно підібрати мийку і не прогадати

Щоб правильно підібрати мийку, вам слід звернути увагу на те приміщення, в якому у вас буде знаходитися кухня. Варто ще сказати що відразу перевірте, в якій власне кухонної частини вона буде розташовуватися, оскільки конкретно Даний критерій може зіграти важливу роль при підборі цього доповнення.

Більшість домогосподарок проводять у власній кухонній кімнаті достатньо часу, тому те, як комфортно мийка буде розміщуватися на кухні, залежить дуже багато. Тому керуйтеся наступними цілями при підборі мийки на кухню:

 • Якщо у вас невелика кухня, то оптимальним рішенням для вас буде кутовий прилад з нержавійки, і також вам підійде матеріал на основі композиту.
 • У разі якщо у вас є кухня середньої величини, то найкраще буде придбати накладний матеріал, який як правило складається з 2-ух чаш і 2-ух крил. Матеріал також в цьому випадку краще застосовувати композитний, і також нержавійку.
 • Якщо у вас є вікно великого розміру, то найкраще розмістити мийку з фаянсу біля нього, найкраще застосовувати білий колір, оскільки так вона буде виглядати стильно. Варто ще сказати що, білий колір прекрасно входить фактично в будь-яке оформлення, або ж підкреслює на собі увагу.
 • Якщо у вас кухня значних розмірів, то не роздумуючи вибирайте кам’яну мийку, тому що вона буде виглядати на тлі простору великих розмірів дуже благородно. Ви можете встановити її в кутку або ж в самому центрі стіни, як буде Вам зручно. Також ви зможете підібрати декоровані мийки, щоб якомога краще вписати в дизайн такий елемент.
 • Якщо у вас невелика сім’я і ви любите hi-tech, то для вас прекрасно підійде варіант мийки, де сталь змішана зі склом. Подібний варіант буде прекрасно вписаний в абсолютно новий дизайн, і також він не боїться якихось пошкоджень, наприклад, подряпин.
 • Якщо ви любите ретро, то для вас прекрасним рішенням буде покупка виконаного під старовину чаші, яка у власному складі буде мати мідь або латунь. До речі, в цьому випадку прекрасно підійде латунне покриття, яке рекомендується натерти до блиску.

Таким чином, вибір мийки вважається дуже складним і непростим процесом, в ході якого потрібно мати на увазі багато факторів, щоб підібрати власне те, що Вам необхідно. Мийка повинна в собі поєднувати не тільки зовнішні естетичні дані, але і подібні властивості якості, як надійність, довговічність. А також вам знадобиться перший час трохи повозитися з нею, тим більше якщо ви встановлюєте мийку з каменю.

Как выбрать МОЙКУ на КУХНЮ? Полезные советы и личный опыт!

КАК ВЫБРАТЬ КУХНЮ? Советы специалиста ☝

Як вибрати кухонну мийку? BLANCO Це -?

от admin

Добавить комментарий