Яндекс.Метрика Як видалити грибок та плісняву в квартирі за допомогою осушувача повітря? | Клуб ремонта

Проблема підвищеного рівня вологості знайома багатьом домовласникам.

Оптимальний показник не повинен перевищувати 40-60%. Однак з настанням холодів та після проливних дощів складно дотримуватися зазначених параметрів без використання спеціальної техніки. Підвищення ж вологості призводить до утворення конденсату на стінах, який стає відмінним середовищем для зростання цвілі.

Картинки по запросу сірость квартира

Насторожуючі ознаки

Щоб у приміщенні стартував бурхливий ріст патогенної мікрофлори, досить підвищення рівня вологості.

Серед поширених ознак такого процесу:

  • Неприємний гнильний запах.
  • Поява конденсату на трубах, стінах, кахлі, стелі, вікнах, дверях.
  • Зіпсований будівельний матеріал.
  • Поява бурих, сірих, чорних плям на оббивці меблів, в кутках кімнати, під шпалерами.
  • Погіршення стану здоров’я мешканців.

Найчастіше у людей з’являється постійний кашель або нежить, можуть навіть проявитися алергічні реакції. Нерідко загострюється астма, бронхіт та інші захворювання дихальної системи.

Проблему підвищеної вологості вирішують за допомогою спеціального сучасного обладнання. Рекомендовано придбати осушувачі повітря. Це пристрої, які здатні виключити появу конденсату та розвиток цвілі. Для контролю режиму роботи техніки передбачений регулятор вологості повітря в квартирі.

Картинки по запросу осушитель воздуха для квартиры

Який вибирати осушувач повітря?

Забезпечити оптимальний показник вологості в приміщенні неможливо тільки за допомогою провітрювання та обігріву кімнат.

Необхідно використовувати осушувачі повітря, які представлені двома групами:

  • Побутові. Невеликі прилади, які встановлюють в маленьких за розміром кімнатах – до 9-15 м2. Пристрої оснащуються датчиками та регуляторами вологості. Придбати таке обладнання можна і для осушення невеликих приміщень в офісах, салонах, дитячих організаціях, медичних установах, підвалах.
  • Промислові. Це великі та потужні установки, що використовуються для підтримки оптимального рівня вологості на будівельних об’єктах, в складських приміщеннях, виробничих цехах, басейнах, аквапарках. При безперервній роботі все повітря пройде через пристрій, що забезпечить видалення зайвої вологи.
  Печати и штампы

Картинки по запросу осушитель воздуха для квартиры

Часто тільки осушувачі повітря здатні швидко усунути вогкість після затоплення або прориву каналізації. Прилади не тільки знижують рівень вологості, але й в спекотні дні знижують температуру повітря в кімнатах на 1-2 градуси.

от admin

Добавить комментарий