Яндекс.Метрика Медична книжка | Клуб ремонта

Для індивідуальних категорій співробітників законодавством встановлено обов’язок проходити медогляди.

Причому в одних випадках результати огляду відображаються в медичних висновках або довідках, а в інших — вносяться в медичні книжки. Для співробітників яких категорій оформляються медкнижки? Який порядок їх наповнення? За чий рахунок вони купуються, як беруться до уваги і де зберігаються? На ці та інші питання дамо відповідь в статті. А якщо бажаете купить водительскую справку, переходьте на сайт medbook.kiev.ua.

Огляди лікаря і цілі їх проведення

Обов’язок співробітників проходити медогляди встановлена ​​Трудовим кодексом і законом від 30.03.1999 № 52-ФЗ «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення» (далі — Закон №52-ФЗ).

Огляди лікаря виконуються в наступних цілях:

1. Встановлення придатності співробітника для виконання роботи за посадою і попередження професійних захворювань. Такі огляди проходять особи, зайняті на роботах зі шкідливими і (або) небезпечними умовами праці або таких, які пов’язані з рухом транспорту, неповнолітні та ін.

2. Охорона здоров’я населення, попередження появи і поширення хвороб. Ці огляди лікаря проводяться щодо працюючих в медичних організаціях, в сферах харчової промисловості, торгівлі і т.д. Результати оглядів лікаря осіб, які поступають на роботу і працюють в профільних організаціях, вносяться в свої медичні книжки. Причому одних оглядів лікаря мало — після їх проходження на підставі ст. 36 Закону №52ФЗ такі працівники повинні пройти гігієнічне навчання і атестацію.

У кого повинна бути медична книжка

Медкнижку зобов’язані мати:

1. Чиновники та працівники організацій, діяльність яких пов’язана з виробництвом, зберіганням, транспортуванням і реалізацією продуктів для їжі, що працюють:

  • в харчоблоках всіх установ і організацій;
  • в організаціях харчових і переробних промислових сфер, фермерського господарства, на базах, складах зберігання і реалізації;
  • в транспортних організаціях.
  Ремонт газовых водонагревателей своими руками

2. Чиновники і працівники організацій, діяльність яких пов’язана з виробництвом, зберіганням, транспортуванням і реалізацією води для пиття, в тому числі працівники водопровідних споруд, які мають безпосереднє відношення до підготовки води, а також особи, які обслуговують мережі водопроводу.

3. Чиновники і працівники організацій, діяльність яких пов’язана з вихованням і навчанням дітей і конкретно з харчуванням дітей, які працюють:

  • в дитячих дошкільних установах (ясла, садки, будинки дитини, санаторії для дітей, цілорічні оздоровчі заклади);
  • в навчально-виховних закладах (загальноосвітні школи, дитячі будинки, професійно-технічні училища, технікуми, школи-інтернати, ліцеї, коледжі);
  • в сезонних дитячих і підліткових закладах оздоровлення (перед тим як приступити до роботи);
  • у позашкільних дитячих установах (дитячі спортивні школи, клуби, бібліотеки та ін.).

от admin

Добавить комментарий