Яндекс.Метрика Переваги пам'ятників з граніту | Клуб ремонта

Багатьом хочеться назавжди зберегти лінії того, кого любили. Установка надгробка на могилі — це один з дуже важливих звичаїв прощання, що символізує любов і повагу.

Якісні гранітні пам’ятники нагадуватимуть про померлого кільком поколінням, чого дасть можливість досягти конкретно такий міцний і матеріал зроблений якісно.

Переваги пам'ятників з граніту

Переваги пам’ятників виконаних з граніту

Граніт — кращий матеріал для російського клімату. Тільки гранітний пам’ятник ніколи не змінить свій зовнішній вигляд через зміну температури, постійні дощі, вітру і бурани. До позитивних якостей подібних пам’ятників можна віднести:

  • Стійкість до вологості та ультрафіолетового випромінювання. Матеріал подібного роду не вицвітає, не покривається плямами і тріщинами.
  • Привабливе співвідношення якості і вартості. Виготовлення такого пам’ятника обійдеться замовнику дешевше, ніж мармурового.
  • На граніті можна створити будь-який напис або зображення.
  • Граніт добре піддається обробці, тому з нього роблять різноманітні фігурні пам’ятники.
  • Подібні речі не вимагають уважного догляду, їм не потрібні особливі склади, що дає можливість значно заощадити гроші і час тих, хто піклується про монумент.
  • Надійність граніту досить велика — він стоїть століттями, практично не змінюючись. Чи не боїться він і чистячих хімії.
  • Матеріал екологічний і ніяк не шкодить здоров’ю оточуючих людей.
  • Пам’ятники з граніту мають значну палітру різних відтінків, що дозволяє виконання замовлення навіть найбільш вимогливому клієнтові.

Замовити міцні і красиві гранітні памятники можна на меморіал.укр. У компанії «Меморiал» готові створити індивідуальну модель з урахуванням запитів замовника.

Мінуси пам’ятників виконаних з граніту

У будь-якого матеріалу є власні позитивні і негативні якості. Однак у граніту мінімум негативних рис — вага, кубометр граніту важить до 3 тонн. Завдяки цьому ставити такий пам’ятник повинні пару чоловік. Черговий недолік — крихкість граніту. Це міцний матеріал і щільний, який легко сколюється. Слід дотримуватися найбільшу акуратність під час монтажу та перевезення.

  Системы антиобледенения

За рахунок величезного числа достоїнств власне граніт перетворився в один з дуже популярних матеріалів і прекрасно підійде для виготовлення різних надгробків, які будуть нагадувати рідним покійного про те, яким він був, на протязі багатьох років.

от admin

Добавить комментарий