Яндекс.Метрика Як вибрати якісні меблі | Клуб ремонта

При покупці нових меблів часто виникають питання щодо вибору матеріалу.

Який з матеріалів краще і більше підходить для конкретних типів меблів? Дізнатися відповіді на ці питання можна за допомогою даної статті.
Сучасні виробники меблів пропонують великий вибір меблевої продукції різних стилів і колірних рішень. При бажанні можна підібрати меблі під будь-який стиль інтер’єру, від класики і Провансу до хай-тека і мінімалізму. Те ж стосується кольорів, крім класичних меблевих квітів легко можна знайти незвичайні яскраві моделі. А якщо вас цікавлять меблі на замовлення кухні, дивіться за посиланням.

Визначитися зі стилем і кольором меблів кожен може самостійно, це не складе особливих труднощів. Набагато більш складним завданням є вибір матеріалу, з якого виконана меблі. Чи варто переплачувати за дорогі вироби, або можна обмежитися бюджетним варіантом не на шкоду якості? Як знайти золоту середину між ціною та якістю? Для того, щоб відповісти на ці питання необхідно розібратися в особливостях використовуваних в меблевій промисловості матеріалів.

ДСП

Древесностружечна плита, або ДСП, є самим бюджетним з деревних матеріалів. Він являє собою листи, що складаються з пресованої стружки і тирси, просочених допомогою клею. Основа клею складається їх формальдегідних та інших смол. Листи ДСП мають однорідну структуру, яка не має сучків або порожнин. У ДСП непогана міцність, що дозволяє вкручувати в них шурупи. ДСП легко піддається обробці, добре склеюється між собою та іншими матеріалами.

Головною перевагою ДСП перед іншими матеріалами є низька ціна. Піддаючи матеріал додаткової просочення спеціальними складами, можна надати йому властивості вогнестійкості і довговічності. На поверхню добре лягають різні лакофарбові покриття і облицювальні матеріали.

Однією з різновидів даного матеріалу є ЛДСП, або ламінована плита. Єдиною відмінністю є наявність додаткового верхнього шару у вигляді ламинатной плівки. Ця ламінатна плівка зазвичай має текстуру натурального дерева різних відтінків. На сьогоднішній день ЛДСП широко застосовується для виробництва корпусних меблів.

  Как выбрать ковер для улицы: основные рекомендации

Дуже часто на підставу з ДСП кріпиться фасад зі шпону. Шпон являє собою тонкий зріз натурального дерева, який приклеиваясь на будь-яку основу, створюючи відчуття цілісного масиву дерева. Для того, щоб виріб виглядав натурально необхідно ретельно підбиратися шматки шпони по відтінку. Визначити, що перед вами шпонована поверхня, а не масив дерева, можна звернувши увагу на торці. Вони матимуть наліплену кромку, не збігається із загальною текстурою.

Вибираючи меблі з ДСП або ЛДСП слід звертати увагу на два фактори: товщина плит і клас емісії формальдегіду. Перший показник впливає на міцність і довговічність виробу, а другий на наявність специфічного запаху і шкоди для здоров’я. Не рекомендується купувати вироби, у яких несучі елементи мають товщину менше 18 мм. Що стосується класу емісії, допускається тільки меблі з класом Е1, що не завдає здоров’ю ніякої шкоди. Дізнатися клас можна з сертифіката відповідності на меблі.

МДФ

Назва МДФ походить від англійської формулювання «Medium Density Fiberboard», яка позначає деревоволокнистих плит середньої щільності. Технологія виготовлення полягає в пресуванні сухої дрібної стружки при високій температурі. На відміну від ДСП тут не використовуються синтетичні клейкі речовини. В якості клею виступає натуральний лігнін, що виділяється при високих температурах деревини. Дана особливість робить МДФ екологічно чистим матеріалом. Його вартість вище, ніж у ДСП, але при цьому він користується великою популярністю через кращих фізичних характеристик.

от admin

Добавить комментарий