Яндекс.Метрика Як вибрати захисне скло для смартфона | Клуб ремонта

Кожен господар новенького смартфона щиро милується його бездоганним власним виглядом. І щоб довше зберегти його перший вид, багато користувачів одночасно з придбанням смартфона відразу ж набувають для нього захисний чохол. Але ж захисту потребує не тільки корпус девайса, але ще і його екран.

Потрібно погодиться, буде дуже прикро, якщо вже на наступний день після придбання смартфона на його екрані раптом виникне тріщина, навіть дуже маленька.

Всі сучасні мобільні девайси обладнані широкими екранами, адже сьогодні це вже не просто телефон для дзвінків, сьогодні це ціла комп’ютерна система, в якій можна працювати, дивитися кіно, виконувати покупки. І чим більше екран смартфона, тим зручніше і крутіше. Завдяки цьому особливо актуально для захисту улюбленої техніки придбати не тільки чохол, але і скло для порятунку екрану, тому якщо вас цiкавлять захисні чохли і стекла, ось сайт eaglecase.com.ua.

Для чого екрану захист

На екрані вашого смартфона коли-небудь з’являлися тріщини? Згідно з даними статистикам, кожен другий господар мобільних гаджетів хоча б як то, да розбивав екран власного смартфона. І, як каже практика, багато хто так і продовжують ходити з битим екраном, намагаючись не звертати уваги на дратівливі тріщини або гострі відколи, адже заміна екранів у сучасних смартфонів — справа досить дороге.

Звідки беруться тріщини на екрані? За статистикою:

  • у 50% користувачів девайси розбиваються в результаті вислизання з рук;
  • у 32% користувачів вилітають з кишені;
  • у 27% користувачів девайси злітають з колін при вставанні;
  • 5% користувачів розбивали екрани смартфонів, жбурнувши їх в стінку.

Ми вам скажемо навіть більше: тріщини на екрані можуть з’явитися, якщо ви ненароком покладіть смартфон в той же самий кишеню / відсік сумки, в якому лежать ключі від квартири.

Як можна помітити, розбити екран не складає ніяких труднощів. А ось відремонтувати його потім — ціла справа! Будьте впевнені, за гроші, які ви витратите на ремонт, можна було б придбати як мінімум 5 захисних стекол!

Що з себе являє скло з ефектом захисту

Скло з ефектом захисту — щільний аксесуар для безпеки смартфона або планшетного комп’ютера. На відміну від плівки, скло має тверду форму і складається з декількох шарів, а значить, всі удари життя приймає на себе.

Всі скла складаються з:

  • шару силікону — самий шар знаходиться знизу. Власне за рахунок його силіконової структури скло щільно фіксується до екрану смартфона і не сповзає в бік під час застосування девайса;
  • стримуючого шару — шар, який включається в роботу після того, як всі верхні шари були пошкоджені. Власне стримуючий шар не дозволяє тріщині пройти глибше і зачепити екран смартфона;
  • антиблікового шару — він відповідає за збереження яскравості екрану смартфона не залежно від навколишнього обстановки, будь то сонячна вулиця або місцях з низьким рівнем приміщення;
  • запобіжного шару — найбільш серйозний шар скла. Власне він приймає на себе основний удар і відповідає за те, щоб на дисплеї смартфона не з’явилося ніяких недоліків;
  • олеофобним шару — це особливе покриття скла, завдяки йому на ньому не залишаються плями жиру, розлучення і волога.
  Первый автомобиль - какой автомобиль выбрать начинающему водителю?

Як можна помітити, захисний рівень у стекол капітальний, ніяка плівка не зможе впоратися з цим завданням!

Як підібрати скло з ефектом захисту

При підборі скла для порятунку екрану смартфона ми радимо дивитися на такі критерії:

Модель смартфона

Захисні скла не універсальні. Будь-яка модель скла створена для конкретної моделі смартфона / планшетного комп’ютера. Якщо ви не звернете уваги на даний момент, то в результаті можете потрапити в незручну ситуацію: всі стратегічно важливі місця, на зразок динаміків і вічок камери, можуть бути закриті склом, а значить, практично виведені з ладу.

Зовнішній вигляд

Захисні стекла бувають як з рамками, так і без них. Справа тут смаку: хтось любить НЕ помічати скло, і підбирає абсолютно прозорий дизайн, а комусь наявність рамки здається цілком привабливим.

Товщина скла

Від товщини скла залежить фактично все: і зовнішній вигляд смартфона, і захисний рівень. Слід наголосити, що товсте скло, природно, надають найвищий рівень захисту екрану, але повишаюту смартфон в розмірах і роблять його менш привабливим. Варто ще сказати що, товщина скла може впливати і на чутливість сенсора: на практиці відзначено, що чим товстіший скло, тим гірше працює функція сенсорного управління, дії на дисплеї робляться важче або з залипання.

Товщина сучасних стекол може змінюватися від 0,15 мм до 1 мм. У питаннях вибору радимо орієнтуватися на «золоту» середину — 0,3 мм.

 

от admin

Добавить комментарий