Яндекс.Метрика Мобільні зерносушарки | Клуб ремонта

Найбільш відповідальною операцією післязбиральної обробки вважається сушка зернового матеріалу. В основному, у зернового купи після збирання висока вологість (27-30%) і суттєва засміченість (20-30%). Для зниження втрат зерновиробники, застосовують зерносушильний парк, здатний в агротехнічні терміни висушити до кондиції по вологи весь валовий збір зерна.

Залежно від видів вирощуваних культур і призначення зерна, господарства обладнуються різними видами зернових сушарок. Серед досить популярних сушарок шахтні, барабанні, колонкові, карусельні. Серед менш представлених агрегатів для зняття вологи зерна рециркуляційні, підлогові, камерні, жалюзійні, мобільні і стелажні. А якщо ви хочете купити зерносушарку, переходьте на сайт life-bud.com.ua/zernosusharki.

Мобільні зерносушарки

У фермерському господарстві та на хлібоприймальних підприємствах активно застосовують Зернові сушарки шахтного типу для сушіння пшениці, жита, ячменю, кукурудзи, насіння соняшнику та інших культур продуктового і насіннєвого призначення. Переваги ЗЕРНОВИХ сушарок шахтного типу в їх простоті і невеликим розмірам конструкції, великого ступеня застосування обсягу робочої камери у варіанті з виносними охолоджувальними колонками, в можливості налаштовувати в широких межах тривалість знаходження зерна і насіння в сушильній камері. До основних мінусів, які перешкоджають продуктивній роботі шахтних ЗЕРНОВИХ сушарок, відноситься обмежений знімання вологи за один пропуск зерна через шахту. Завдяки цьому різко зменшується пропускна здатність шахтної Зернові сушарки при її роботі на зерні з великою вологістю, нерівномірно нагрівається і сушка зерна. До мінусів шахтних сушарок також відноситься відносно низька швидкість вологовіддачі, яка зумовлена неоднаковим рухом зерна і газового потоку в шахті, винос зерна і насіння з відвідних коробів при збільшенні подачі теплового носія, її дуже висока ємність металу, відсутність можливості організувати ефективне потокове виробництво при сушінні високовологе насіння. Барабанні Зернові сушарки універсальні — їх використовують для сушіння кускових матеріалів різної сипучості, засміченості і вологи, вони мають великий коефіцієнт застосування часу роботи, процес в них протікає приблизно в 2-3 рази швидше, ніж в шахтних сушарках. За кордоном їх застосовуються для сушіння зерна тільки в несприятливі за умовами клімату роки і в складних випадках, щоб зберегти зерно від псування. Барабанні сушарки краще підійдуть для сушіння насіння ріпаку. До мінусів барабанних сушарок відносять складність отримання насіння з великими показниками схожості та енергії росту і високу нерівномірність сушіння.

Сушка зерна на стрічкових і конвеєрних зерносушарках має ряд позитивних якостей в порівнянні з сушінням на шахтних і барабанних зерносушарках. За їх допомогою можна сушити різні матеріали, також і малосипучі. На них легко налаштовувати продуктивність, можна диференційовано подавати агент сушіння і розмішувати шари зерна в процесі сушіння. Конструкція таких ЗЕРНОВИХ сушарок дає можливість спостерігати і контролювати рух і сушку матеріалу, у неї органи роботи доступні для обслуговування. Головний мінус конвеєрних сушарок в їх масивності. Порівняно чимале число рухаються вузлів і деталей пред’являє досить великі вимоги до міцності конструкції, зменшує її експлуатаційну надійність. Універсальні сушарки частіше розглядаються як додатковий засіб сушіння зерна і насіннєвого матеріалу.

  Отжим не работает в стиральной машине! Почему?

Карусельні сушарки вважаються багатофункціональними машинами і здатні висушувати матеріал будь-якої вихідної вологи в один прохід. Подача теплового носія, нагрітого вище 45 °С, призводить до пересушування насіння, зменшення їх схожості, а нагрітого нижче 40 °С різко знижує продуктивність. Нерівномірність нагрівання зерна в сушильній камері карусельних сушарок може перевищити 16%, великий показник варіації вологи зерна на виході з сушильної камери 11%, а травмування зерна може досягати 12%. З метою поліпшення показників роботи сушарок застосовують ворошителі. Величезне поширення набули сушильні установки підлогового типу. У них відносно невеликі витрати на монтаж, простота, дешевизна і доступність застосовуваних матеріалів, багатосторонність, вохможно приймати і сушити велику чисельності матеріалу, і ще сушити малі партії зерна великої вологості, на час консервувати зерно перед сушінням і охолоджувати після сушіння.

До мінусів сушіння на підлогових сушарках відносяться невисока продуктивність і показник їх застосування, тривалий до 20-36 год і більше процес сушіння, великі витрати ручної праці на розвантажувально-навантажувальних роботах. При цьому фахівці відзначають нерівномірність сушіння по висоті насипу і по площі сушильної камери, додаткове травмування зерна колесами автомобілем і навантажувачами, велика займана площа, труднощі очищення при зміні культур, відсутність комплексної механізації, автоматизації завантаження і вивантаження зерна.

Мобільні зерносушарки

Конструкція колонкових сушарок складається з модулів і Колон, в яких йде поперечна подача агента сушки. Виходячи з цього, продуктивність залежить від чисельності секцій. Завантаження зерна проходить зверху сушарки, де воно розподіляється і рівномірно подається в колони. До мінусів Зернові сушарки відносять багате виділення зернового пилу і псування стінок зернового матеріалу під час руху.

от admin

Добавить комментарий