Яндекс.Метрика Переваги маркетплейс для компнiй | Клуб ремонта

Більшість власників середнього і дрібного бізнесу бояться конкуренції з великими гравцями.

І тут їм на допомогу приходить розташування на маркетплейсах. Це відмінний шанс збільшити потенційну аудиторію, отримати ще одне вигiдне джерело трафіку і можливих покупців. Так, за оцінкою Data Insight, з 2019 по 2024 рік зростання інтернет-торгівлі складе 33,2% — обсяг продажів товарів в онлайні виросте з 1,7 до 7,2 трлн.

Що таке маркетплейс

Маркетплейс — це онлайн-вітрина, яка виконує зв’язок між покупцем і продавцем. Напрямки діяльності різні, ключові — торгівля, послуги, інформація.

Серед великих маркетплейсов можна відзначити zhovta.info, Ozon, Wildberries, Booking, Беру, Lamoda, Яндекс.Магазін, Goods.ru, Price.ru, Profi.ru, Kwork. До маркетплейсам і агрегаторами можна віднести і дошки оголошень (наприклад, Авито), які дійсно дають можливість фрілансерам і компаніям продавати послуги і товари.

Переваги маркетплейс для компнiй

Варіанти партнерства з маркетплейсамі

Комісія

  • За продажу — постійний відсоток з закритих угод.
  • За фулфілмент — справжнє обслуговування клієнта від замовлення до доставки.
  • Оплата за клік — незалежно від результату.
  • Плюси розміщення на маркетплейсах
  • Наявність великого трафіку
  • Чим розкручених майданчик, тим більше у неї унікальних відвідувачів. Малому та середньому бізнесу забезпечити такий трафік нереально — необхідні великі бюджети, сили і час.

Переваги маркетплейс для компнiй

Не потрібен свій сайт

Для молодих компаній це зручно. Для створення і розкручування сайта піде час, а на маркетплейсе продажу можуть стартувати після підписання документів і розміщення товару на ресурсі і — якщо потрібно — на складі майданчика.

Сильний менеджмент

Постачальникам не треба вкладатися в розкрутку, тому що цим займаються маркетплейси за допомогою різних інструментів і каналів просування.

  Важный шаг молодой фирмы

Широкі технічні можливості

Над проектом працюють великі команди фахівців, які можуть виконувати непрості рішення.

Широка географія потенційної аудиторії

Продавці можуть налаштувати потік замовлень на велику аудиторію: великі агрегатори і маркетплейси мають сильну логістичну систему і склади в великих містах і країнах.

Фулфілмент

Відзначимо, що представляє собою комплекс послуг з моменту оформлення замовлення і до отримання покупки. Постачальник тільки передає товар майданчику і потім отримує за нього гроші.

Як залучити додатковий трафік на маркетплейси

Великі торгові марки женуть трафік на Wildberries, Ozon і інші маркетплейси, застосовуючи рекламні канали просування. Однак тут головне не забути врахувати, чи є відповідний пункт-дозвіл в договорі з маркетплейсом. Якщо з цим все в порядку, таке залучення трафіку дасть можливість підняти конверсію.

Переваги маркетплейс для компнiй

Застосовувати клієнтську базу. Можна провести акцію не так на своєму сайті, а на маркетплейсах.

от admin

Добавить комментарий