Яндекс.Метрика Як вибрати якісний стельовий гіпсокартон | Клуб ремонта

Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує різні варіанти матеріалів для внутрішньої обробки нежитлових і житлових приміщень. Який варіант матеріалу вибрати, залежить від особистісних бажань і матеріальних можливостей власника житлової площі або будинку.

Дуже велике поширення сьогодні отримав гіпсокартон. Його використовують в дуже різноманітних ситуаціях: для стіновий обробки, створення оригінального стелі, а ще збірки перегородок, арок та інших конструкцій.

Гіпсокартон в ролі матеріалу для обробки краще інших оздоблювальних варіантів дасть можливість якісно і швидко провести всі роботи по обробці. Якщо ви вирішили зробити свою стелю з гіпсокартону, повинні враховувати що для стелі потрібно використовувати стельовий, а купити якісний ми рекомендуємо в магазині https://uzhgorod.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

Вибір матеріалу

Оскільки гіпсокартон можна застосовувати для різного роду облицювальних або заходів з будівництва, ринок матеріалів для будівництва пропонує широкий вибір листів, що мають різні властивості.

За основними характеристиками даний матеріал буває:

Як вибрати якісний стельовий гіпсокартон
  • звичайний або типовий (ГКЛ). Такий лист має сірий колір і синю маркування. Застосовувати ГКЛ для формування стелі можна в приміщеннях, де зустрічається звичайний мікроклімат, без перепадів температур. Завдяки цьому він вважається універсальним;
  • жароміцний (ГКЛО). Має червоний колір. Листи подібного матеріалу мають дуже високу стійкість до вогню. Він краще інших типів матеріалу може чинити опір дії відкритого вогню. Подібні характеристики стали можливими через додавання до складу гіпсового сердечника листа спеціалізованих армуючих речовин. Даний матеріал нечасто використовується для обробки приміщень для житла, особливо для стельової поверхні. Його монтаж виконується в приміщеннях з великою небезпекою загоряння;
  • вологостійкий (ГКЛВ). Має зелене забарвлення. Вологостійкий тип листів у власному складі містить гранули силікону, а ще спеціалізовані антигрибкові речовини. При цьому картон, який ховає сердечник з гіпсу, буде імпрегнований. Такі добавки роблять лист здатним витримувати велику вологість і різкі перепади температур. Вологостійкий тип гіпсу необхідно вибрати, якщо стельовий ремонт передбачається в кухні або ванній кімнаті. Також його застосовують для оздоблювальних робіт лоджій і балконів;
  • влагоогнеупорный (ГКЛВО). Має зелене забарвлення і червоне маркування. В такому випадку один лист в собі поєднує і вологостійкі і жароміцні властивості. Вважається поліпшеним типом гіпсу, однак при цьому він дуже дорогий. Використовується в приміщеннях, де імаются великі вимоги до техніки пожежної безпеки. Може спокійно переносити велику вологість і не змінювати своєї форми під її впливом.
Як вибрати якісний стельовий гіпсокартон

Варто звернути увагу! Щоб підібрати необхідний тип гіпсу, необхідно відразу визначитися, які вимоги висуває саме приміщення до матеріалів для обробки. У кожному певному випадку необхідний певний тип листів. І про це необхідно пам’ятати. Інакше стеля, виконаний не з того матеріалу, прослужить набагато менше і може нашкодити вашому здоров’ю. Немає нічого кращого, ніж красива стеля абсолютно безпечний для життя і людського здоров’я.

Тепер ви легко встановите, який вам необхідний облицювальний матеріал стелі в тому чи іншому приміщенні.

  Выбор смесителя для ванной

Різноманіття кромок

Після того, як був знайдений гіпсокартон за його характеристиками, необхідно чітко визначитися з тим, який тип кромки вам потрібен. Як говорить практика, вибір кромки вважається дуже важливим параметром, якщо мова йде про листах гіпсокартону.

Як вибрати якісний стельовий гіпсокартон

Плити матеріалу можуть мати наступні типи кромок:

  • ПК або пряма кромка. Вона потрібна при проведенні монтажних робіт по «сухому» методу. Підходить в тих ситуаціях, коли виводиться шар не буде верхнім. Тут також відсутня необхідність обробляти стики шпаклівкою. Використовується для будівництва першого рівня стелі, а ще різних коробів;
  • ПЛУК або вишукана напівкругла кромка. Під час використання листів з подібною кромкою виникає необхідність у використанні спеціальної армованої стрічки або малярні сітки. Нею необхідно обробити всі стики між плитами, а потім поверх стрічки нанести тонкий шпаклювальний шар. Застосовується в ситуації, коли необхідно змонтувати одноярусний і звичайний стелю;
  • ЗК або закруглена кромка. Має певну схожість з не широкою кромкою. Але на відміну від неї не вимагає використання при фінальній обробці армованої стрічки;
  • УК або потонула кромка. Використання плит, що мають таку кромку, робить потрібним застосування армованої стрічки і шпаклівки. Саме так вдасться дуже рівно вивести всі стики в одному рівні;
  • ПЛК або напівкругла кромка з лицьового боку. Закруглена лише з лицьового боку. Завдяки цьому закладення стиків, утворених такою кромкою, проводиться без Малярні сітки. Тут необхідно застосовувати виключно шпаклівку.

Знаючи все це, ви зможете легко дати відповідь на питання » який тип кромки потрібен?» в кожному певному випадку. Парильний підбір матеріалу по кромці істотно зробить легше вам роботу по обробці зовні гіпсу.

Товщина і її роль

Для стельової поверхні необхідно підбирати спеціалізований гіпсокартон для стелі. При цьому має сенс подивитися на його товщину. Для конструкцій з декількох рівнів, необхідно брати листи 9,5 мм товщини. Нечасто застосовують товщину 6,5 мм.використання товщини в 12,5 мм може бути тільки при однорівневому пристрої.

Варто звернути увагу! Чим товстіший лист, тим проблематичніше з ним працювати під час складання стелі.

Тепер ви зможете легко, а найголовніше – правильно підібрати потрібний тип листа з гіпсокартону під певне приміщення. А це запорука того, що стеля вдасться красивим і буде служити багато років.

Профиль для гипсокартона как выбрать и не переплатить

Гипсокартон: размеры и виды. ГК, ГКЛ, ГКЛВ, ГКЛО, ГКЛВО

от admin

Добавить комментарий