На даний момент Україна активно розвиває лижне напрямок відпочинку, так як поставила перед собою високу мету — приймати зимову Олімпіаду-2022. Головний лижний курорт країни вже в 2012 році визнали найбільш активно розвивається в світі.

У Карпатах також прекрасно розвинене оздоровчий напрямок відпочинку. Незвичайний клімат, джерела з мінеральною водою, чисте повітря гір. Відпочинок в Карпатах взимку добре вплине на ваше здоров’я.

Удосконалення сфери послуг тут комбінується з помірними цінами, які поки набагато нижче в порівнянні з західноєвропейськими курортами. А також з Мінська в Карпати дуже легко і недорого добиратися, тому відпочинок в карпатах буде незабутнiм.

Буковель

Це найбільший лижний курорт в Україні. Тут розташовано 56 лижних магістралей різної складності для лижників і сноубордистів. Засніжені гармати і ратраки забезпечують необхідну товщину і щільність снігу з листопада про середини травня. Освітлення дозволяє кататися як днем, так і ввечері. На базі курорту створена школа лижна та сноуборд-школа, тому зараз тури карпатами такi популярнi/

Ви маєте можливість вибрати між багатьма варіантами активного відпочинку в зимову пору в Карпатах: зробити прогулянку на собачих упряжках або конях, відправитися в пішохідний маршрут по горах, проїхатися на ковзанах, квадроциклі або сноубайках. Також, на курорті розміщуються скалодром і екстрим-парк.

Щоб мандрівник зміг повністю і різнобічно відпочивати, в Буковелі розміщений молодіжно-розважальний комплекс, оздоровчий і SPA центри, а ще дитячий клуб і центр розваг.

Плюс до всього в Буковелі є свої джерела мінвод, що дало поштовх розвитку курорту також в якості оздоровчого та бальнеологічного центру. Він виконує лікування хворих із захворюваннями кістково-м’язового апарату, а ще кишково-шлункового тракту.

Славське

Вже у вісімнадцятому столітті Славське був цілющим курортом. На даний момент тут лікують порушення кістково-м’язового апарату і травних органів. Лижне напрямок відпочинку почало розвиватися тут близько вісімдесяти років тому.

  Ремонт алюминиевых окон

Так як схили гори Тростян нерівномірні, спуски характерні власним різноманіттям. Сьогодні тут розміщується 12 видів магістралей будь-якого виду труднощі, крім чорних. Крім того, є можливість внетрассового катання. На центральному схилі прокладена спортивна магістраль, де тренується лижна українська збірна. Також тут розташована кажучи інакше «долина чайників» — пологий ухил, прекрасно оптимальний для новачків. Частина магістралей обладнана системами штучного засніження.

Шанувальникам більш приємного відпочинку підійде відвідання басейнів, більярдних, саун, солярію, SPA-центру або кінотеатру.

В середньому, розцінки на житлову нерухомість тут відчутно нижче, ніж в Буковелі і трохи менше, ніж в Драгобат.

Драгобат

Тут можна замовите не дорого проживання в карпатах. На курорті знаходиться сама високогірна лижна база в Карпатах. Сніг тут лежить довше, ніж в інших місцях. Завдяки цьому лижний сезон в Драгобат триває в більшості випадків до семи місяців в році.

Тут розміщені траси для сноубордистів і лижників будь-якого рівня підготовки. Всього на курорті налічується 16 магістралей будь-якого етапу складності. Але більш за все курорт люблять фрірайдери: спуски тут досить швидкісні, можна проїхатися поруч з масивом лісів. При цьому магістралі промарковані, позначені зони, за межами яких катання може бути небезпечним.

Драгобат входить до складу Свидовецького масиву гір. Кваліфіковані туристи вважає його дуже красивим в державі. Звідси відкривається дивовижний вид на максимальну точку українських Карпат — Говерлу, яка розташувалася на висоті 2060 метрів. Іноді сніг лежить тут навіть в літній період. При бажанні ви можете здійснити сходження з інструктором.

от admin

Добавить комментарий