Яндекс.Метрика Насос для опалення Thermia | Клуб ремонта

Компанія Thermia (Швеція) знаходиться на перших позиціях в Європі в сфері проектування та виробництва теплових насосів, які без перебільшення є на даний момент дуже вигідним джерелом теплової енергії для опалювальних систем.

З початку 1970-х років в Скандинавії встановлені і змонтовані тисячі систем опалення, які в своєму цілому засновані на застосуванні насосів для опалення, а Thermia регулярно і часто намагається їх покращувати і вдосконалювати, збільшує виробництво і продовжує розробку сучасних інноваційних рішень в даних напрямку. На даний момент компанією Thermia AB випускається гамма моделей теплонасосів з потужністю яка варіюється від 6 до 45 кВт, які призначені для опалення і гарячого водопостачання промислових і звичайно ж в тому числі і побутових приміщень. А приббати насос можна на сайтi noviterm.com.ua

Насоси для опалення Thermia повітря/вода

Thermia Atria це ефектний і хороший повітряний Тепловий насос. Він чудово підійде для опалення власного будинку, дуже простий і легкий в обслуговуванні і має невисокі робочі витрати.
Насос для опалення складається з 2-ух блоків — внутрішнього (що знаходиться в приміщенні) і зовнішнього, який знаходиться на відкритому повітрі. Енергія береться з повітря зовні, аж до зменшення температури до мінус 20 ° C. Електричні елементи нагріву при необхідності нададуть додаткове тепло при дуже малих температурах.

Висока результативність робочого процесу насоса для опалення протягом цілого року, значить, що ви можете оптимізувати витрати на опалення до 75%. Застосування технології Thermia Online дозволить управляти роботою насоса для опалення з будь-якої точки світу, за допомогою інтернет мережі.

Насос для опалення Thermia Atria Duo вважається аналогом Thermia Atria. Характерною специфікою цієї моделі є те, що бак для гарячої води розміщений в індивідуальному корпусі. Це дає можливість його ставити в приміщеннях і невисокими стелями.

  Замена окон

Thermia Atria Optimum — повітряний тепловий насос з регулятором потужності.

Це означає, що режим його роботи може регулярно коригуватися в залежності від температурних умов. Даний насос для опалення показує найбільшу результативність і невелике енергоспоживання.

Насос для опалення складається з 2-ух блоків — внутрішнього (що знаходиться в приміщенні) і зовнішнього, який знаходиться на відкритому повітрі. Енергія береться з повітря зовні, аж до зменшення температури до мінус 20 ° C.

от admin

Добавить комментарий