Яндекс.Метрика Перевага зимового відпочинку в карпатах | Клуб ремонта

На даний момент Україна активно розвиває лижне напрямок відпочинку, так як поставила перед собою високу мету — приймати зимову Олімпіаду-2022. Головний лижний курорт країни вже в 2012 році визнали найбільш активно розвивається в світі.

У Карпатах також прекрасно розвинене оздоровчий напрямок відпочинку. Незвичайний клімат, джерела з мінеральною водою, чисте повітря гір. Відпочинок в Карпатах взимку добре вплине на ваше здоров’я.

Перевага зимового відпочинку в карпатах

Удосконалення сфери послуг тут комбінується з помірними цінами, які поки набагато нижче в порівнянні з західноєвропейськими курортами. А також з Мінська в Карпати дуже легко і недорого добиратися, тому відпочинок в карпатах буде незабутнiм.

Буковель

Це найбільший лижний курорт в Україні. Тут розташовано 56 лижних магістралей різної складності для лижників і сноубордистів. Засніжені гармати і ратраки забезпечують необхідну товщину і щільність снігу з листопада про середини травня. Освітлення дозволяє кататися як днем, так і ввечері. На базі курорту створена школа лижна та сноуборд-школа, тому зараз тури карпатами такi популярнi/

Ви маєте можливість вибрати між багатьма варіантами активного відпочинку в зимову пору в Карпатах: зробити прогулянку на собачих упряжках або конях, відправитися в пішохідний маршрут по горах, проїхатися на ковзанах, квадроциклі або сноубайках. Також, на курорті розміщуються скалодром і екстрим-парк.

Щоб мандрівник зміг повністю і різнобічно відпочивати, в Буковелі розміщений молодіжно-розважальний комплекс, оздоровчий і SPA центри, а ще дитячий клуб і центр розваг.

Плюс до всього в Буковелі є свої джерела мінвод, що дало поштовх розвитку курорту також в якості оздоровчого та бальнеологічного центру. Він виконує лікування хворих із захворюваннями кістково-м’язового апарату, а ще кишково-шлункового тракту.

Перевага зимового відпочинку в карпатах

Славське

Вже у вісімнадцятому столітті Славське був цілющим курортом. На даний момент тут лікують порушення кістково-м’язового апарату і травних органів. Лижне напрямок відпочинку почало розвиватися тут близько вісімдесяти років тому.

  Бытовка должны быть комфортной и экономически выгодной

Так як схили гори Тростян нерівномірні, спуски характерні власним різноманіттям. Сьогодні тут розміщується 12 видів магістралей будь-якого виду труднощі, крім чорних. Крім того, є можливість внетрассового катання. На центральному схилі прокладена спортивна магістраль, де тренується лижна українська збірна. Також тут розташована кажучи інакше «долина чайників» — пологий ухил, прекрасно оптимальний для новачків. Частина магістралей обладнана системами штучного засніження.

Шанувальникам більш приємного відпочинку підійде відвідання басейнів, більярдних, саун, солярію, SPA-центру або кінотеатру.

В середньому, розцінки на житлову нерухомість тут відчутно нижче, ніж в Буковелі і трохи менше, ніж в Драгобат.

Драгобат

Тут можна замовите не дорого проживання в карпатах. На курорті знаходиться сама високогірна лижна база в Карпатах. Сніг тут лежить довше, ніж в інших місцях. Завдяки цьому лижний сезон в Драгобат триває в більшості випадків до семи місяців в році.

Перевага зимового відпочинку в карпатах

Тут розміщені траси для сноубордистів і лижників будь-якого рівня підготовки. Всього на курорті налічується 16 магістралей будь-якого етапу складності. Але більш за все курорт люблять фрірайдери: спуски тут досить швидкісні, можна проїхатися поруч з масивом лісів. При цьому магістралі промарковані, позначені зони, за межами яких катання може бути небезпечним.

Драгобат входить до складу Свидовецького масиву гір. Кваліфіковані туристи вважає його дуже красивим в державі. Звідси відкривається дивовижний вид на максимальну точку українських Карпат — Говерлу, яка розташувалася на висоті 2060 метрів. Іноді сніг лежить тут навіть в літній період. При бажанні ви можете здійснити сходження з інструктором.

от admin

Добавить комментарий