Яндекс.Метрика Переваги полікарбонату | Клуб ремонта

Полікарбонат для теплиці — який краще, до чого придивитися і чому саме пластик.

Відповіді ви дізнаєтеся з цієї статті. Ви ознайомитеся з перевагами полікарбонату, характеристиками і популярними виробниками.

Полікарбонат — сучасний і легкий матеріал, легко переносить негативний вплив УФ-фільтрів, служить дуже довго і допомагає підтримувати оптимальний мікроклімат. Тому його широко використовують для розробки конструкцій з вирощування різних рослин. А якщо вас цікавить якісний полікарбонат, переходите на сайт https://polikarbonat.net.ua/uk/.

Переваги полікарбонату

Переваги полікарбонату

Пластик широко застосовується як на приватних ділянках, так і в фермерських господарствах. Він перевершує скло і плівку з найважливіших параметрів. Сьогодні можна окремо придбати листи полікарбонату або купити вже готову теплицю.

Основною перевагою матеріалу є його структура. Для парників застосовується тільки стільниковий пластик. Монолітні плити не мають необхідних властивостей і важче. Як вибрати якісний полікарбонат — необхідно запам’ятати наступне: кожен лист може складатися з двох або трьох паралельних пластин, між собою вони з’єднуються перемичками, які виступають ребрами жорсткості. В отриманому просторі залишається повітря, що збільшує теплоізоляційні характеристики. За структурою можуть мати різну кількість камер. Також є листи різних кольорів.

Головні переваги:

 • не боїться негативного впливу цвілі, перепаду температур, витримує пориви вітру, може протистояти поширенню вогню;
 • високі показники шумоізоляції;
 • стільникова структура забезпечує теплоізоляційні властивості, зменшуються витрати на обігрів теплиці;
 • досить хороша міцність листів, не тріскається і не розлітається на небезпечні осколки, цей показник збільшується разом з товщиною листів;
 • полікарбонат досить гнучкий, може згинатися для створення арки;
 • дуже легкі листи, тому значно зменшується навантаження на конструкцію теплиці;
 • висока прозорість, промені розсіюються по всьому периметру, безбарвні літи можуть пропускати більше 90% світла, спеціальне покриття захищає рослини від УФ;
 • ще одна важлива перевага полікарбонату — це довговічність, при правильному укладанні матеріалу листи можуть прослужити більше 10 років.
Переваги полікарбонату

Єдиним недоліком є ​​швидке руйнування пластику без захисного шару сонячними променями. Щоб уникнути такої проблеми необхідно купувати листи із захисним покриттям. Зведена теплиця прослужить довго, але тільки при використанні якісних матеріалів.

  Поликарбонат в строительстве, виды поликарбоната, конструкции из поликарбоната.

Про розміри пластика і основних моментах

Дуже товстий пластик не рекомендується. Це недоцільно і веде до непотрібних витрат. Рекомендується застосовувати панелі товщиною від мінімальних до середніх розмірів. Який полікарбонат вибирати для теплиці, 4 або 6 мм, треба визначати відповідно до використовуваної конструкцією і кліматом.

Переваги полікарбонату

Ширина всіх листів завжди стандартна, вона становить 2,1 м. Довжина може бути 6 або 12 м. Виробниками допускається невелике відхилення, яке вимірюється в міліметрах. Значно більший вибір по товщині: мінімальний 4 мм, а максимальний — 16 мм.

Треба враховувати особливості панелей при роботі з пластиком:

 • при розробці двоскатних дахів листи треба ділити без залишків;
 • стики пластику повинні потрапляти на профіль;
 • при створенні арок довжину дуг роблять 6 або 12 м;
 • не повинно виникати поперечних стиків.

Важливо пам’ятати, що в залежності від температури навколишнього середовища пластик може розширюватися або звужуватися. Це дуже важливо враховувати при кріпленні панелей і завжди залишати зазори.

от admin

Добавить комментарий