Яндекс.Метрика Кабельні муфти | Клуб ремонта

При прокладанні кабелю пристойною довжини іноді з’являється необхідність його подовження, відгалуження окремого напрямку, на кінцях потрібно забезпечити абсолютну герметичність внутрішньої частини, щоб це зробити застосовуються кабельні муфти. У варіантах обриву на індивідуальних ділянках для зчеплення теж використовуються кабельні муфти. Кабелю бувають різноманітного діаметра, з найрізноманітнішим кількістю провідників і різними матеріалами оболонки, виходячи від цього застосовують відповідні муфти. З цієї причини досить важливо застосовувати надійні вироби, придбайте на ресурсі https://ukrprofit.com.ua/ru/ — тут найдостойніший вибір кабельних муфт.

Використання

У багатьох випадках вони застосовуються на підприємствах, які обслуговують об’єкти комунікацій енергетики і зв’язку. Муфти для кабелів ставляться в електричні ланцюги між електричним обладнанням, при підключенні різних ліній в єдину мережу. Є ряд особливих характеристик, які визначають конструкції муфт:

Вид з’єднувальних проводів, приймається до уваги O, матеріал ізоляції і метал проводить струм частини.
Діаметр кабелю і матеріал зовнішньої оболонки.
Призначення кабелю — силовий чи зв’язку, допустиме напруження і вид переданих електричних сигналів.
Кабельні муфти використовуються без кордонів при будь-яких способах прокладки, під землею або по повітрю. У сполучних місцях кабель надійно захищається від кліматичних впливів, впливів механіки, забезпечується хороший електричний контакт всіх провідників. Конструкція муфти дозволяє врегулювати розташування кожного проводу в осередках сполучної касети і дає прекрасну можливість герметичного з’єднання всіх елементів ізоляції і зовнішньої броньованої оболонки. Правильно обрана і поставлена ​​електрична сполучна муфта майже що не спотворює переданих сигналів по каналах зв’язку і не знижує напругу і струми в силових кабелях.

Види кабельних муфт застосовуваних для з’єднань

Класифікацію муфт визначає насамперед призначення, в силових кабелях максимально допустима напруга в кабелі — високовольтна лінія або до 1000 В. По загальним вимогам з’єднання муфта накладі на провід з чотирма проводами, не більш, проте є конструкції, що передбачають пристойну кількість.

Кабельні муфти поділяють за такими ознаками:

  • призначення;
  • виконання;
  • матеріал;
  • вид матеріалу для ізоляції та інші симптоми, які на власні очі вказані на структурній схемі нижче.
  Варианты архитектурного облика зданий, расположенных в разных климатических регионах

Муфти для з’єднання

Такий вид муфт є найбільш поширеним при роботах по монтажу на прокладці кабелів і усунення обривів на лініях. За конструкцією вони можуть бути монолітні після складання і розбірні, все забезпечують вимоги щодо герметичності, надійності матеріалу і стійкості до агресивних впливів опадів атмосфери і інших речовин.

Виробники роблять муфти для з’єднання для кабелів з паперовою або пластиковою ізоляцією. Один з видів враховує тип установки з’єднання на провід з абсолютно будь-ізоляцією, така муфта називається перехідною.

Відгалужувальні муфти

Дані вироби відносяться до спеціального розряду арматури, використовуються виключно на силових лініях для відводу кабелю в індивідуальне напрямок.

от admin

Добавить комментарий